×

Dlaczego ja?: Pielęgniarka i mężczyzna z ugryzieniem (905)

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Dominika oświadcza rodzicom, że chce pracować jako pielęgniarka. Jej ojciec wybucha złością. Dziewczyna sprzeciwia się despocie. Dzięki temu czuje się silniejsza. W szpitalu poznaje pacjenta Jakuba.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia miliony Polaków, zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.

W tym odcinku

Dominika jest bardzo nieśmiała. Ojciec dziewczyny, Jakub, ma bardzo trudny charakter. Mężczyzna utrudnia córce życie. Matka Dominiki nie wspiera jej. Dziewczyna informuje rodziców, że chce być pielęgniarką. Jakub wybucha złością. Ta jednak sprzeciwia się ojcu. W szpitalu poznaje Jagodę, z którą od razu nawiązuje dobry kontakt. Gdy pewnego dnia po raz kolejny zastępuje koleżankę, poznaje pacjenta Jakuba. Mężczyzna od razu wpada jej w oko. Dominika umawia się z nim na pierwszą randkę. Po jakimś czasie zaczyna się martwić, że Jakub nie zaprasza jej do domu. Postanawia sprawdzić adres ukochanego w aktach szpitalnych. Wychodzi na jaw, że mężczyzna mieszka we Wrocławiu. Dziewczyna jedzie pod jego dom. Na miejscu okazuje się, że przebywa tam starsza, schorowana kobieta.