Program TV

PIĄTEK 24.05
1:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 2
La La Poland 2 (3)
1:00program rozrywkowy
Riviera (9/10)
1:35serial kryminalny
Art Noc: "Tak jest" - piosenki Jacques'a Brela
2:30koncert galowy 33. Przeglądu Piosenki Aktorskiej
Polsat
Mąż idealny
od 23:20komedia romantyczna
Chirurdzy (161)
1:35serial obyczajowy
Chirurdzy (162)
2:35serial obyczajowy
Tajemnice losu
3:45program rozrywkowy
Disco Gramy
4:55program muzyczny
TVN
47 roninów
od 0:30film kostiumowy
Uwaga!
3:00magazyn reporterów
Moc magii
3:25interaktywny program rozrywkowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Brzydkie sekrety
od 23:45film erotyczny
Złe dziewczęta
1:35film erotyczny
Auto Fun
3:05magazyn motoryzacyjny
TV 4
Śmierć na talerzu 2 (10)
od 0:40serial dokumentalny
Disco Polo Life
2:40program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
3:40program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
4:40program muzyczny
TV 6
STOP Drogówka
1:05magazyn policyjny
Benny Hill (9)
2:05program rozrywkowy
Top 10 - lista przebojów
2:40program muzyczny
Disco Polo Life
3:40program muzyczny
Disco Polo Life
4:40program muzyczny
TVN 7
Tammy
od 23:50komedia obyczajowa
Moc magii
2:45interaktywny program rozrywkowy
TVP Polonia
Wschód
1:00magazyn
Wiadomości
2:00magazyn informacyjny
Sport
2:30magazyn informacyjny
Kratka
2:35film obyczajowy
Barwy szczęścia (1979)
3:35serial obyczajowy
Polonia 24
4:05magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii (446)
4:25program publicystyczny
Halo Polonia
4:40magazyn
WP
Modus 2 (8)
od 0:55serial kryminalny
W głębinach
1:55dramat sensacyjny

FILMOWE

ale kino+
Matka
3:25dramat obyczajowy
Siedmiu mężczyzn w różnym wieku
4:50film krótkometrażowy
AXN
Rekrut (18)
1:00serial kryminalny
Blindspot: Mapa zbrodni 3 (18)
2:00serial sensacyjny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 (19)
2:45serial kryminalny
CANAL+
Masz na imię Justine
od 0:45dramat obyczajowy
Słodko-gorzki
2:20dramat obyczajowy
Granice wytrzymałości
3:50film krótkometrażowy
Persona non grata
4:05dramat obyczajowy
CANAL+ 1
Pojednanie
od 23:50thriller
Masz na imię Justine
1:45dramat obyczajowy
Słodko-gorzki
3:20dramat obyczajowy
Granice wytrzymałości
4:50film krótkometrażowy
CANAL+ Family
Wieża. Jasny dzień
od 0:40thriller
Listy miłosne
2:30dramat psychologiczny
Voodoo tata
4:15komedia
CANAL+ Film
Jak pokonać kaca
od 0:05komedia
Łapu-capu extra
1:25chochliki telewizyjne
Cicha noc
1:55dramat obyczajowy
Aktualności filmowe+
3:30magazyn filmowy
Szamanka
4:00thriller erotyczny
CANAL+ Seriale
Aktualności filmowe+
2:05magazyn filmowy
Łapu-capu extra
2:35chochliki telewizyjne
Wolta
3:05film krótkometrażowy
Skazany na bluesa
3:20dramat biograficzny
CBS Europa
Rzymska wiosna pani Stone
od 0:50film obyczajowy
Halt and Catch Fire 2 (7/10)
3:00serial obyczajowy
Halt and Catch Fire 2 (8/10)
3:55serial obyczajowy
Zdrówko (1/22)
4:50serial komediowy
HBO
Szkolna imprezka 3
od 0:00komedia
zdjęcieAtak paniki
2:00komedia
Odruch serca
3:40dramat obyczajowy
HBO 2
Troja
od 0:10dramat historyczny
Sejf
2:50horror
Oczy węża
4:20thriller
HBO 3
J. Edgar
od 23:20dramat biograficzny
Sprawa idealna 3 (4)
3:30serial obyczajowy
Olimpiada
4:25komedia
Kino Polska
Wichry Kołymy
od 0:10dramat biograficzny
Ojciec
2:45film obyczajowy
Krótki film o zabijaniu
4:25dramat obyczajowy
Kino TV
Ulice we krwi
od 23:10film sensacyjny
Terror na drodze
1:10thriller
Moja lista osób do odstrzału
2:55komedia romantyczna
Polsat Film
Stan zagrożenia
od 23:35film sensacyjny
Gliniarze (104)
2:30serial paradokumentalny
Gliniarze (105)
3:30serial paradokumentalny
Ślad (46)
4:30serial kryminalny
Stopklatka TV
Zaginiona
od 0:50thriller
Powstanie warszawskie
2:45dokument fabularyzowany
Plebania (208)
4:25serial obyczajowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Gala LOTTO Ekstraklasy
od 23:45widowisko
Koszykówka mężczyzn: NBA
2:30mecz finałowy Konferencji Wschodniej: Milwaukee Bucks - Toronto Raptors
Eurosport 1
Tenis: Turniej ATP w Genewie
od 0:30mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
zdjęcieKolarstwo: Giro d'Italia
1:3012. etap: Cuneo - Pinerolo
Tenis: Turniej ATP w Genewie
3:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Kolarstwo: Giro d'Italia
4:0012. etap: Cuneo - Pinerolo
Eurosport 2
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 0:3012. etap: Cuneo - Pinerolo
Tenis: Turniej ATP w Genewie
1:30mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
zdjęcieKolarstwo: Giro d'Italia
3:0012. etap: Cuneo - Pinerolo
Tenis: Turniej ATP w Genewie
4:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
nSport+
zdjęciePiłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
1:00mecz: Korona Kielce - Górnik Zabrze
TVP Sport
Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U-20 - Polska 2019
od 23:20mecz fazy grupowej: Polska - Kolumbia
E-sport: Pro Liga
1:30podsumowanie
Hokej: NHL
2:00mecz finałowy Konferencji Zachodniej: San Jose Sharks - St. Louis Blues

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!