x
Teoria wielkiego podrywu 3: The Electric Can Opener Fluctuation (1)

Teoria wielkiego podrywu

sezon 3 odc. 1: The Electric Can Opener Fluctuation

(The Big Bang Theory: The Electric Can Opener Fluctuation)

serial komediowy USA 2009   od 12 lat
Występują:Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg
Reżyseria:Mark Cendrowski
W skrócie:Przyjaciele wracają z wyprawy na biegun północny. Wszyscy są szczęśliwi do momentu, kiedy Howard i Raj decydują się wyznać Sheldonowi, że sfałszowali wyniki jego badań. On jest oburzony.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 24 lutego
pojutrze
9:30 Comedy Central

Opis

Młodzi i zdolni fizycy Leonard (Johnny Galecki) i Sheldon (Jim Parsons) pracują w instytucie naukowym w Kalifornii i wynajmują wspólne mieszkanie. Obaj nie mają zbyt dużego doświadczenia z kobietami, gdyż czas spędzają głównie na nauce, a obiektami ich westchnień są bohaterki komiksów i gier komputerowych. Zmienia się to, gdy do mieszkania obok wprowadza się atrakcyjna Penny (Kaley Cuoco). Przebojowa dziewczyna postanawia pokazać chłopcom, że życie to coś więcej niż praca w laboratorium.

W tym odcinku

Przyjaciele wracają ze swojej wyprawy na biegun północny. Wszyscy są szczęśliwi aż do momentu, kiedy Howard i Raj decydują się powiedzieć Sheldonowi, że sfałszowali wyniki przeprowadzanych przez niego badań. Sheldon jest oburzony, uważa, że to już koniec ich przyjaźni, i wyjeżdża do Teksasu. Przyjaciele postanawiają jechać za nim. Dołącza do nich także Leonard, mimo że straci przez to możliwość umówienia się z Penny.

Nagrody

Złoty Glob - aktor w serialu komediowym lub musicalu

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także