Przyjaciele 6: The One with the Proposal: Part 2 (25)

Przyjaciele 6: The One with the Proposal: Part 2 (25)

(Friends: The One with the Proposal: Part 2)

serial komediowy USA 1999-2000
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry
Reżyseria:Kevin Bright
W skrócie:Rachel zamierza wyjść za Rossa lub Joeya. Okazuje się jednak, że Phoebe wcześniej zadbała o przyszłość i umówiła się na ślub z Joeyem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie młodych mieszkańców Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje a robienie kariery. Mieszkają praktycznie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie uważają, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera.

W tym odcinku

Rachel i Phoebe boją się, ze zostaną starymi pannami. Aby tego uniknąć, Rachel proponuje wyjście awaryjne. Jeśli do pewnego wieku nie znajdą mężów, pobiorą się z którymś z przyjaciół, Rossem lub Joeyem. Phoebe ma wybrać, z którym z nich chciałaby się - w ostateczności - związać. Wychodzi na jaw, że przyjaciółka już wcześniej zadbała o siebie i umówiła się co do ślubu z Joeyem. Wobec tego Rachel prosi Rossa, aby został jej "awaryjnym mężem", ale on odmawia. Tymczasem Chandler nadal zachowuje pozory, że nie zamierza nigdy się ożenić. Nie wie, że o względy Moniki znowu stara się Richard.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)