Świat według Kiepskich: Kiepscy mordercy (183)

Świat według Kiepskich

sezon 1 odc. 183: Kiepscy mordercy

serial komediowy Polska 1999   od 12 lat
Występują:Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Bartosz Żukowski, Barbara Mularczyk
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Kiepskich obowiązuje grafik oglądania telewizji. Jednak w czasie przeznaczonym dla Babki Ferdek i Waldek chcą obejrzeć transmisję meczu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

W tym odcinku

W mieszkaniu Kiepskich obowiązuje ścisły grafik oglądania telewizji. Akurat jednak w czasie przeznaczonym dla Babki Ferdek i Waldek chcą obejrzeć transmisję meczu, który nieco się przedłużył. Babka nie godzi się na żadne ustępstwa. Nie mając innego wyjścia, mężczyźni podają jej miksturę wywołującą rozwolnienie. Okazuje się jednak, że przygotowany przez Waldka preparat działa w nieoczekiwany sposób.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także