x
Ślad: Bogate wesele, biedny pogrzeb (67)

Ślad: Bogate wesele, biedny pogrzeb (67)

serial kryminalny Polska 2019   od 16 lat
Występują:Anita Jancia, Mariusz Jakus, Joanna Koroniewska, Marcel Sabat
Reżyseria:Anna Maszczyńska-Bąk
W skrócie:Ada zostaje zabita na własnym weselu. Jej mąż ucieka z pieniędzmi, które para otrzymała jako prezent. Śledczy odkrywają, że mężczyzna sprzedawał fałszywe pakiety medyczne emerytom.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 29 listopada
dziś
0:10 Polsat Seriale (z napisami)
piątek, 1 grudnia
pojutrze
2:35 Polsat Film (z napisami)

Opis

Serial opowiada o pracy funkcjonariuszy Centralnego Wydziału Śledczego (CWŚ), którzy zajmują się najbardziej skomplikowanymi kryminalnymi zagadkami. Na czele grupy stoi podinspektor Renata Różańska (Anita Jancia). Jej zastępcą jest nadkomisarz Rafał Walczak (Mariusz Jakus), z którym kobieta często popada w konflikty. Do zespołu należą także m.in.: lekarz medycyny sądowej Anna Szpunar (Aleksandra Hamkało) oraz analityk Artur Kotowicz "KOT" (Cezary Łukaszewicz).

W tym odcinku

Ada zostaje zabita na własnym weselu, a jej świeżo poślubiony mąż Łukasz ucieka z pieniędzmi, które para otrzymała jako prezent ślubny. Śledczy odkrywają, że mężczyzna sprzedawał fałszywe pakiety medyczne emerytom. Okazuje się, że policjanci prowadzący śledztwo na ten temat sfingowali przesłuchania świadków. Udaje się dotrzeć do dwóch funkcjonariuszy, przy których jest zrabowana na weselu gotówka. Sojka i Kulesza odkryli przekręt Łukasza i go szantażowali, żądając łapówki. Dochodzenie trwa, tymczasem Anna Szpunar opuszcza CWŚ, a jej miejsce zajmuje dawna koleżanka ze studiów, Nikola Jastrzębska (Ada Fijał).

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także