Lombard. Życie pod zastaw 2 (62)

Lombard. Życie pod zastaw 2 (62)

6.4/10
serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
W skrócie:W lombardzie pojawia się klient ze sprzętem wojskowym. Wśród przyniesionych rzeczy ma licznik Geigera. Mariusz sprawdza, czy sprzęt działa. Miernik wskazuje, że w lokalu występuje duże promieniowanie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) i jego rodzina prowadzą lombard, w którym pojawiają się ludzie w różnym wieku i reprezentujący rozmaite grupy społeczne. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni drogie elektroniczne gadżety. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje, jak również policjanci.

W tym odcinku

Do lombardu przychodzi Ukrainka Julia, która chce zastawić samowar. Niedługo później w lombardzie pojawia się klient z kompletem sprzętu wojskowego. Wśród przyniesionych rzeczy ma licznik Geigera. Mariusz sprawdza, czy sprzęt działa. O dziwo, miernik wskazuje, że w lombardzie występuje promieniowanie radioaktywne. Mariusz zarządza ewakuację lokalu. Odpowiednie służby, badając przyczynę i stopień skażenia, odkrywają, że pochodzi z zastawionego przez Ukrainkę samowara. Poznany w klubie Cezary bardzo interesuje się Andżeliką, wysyła jej miłe esemesy, odwiedza ją w lombardzie i przysyła kwiaty. Kobieta próbuje ukryć przed Marysią, że ma adoratora. Nie jest bowiem pewna, czy chce się z nim wiązać. Do lombardu przychodzi też starszy pan, który chce zastawić zakupiony przez żonę sprzęt do masażu. Przedmiot do złudzenia przypomina gadżet erotyczny, co jest źródłem irytacji klienta. Po jakimś czasie w lombardzie pojawia się jego żona, która chce odzyskać sprzęt.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także