Komisarz Alex: Amok (12)

Komisarz Alex: Amok (12)

5.8/10
serial kryminalny Polska 2012   od 12 lat
Występują:Jakub Wesołowski, Magdalena Walach, Mikołaj Roznerski, Ireneusz Czop
Reżyseria:Robert Wichrowski
W skrócie:W spotkaniach erotycznych uczestniczy Piotr i jego żona Marta. Pewnego dnia Piotr trafia do szpitala. Okazuje się nosicielem wirusa HIV. Postanawia zemścić się na znajomych. Giną dwie osoby.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy trojga pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, którzy z pomocą wiernego owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą kolejne śledztwa. Z pomocy czworonoga korzysta głównie jego partner, komisarz Bromski (Kuba Wesołowski), który gotów jest zrezygnować z regulaminu i procedur, aby schwytać poszukiwanych sprawców przestępstw. Pomagają mu policjanci, zasadnicza Lucyna (Magdalena Walach) i specjalista od wyszukiwania informacji, Puchała (Ireneusz Czop). Serial jest polską wersją popularnej na całym świecie austriackiej serii kryminalnej "Komisarz Rex", która pojawiła się na ekranie po raz pierwszy w 1994 roku.

W tym odcinku

W podmiejskiej willi grupa znajomych urządza spotkania erotyczne. Uczestniczy w nich m.in. Piotr Majewski i jego żona, Marta. Pewnego dnia mężczyzna trafia do szpitala. Podczas rutynowych badań okazuje się, że jest nosicielem wirusa HIV. Zdesperowany postanawia zemścić się na wszystkich znajomych. Wkrótce giną dwie osoby. Policjanci rozpoczynają poszukiwania sprawcy. Bromski z pomocą Alexa próbuje odnaleźć zabójcę nim zginą kolejne osoby związane z grupą swingersów.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)