Program TV

ŚRODA 29.05
19:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Jeden z dziesięciu
od 18:55teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U-20 - Polska 2019
20:20mecz fazy grupowej: Senegal - Polska
Polsat
Wydarzenia
od 18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Świat według Kiepskich (462)
19:30serial komediowy
Świat według Kiepskich (266)
20:00serial komediowy
Ślad (81)
22:50serial kryminalny
TVN
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:50magazyn reporterów
Na Wspólnej (2883)
20:15serial obyczajowy
Milionerzy (281)
20:55teleturniej
R.I.P.D.: Agenci z zaświatów
21:30komedia sensacyjna

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Wojna z mafią (10/16)
od 18:50serial kryminalny
Nocny rajd
20:00dramat obyczajowy
TV 4
zdjęciePolicjantki i Policjanci (557)
19:00serial obyczajowy
Krwawe igrzyska
21:00film kryminalny
TV 6
Miodowe lata: Wywiadówka (111)
19:00serial komediowy
Galileo (218)
20:00program popularnonaukowy
TV Puls
13. dzielnica
20:00film sensacyjny
Czas zemsty
21:30dramat kryminalny
TVN 7
Ugotowani (7/10)
od 18:25reality show
Big Brother (59/74)
20:00reality show
zdjęcieDobre kino: Tammy
21:00komedia obyczajowa
TVP Kultura
Teledyski
od 18:50magazyn muzyczny
Chuligan literacki
19:25magazyn o książkach
Pegaz
22:05magazyn kulturalny
TVP Polonia
Barwy szczęścia (1982)
od 18:55serial obyczajowy
Wilnoteka
19:25magazyn
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn informacyjny
Londyńczycy 2 (11/16)
20:45serial obyczajowy
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii (449)
22:05program publicystyczny
Halo Polonia
22:20magazyn

FILMOWE

ale kino+
Niesamowita Marguerite
od 17:50dramat obyczajowy
zdjęcieW pułapce 2 (5)
21:15serial kryminalny
W pułapce 2 (6)
22:20serial kryminalny
AXN
Kości 11 (15)
od 18:20serial kryminalny
Kości 11 (16)
19:15serial kryminalny
Agenci NCIS 11 (11)
20:10serial sensacyjny
Premiera: Absentia 2 (8)
22:00serial kryminalny
CANAL+
Człowiek, który zabił Don Kichota
od 18:50komedia przygodowa
Ta jedyna
21:00komedia romantyczna
Chwała bohaterom
22:35dramat biograficzny
CANAL+ 1
Twój Simon
od 17:45komediodramat
Nie przegap
19:35magazyn informacyjny
Łapu-capu
19:45chochliki telewizyjne
Ta jedyna
22:00komedia romantyczna
CANAL+ Family
Lady Bird
od 17:55komediodramat
Żegnaj, Christopher Robin
19:30dramat biograficzny
Wolta
21:15film krótkometrażowy
Zrobione na czysto (2)
21:30serial obyczajowy
Osobliwość
22:20dramat SF
CANAL+ Film
A Ghost Story
od 18:00film fantasy
Premiera: Hollywood Buzz
19:30magazyn filmowy
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
zdjęcieM jak morderca
20:45film kryminalny
Wyraźny obraz
22:20dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Biuro szpiegów 4 (7)
19:00serial szpiegowski
Imię róży (7)
20:00serial kryminalny
Imię róży (8)
20:50serial kryminalny
Granica zbrodni (3)
21:50serial kryminalny
Granica zbrodni (4)
22:45serial kryminalny
CBS Europa
Gra w serca
od 16:55film obyczajowy
W uchu cisza
19:10dramat obyczajowy
Wzgórze nadziei
21:00melodramat
HBO
Troja
od 17:25dramat historyczny
zdjęcieSearching
20:10thriller
To
21:55horror
HBO 2
Spacer po linie
od 18:45dramat biograficzny
Odpowiednik (3/10)
21:00serial SF
Odpowiednik (4/10)
21:55serial SF
Billions 4 (3)
22:55serial obyczajowy
HBO 3
Bez zobowiązań 3 (8/13)
19:00serial komediowy
Bez zobowiązań 3 (9/13)
19:30serial komediowy
Premiera: Fargo 3 (10)
21:45serial kryminalny
Tully
22:40komediodramat
Kino Polska
Kabaretowy rejs (20)
19:00program rozrywkowy
Yuma
20:00film kryminalny
Ewa
22:15dramat obyczajowy
Kino TV
Stracone marzenia
od 17:40dramat obyczajowy
Zaginięcie
21:00dramat obyczajowy
Stopklatka TV
Agora
20:00dramat historyczny
Rezydent
22:40thriller
TNT
Buntownik z wyboru
od 18:25dramat psychologiczny
zdjęcieGdzie jesteś, Amando?
21:00dramat kryminalny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Droga do Final Four: Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
od 18:00mecz fazy grupowej: PGE Vive Kielce - Telekom Veszprem
Piłka nożna: Liga angielska
22:00naj, naj... 2018/2019
Eurosport 1
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
19:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Game Schett and Mats
21:15magazyn tenisowy
Wiadomości Eurosportu
21:40magazyn informacyjny
Pojedynek dnia
21:45magazyn tenisowy
Kolarstwo: Giro d'Italia
22:5017. etap: Commezzadura - Antholz
Eurosport 2
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
19:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Kolarstwo: Giro d'Italia
21:0017. etap: Commezzadura - Antholz
Wiadomości Eurosportu
22:40magazyn informacyjny
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
22:45mecz 2. rundy gry pojedynczej
nSport+
Kontratak - magazyn PGNiG Superligi
od 18:40magazyn piłki ręcznej
Żużel: PGE Ekstraliga
19:45mecz: Speed Car Motor Lublin - Get Well Toruń
Droga do Final Four: Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
22:30mecz fazy grupowej: PGE Vive Kielce - Telekom Veszprem
Polsat Sport
Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
od 16:15mecz: Polska - Brazylia
Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
19:15mecz: Holandia - Bułgaria
Boks: Gala w Londynie
22:00waga ciężka: Dave Allen - Lucas Browne
Polsat Sport Extra
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
od 18:30mecz finałowy fazy play-off
Piłka nożna: Liga włoska
21:10mecz: UC Sampdoria - Juventus FC
TVP Sport
Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U-20 - Polska 2019
19:002. połowa meczu fazy grupowej: Włochy - Japonia
Piłka nożna: Liga Europy
20:20mecz finałowy: Chelsea FC - Arsenal FC

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!