Program TV

WTOREK 4.02
19:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Jeden z dziesięciu
od 18:55teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
Leśniczówka (190)
20:30telenowela
"Zniewolona". Kulisy (20)
20:55cykl felietonów
Zniewolona (20/48)
21:05serial kostiumowy
TVP 2
Rodzinka.pl: Aukcja marzeń (190)
od 18:55serial komediowy
Barwy szczęścia (2186)
19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2187)
20:10serial obyczajowy
M jak miłość (1491)
20:55serial obyczajowy
Lepsza połowa (10)
21:50serial komediowy
Zainwestuj w marzenia 2 (17)
22:20serial obyczajowy
Młodzi lekarze 3 (10-ost.)
22:30telenowela dokumentalna
Polsat
Wydarzenia
od 18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Świat według Kiepskich (252)
19:30serial komediowy
zdjęciePamięć absolutna
20:10dramat SF
Negocjator
22:45film sensacyjny
TVN
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:50magazyn reporterów
Naciągacze
22:15komedia kryminalna

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
zdjęcieNiesamowite tajemnice
19:00serial grozy
zdjęcieKabaretowy Szał
20:00program rozrywkowy
Nowy Kabaretowy Szał
21:00program rozrywkowy
Diabeł tasmański
22:00film SF
TV 4
Policjantki i Policjanci (605)
19:00serial obyczajowy
Siła i honor
21:00dramat obyczajowy
TV 6
Galileo (553)
20:00program popularnonaukowy
TVN 7
Brzydula (122/180)
od 18:55serial komediowy
Teoria wszystkiego
20:00dramat biograficzny
Batman: Początek
22:40film sensacyjny
TVP Kultura
Dokument.pl: Werka
od 18:00film dokumentalny
Powidoki: Św. Paweł
19:10program publicystyczny
Antyfonie: Za Siódmą Górą
19:25serial dokumentalny
Teatr Telewizji: Zbrodnia i kara
20:30sztuka Fiodora Dostojewskiego
Lekkie obyczaje: Fúsi
22:45dramat obyczajowy
TVP Polonia
Barwy szczęścia (2123)
od 18:55serial obyczajowy
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn sportowy
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii
22:05program publicystyczny
Halo Polonia
22:20magazyn

FILMOWE

ale kino+
Władcy świata
od 18:25dramat historyczny
Dzika grusza
20:10dramat obyczajowy
AXN
Karate Kid
od 17:05film przygodowy
zdjęcieL.A.'s Finest (1)
20:05serial akcji
Zabójcze umysły 14 (5)
21:00serial kryminalny
Zabójcze umysły 14 (6)
22:00serial kryminalny
Azyl
22:55thriller
CANAL+
Planeta singli 2
19:00komedia romantyczna
Wymazać siebie
21:00dramat biograficzny
Oni
22:55film biograficzny
CANAL+ 1
Dr Dolittle
od 18:20komedia
Nie przegap
19:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
Planeta singli 2
20:00komedia romantyczna
Wymazać siebie
22:00dramat biograficzny
CANAL+ Family
Dolina Muminków (12)
19:05serial animowany
Czego życzy sobie kobieta
19:30komedia romantyczna
Zwyczajna przysługa
21:05komedia kryminalna
CANAL+ Film
Alita: Battle Angel
od 17:55film SF
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
Tolkien
21:55film biograficzny
CANAL+ Seriale
Prawie rodzina (8)
19:05serial obyczajowy
Pisarze. Serial na krótko (4)
19:50serial komediowy
Premiera: Prawie rodzina (9)
20:00serial obyczajowy
Premiera: Prawie rodzina (10)
20:45serial obyczajowy
Dwunastu (1)
21:30serial kryminalny
Dwunastu (2)
22:20serial kryminalny
CBS Europa
Hellboy
od 18:45horror SF
Zły Mikołaj
21:00komedia
Pulp Fiction
22:50dramat sensacyjny
HBO
Czas próby
od 17:25film sensacyjny
zdjęciePremiera: Nowy papież (4/9)
20:10serial obyczajowy
Premiera: Ray Donovan 7 (4/10)
21:00serial obyczajowy
Bumblebee
21:55film SF
HBO 2
Venom
19:05film SF
Narodziny gwiazdy
21:00film muzyczny
HBO 3
Green Book
od 17:00dramat obyczajowy
Gra o tron 5 (3/10)
19:10serial fantasy
Gra o tron 5 (4/10)
20:05serial fantasy
Nowy papież (4/9)
21:00serial obyczajowy
Ray Donovan 7 (4/10)
21:50serial obyczajowy
Potwór z bagien (3/10)
22:40serial sensacyjny
Kino Polska
Kabaretowy rejs (80)
19:00program rozrywkowy
Być jak Kazimierz Deyna
20:00film obyczajowy
Kino TV
Miłość w Laponii
od 17:50komediodramat
Poirot: Dama w woalce
19:55serial kryminalny
Łowcy głów
21:00thriller
Stopklatka
Ocean strachu 2
20:00thriller
Prawo ojca
21:55dramat sensacyjny
TNT
Nazywał się Bagger Vance
od 18:25film obyczajowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
od 16:55mecz: Chimik Jużne - Igor Gorgonzola Novara
Rugby: Puchar Sześciu Narodów
20:30mecz: Irlandia - Szkocja
Twardzielki: Sylwia Zaczkiewicz (3)
22:30serial dokumentalny
Eurosport 2
Piłka nożna: Puchar Niemiec
od 18:25mecz 1/8 finału: Eintracht Frankfurt - RB Lipsk
Piłka nożna: Puchar Niemiec
20:30mecz 1/8 finału: Werder Brema - Borussia Dortmund
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 18:05mecz: Real Madryt CF - Atletico Madryt
O co biega?
20:15magazyn sportowy
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: KRISPOL 1. liga
od 17:30mecz: SMS PZPS I Spała - BBTS Bielsko-Biała
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:30mecz: PGE Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
22:30mecz: Top Volley Cisterna - Leo Shoes Modena
Polsat Sport Extra
Hokej: Liga Mistrzów
od 18:45mecz finałowy: Mountfield HK - Frölunda Indians
KOTV Classics
21:30magazyn bokserski
Polsat Sport News
Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga
od 17:45mecz: CSKA Moskwa - Anadolu Efes Stambuł
7. strefa
20:00magazyn siatkarski
Magazyn koszykarski
22:00koszykówka
Piłka nożna: Liga holenderska
22:30mecz: AFC Ajax - PSV Eindhoven
TVP Sport
Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
od 18:25mecz: PGE VIVE Kielce - ORLEN Wisła Płock
Sportowy wieczór
20:30program informacyjny
Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
21:05mecz ćwierćfinałowy

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!