Przyjaciele 6: The One with the Proposal: Part 1 (24)

Przyjaciele 6: The One with the Proposal: Part 1 (24)

(Friends: The One with the Proposal: Part 1)

serial komediowy USA 1999-2000
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry
Reżyseria:Kevin Bright
W skrócie:Rachel chce zaimponować szefowi. Prosi Phoebe i Joeya, aby towarzyszyli jej podczas aukcji i udawali, że są gotowi zainwestować pieniądze.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie młodych mieszkańców Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje a robienie kariery. Mieszkają praktycznie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie uważają, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera.

W tym odcinku

Rachel chce zaimponować swojemu szefowi. Wkrótce ma się odbyć specjalna aukcja charytatywna. Dziewczyna namawia więc Phoebe i Joeya, żeby towarzyszyli jej podczas imprezy i udawali, że są gotowi zainwestować duże pieniądze. Jednak okazuje się, że zaproszenie przyjaciół wcale nie było dobrym pomysłem. Phoebe wypija kilkanaście drinków w darmowym barze i nie kontroluje swojego zachowania. Postanawia poderwać mężczyznę, który wygrał wyjazd do Francji dla dwóch osób. Również Joey przysparza Rachel samych kłopotów. Na aukcję trafia luksusowy jacht. Joey jest przekonany, że należy zgadnąć, ile jest wart i zapisuje na kartce najwyższą ze wszystkich proponowanych sumę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także