Program TV

CZWARTEK 4.07
10:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Siatkówka kobiet: Turniej finałowy Siatkarskiej Ligi Narodów
od 8:50mecz fazy grupowej: Brazylia - Polska
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
Agropogoda
12:35program informacyjny
To się opłaca
12:40magazyn
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 8:50magazyn
Panorama
11:00magazyn informacyjny
Pogoda
11:05magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
11:10magazyn poradnikowy
Barwy szczęścia (2051)
11:55serial obyczajowy
Koło fortuny (431)
12:30teleturniej
Marzę o Tobie (13)
13:15serial obyczajowy
Polsat
Dzień, który zmienił moje życie (21)
od 9:45serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (654)
10:45serial paradokumentalny
Gliniarze (215)
11:45serial paradokumentalny
Trudne sprawy (536)
12:40serial paradokumentalny
Sekrety rodziny (77)
13:40serial paradokumentalny
TVN
W-11 - Wydział Śledczy: Noc w Paryżu (1119)
10:00serial fabularno-dokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Dziewucha (1120)
10:45serial fabularno-dokumentalny
SOS. Ekipy w akcji (22)
11:30serial paradokumentalny
Ukryta prawda (687)
12:30serial paradokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Sąsiadka (1123)
13:30serial fabularno-dokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Anatomia głupoty (8)
10:00serial dokumentalny
Anatomia głupoty (9)
10:30serial dokumentalny
Sekrety sąsiadów (49)
11:00serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (50)
11:30serial obyczajowy
zdjęcie9. miesiąc (11)
12:00serial fabularno-dokumentalny
Detektywi w akcji (69)
13:00serial fabularno-dokumentalny
TV 6
Galileo (556)
10:00program popularnonaukowy
Pękniesz ze śmiechu (6)
11:00program rozrywkowy
Miodowe lata: Walka płci (78)
12:00serial komediowy
Sekrety sąsiadów (68)
13:40serial obyczajowy
TVN 7
Sędzia Anna Maria Wesołowska (144)
od 9:10serial fabularno-dokumentalny
Mango
10:10telezakupy
19+ (155/165)
11:50serial paradokumentalny
Kryminalni 2: Pułapka (9/13)
12:20serial kryminalny
Ukryta prawda (369)
13:25serial paradokumentalny
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 8:50magazyn
Polonia 24
11:00magazyn informacyjny
Halo Polonia
11:25magazyn
Wiadomości
12:25magazyn informacyjny
Barwy szczęścia (2003)
13:10serial obyczajowy
Dom nad rozlewiskiem (7/13)
13:45serial obyczajowy
WP
Nowe życie starych domów (8)
10:00program rozrywkowy
Królowie kiczu (3)
11:00reality show

FILMOWE

ale kino+
Kino Mówi: Wyparcie: Paterson
od 8:00dramat obyczajowy
Ale krótkie po polsku: Trudne relacje
10:25blok filmów krótkometrażowych
Zmowa milczenia (7)
12:00serial kryminalny
Zmowa milczenia (8)
13:00serial kryminalny
Nędznicy
13:55film krótkometrażowy
CANAL+
Wolta
10:00film krótkometrażowy
Druga połowa kadru
10:15film dokumentalny
O co biega?
13:35magazyn sportowy
CANAL+ 1
Wolta
11:00film krótkometrażowy
Druga połowa kadru
11:15film dokumentalny
CANAL+ Family
Tajemniczy świat grzybów
10:55film dokumentalny
Chata
11:50dramat psychologiczny
CANAL+ Film
Happy End
od 8:50dramat obyczajowy
Anielska twarz
10:35dramat obyczajowy
Nie przegap
12:30magazyn informacyjny
Łapu-capu
12:40chochliki telewizyjne
Z pasją
12:45komediodramat
HBO
Bujdy na resorach
od 9:40film krótkometrażowy
Iniemamocni 2
10:20film animowany
zdjęcieRampage: Dzika furia
12:15film przygodowy
HBO 2
Godzilla
od 8:40film SF
Wygrać miłość
10:55komedia romantyczna
Newsroom 2 (1/9)
12:35serial obyczajowy
Biuro (3)
13:30serial komediowy
HBO 3
Trudne słówka
od 9:00komedia romantyczna
All American (14)
11:10serial obyczajowy
Miś Yogi
12:55film familijny
Kino Polska
Serce, serduszko
od 9:50dramat obyczajowy
Kabaretowy rejs Deluxe (2)
12:30program rozrywkowy
Fusy
13:35film krótkometrażowy
Kino TV
Wujek Nino
od 9:00komediodramat
Max i Hugo - magicy
13:10film familijny
Polsat Film
Pierścień i róża
od 8:45baśń filmowa
Psi mistrz: Puchar Europy
12:50film familijny
TNT
Sok z żuka
od 8:15horror komediowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Witaj w klubie: Lech Poznań
10:55serial dokumentalny
Golf: European Tour
11:30Dubai Duty Free Irish Open - 1. runda
Golf: European Tour
13:30Dubai Duty Free Irish Open - 1. runda
nSport+
Motocross: AMA Motocross
od 9:35zawody w Jacksonville
Żużel: PGE Ekstraliga
10:35mecz: Speed Car Motor Lublin - Stelmet Falubaz Zielona Góra
Piłka nożna: Liga hiszpańska
13:20naj,naj... 2018/2019 - parady
Polsat Sport News
Sport flesz
10:00program informacyjny
Sport flesz
11:00program informacyjny
Sport flesz
12:00program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!