x
Powrót (1)

Powrót (1)

serial komediowy Polska 2022   od 16 lat
Występują:Bartłomiej Topa, Magdalena Walach, Maria Dębska, Wojciech Mecwaldowski
Reżyseria:Adrian Panek
W skrócie:Jan, właściciel agencji ubezpieczeniowej, rozpoczyna swój kolejny dzień pracy. Wszystko wydaje się toczyć zwykłym trybem do czasu, gdy mężczyzna, czując potężny ból, pada na ziemię i umiera.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Jan (Bartłomiej Topa), właściciel agencji ubezpieczeniowej, dzieli życie między rodzinę i pracę. Umiera nagle wskutek zawału serca, ale zmartwychwstaje i znów trafia do świata żywych. Ze zdumieniem odkrywa, że niewiele osób cierpi po jego odejściu, a on sam najbardziej tęskni za tym, do czego dotąd nie przykładał wagi. Jego żona Agata (Magdalena Walach) żałobę traktuje jak czas odzyskanej wolności i z dość dużym spokojem przyjmuje stratę. W rozwiązaniu zagadki powrotu z zaświatów pomaga Janowi najlepszy przyjaciel Konstanty (Wojciech Mecwaldowski). On sam także zmaga się z kryzysem w swoim małżeństwie z wyzwoloną, pełną namiętności Malwiną (Maria Dębska). Tymczasem Jan poznaje Izę (Matylda Giegżno), z którą zaczyna łączyć go więź pełna emocji i fascynacji.

W tym odcinku

Jan, właściciel agencji ubezpieczeniowej, rozpoczyna swój kolejny dzień pracy. Wszystko wydaje się toczyć zwykłym trybem do czasu, gdy mężczyzna, czując potężny ból, pada na ziemię i umiera. Lekarze stwierdzają zawał serca.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także