Ogólnotematyczne

od 9:00film familijny
10:35film obyczajowy
12:00transmisja błogosławieństwa z Watykanu
od 9:35film familijny
13:55komedia przygodowa
od 9:50komedia obyczajowa
13:40komedia romantyczna
od 9:05film dla dzieci
11:05film animowany
12:50film przygodowy
od 9:55film animowany
zdjęcie
11:30film animowany
13:05film familijny

Filmowe

od 9:20film kryminalny
11:05blok filmów krótkometrażowych
12:05dramat obyczajowy
10:00serial kryminalny
10:55serial kryminalny
11:50serial sensacyjny
12:45serial sensacyjny
13:40serial sensacyjny
od 9:40komedia romantyczna
11:40film krótkometrażowy
od 8:35film dokumentalny
10:10chochliki telewizyjne
10:40komedia romantyczna
12:40film krótkometrażowy
od 9:15film animowany
10:55film dokumentalny
11:45chochliki telewizyjne
13:45film dokumentalny
od 9:25komedia
10:50film krótkometrażowy
12:35magazyn informacyjny
12:45chochliki telewizyjne
od 9:30serial sensacyjny
10:15chochliki telewizyjne
10:30serial szpiegowski
11:25serial szpiegowski
12:30serial kryminalny
13:15serial kryminalny
od 9:55komedia
11:25komediodramat
13:20komedia romantyczna
10:00magazyn filmowy
zdjęcie
10:30komedia romantyczna
od 9:00film animowany
10:35film animowany
11:05film animowany
11:35film animowany
11:44film animowany
11:51film animowany
11:56film animowany
12:02film animowany
12:06film animowany
12:11film animowany
12:15film animowany
12:23film animowany
12:28film animowany
12:35film animowany
12:38film animowany
12:43film animowany
12:49film animowany
12:56film animowany
13:02film animowany
13:09film animowany
13:14film animowany
13:18film animowany
13:23film animowany
13:30film animowany
13:32film animowany
13:36film animowany
13:50film animowany
od 9:55serial obyczajowy
10:55serial obyczajowy
11:55serial obyczajowy
12:55serial obyczajowy
13:50serial obyczajowy
od 8:45film dokumentalny
10:35film dokumentalny
11:40komedia SF

Sportowe

10:00mecz: Leicester City FC - Manchester United FC
12:00waga półśrednia: Jessie Vargas - Aaron Herrera
13:35magazyn sportowy
10:00magazyn sportowy
11:00magazyn sportowy
12:00magazyn sportowy
13:00magazyn sportowy
10:45mecz: Legia Warszawa - Sandecja Nowy Sącz
od 9:10mecz finałowy: Niemcy - Francja
13:50mecz półfinałowy gry podwójnej mężczyzn: Ryan Harrison/Michael Venus - Łukasz Kubot/Marcelo Melo
11:20mecz półfinałowy gry pojedynczej mężczyzn: Roger Federer - Tomáš Berdych
13:30magazyn piłkarski
od 9:00mecz fazy grupowej
12:00program informacyjny
13:00program informacyjny
od 8:00mecz półfinałowy: Ronnie O'Sullivan - Anthony Hamilton
10:20mecz towarzyski: Polska - Meksyk

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!