Program TV

NIEDZIELA 19.07
8:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Mango
8:00telezakupy
Muzyka
9:15program muzyczny
TV 4
Kacze opowieści (6)
od 7:55serial animowany
Kacze opowieści (7)
8:25serial animowany
Galileo (797)
10:55program popularnonaukowy
Galileo (798)
11:55program popularnonaukowy
TV 6
Detektyw Monk (9)
8:00serial kryminalny
Galileo (654)
9:00program popularnonaukowy
Galileo (655)
10:00program popularnonaukowy
Kobiety biegną
11:00komedia romantyczna
TV Puls
Lombard. Życie pod zastaw (20)
od 7:05serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw (21)
8:10serial obyczajowy
zdjęcieZemsta Różowej Pantery
9:30komedia kryminalna
W królestwie smoków
11:35film przygodowy
TVN 7
Ukryta prawda (465)
8:05serial paradokumentalny
Ukryta prawda (467)
9:05serial paradokumentalny
Ukryta prawda (469)
10:05serial paradokumentalny
Przyjaciele (14/24)
11:05serial komediowy
Po pierwsze kino 3 (26/36)
11:35program rozrywkowy
Przyjaciele (15/24)
11:40serial komediowy
WP
WP Express (124)
8:00program rozrywkowy
Niezwykłe porządki (3)
8:30program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Córka
8:00etiuda filmowa
Kino Mówi: Polityka: Zniewaga
8:45dramat kryminalny
Kariera i upadek Rogera Ailesa
11:05film dokumentalny
AXN
Kroniki Shannary (5)
od 7:45serial fantasy
Kroniki Shannary (6)
8:30serial fantasy
Emotki. Film
11:25film animowany
CANAL+ Family
Łapu-capu
9:55chochliki telewizyjne
Opowieści wielkich rzek 2 (3)
10:00serial dokumentalny
CANAL+ Film
Łapu-capu
8:05chochliki telewizyjne
Hollywood Buzz
8:20magazyn filmowy
Forman vs. Forman
8:45film dokumentalny
Pech to nie grzech
10:55komedia romantyczna
CANAL+ Premium
Nie ma jak rozwód!
8:10komedia obyczajowa
Wyprawa Magellana
9:50film animowany
Ulotna nadzieja
11:20melodramat
CBS Europa
Gra w serca
od 7:35film obyczajowy
Gdy miłość to za mało
11:50dramat biograficzny
HBO
Muppety
od 7:40komedia muzyczna
Wzgórze nadziei
9:25melodramat
Bliźniak
11:55film sensacyjny
HBO 2
Na ringu z rodziną
od 7:20komediodramat
Dobry dinozaur
9:05film animowany
Mali agenci 3
10:35film przygodowy
HBO 3
Hook
od 6:00film przygodowy
Whiplash
8:20film muzyczny
Kino TV
Ulubieńcy Ameryki
8:00komedia romantyczna
Sniff i złodzieje
10:10film familijny
TNT
Nazywał się Bagger Vance
od 6:25film obyczajowy
zdjęcieMałolaty u taty
9:00komedia
Dobra wróżka
10:55film familijny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 6:50mecz: West Ham United FC - Watford FC
1 na 1 Extra: Bertus Servaas
11:00magazyn sportowy
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
11:45mecz: Wisła Kraków - Arka Gdynia
nSport+
Witaj w klubie: Jagiellonia Białystok
od 7:50serial dokumentalny
Witaj w klubie: Wisła Płock
8:25serial dokumentalny
Żużel: eWinner 1. liga żużlowa
9:00mecz: Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź
Żużel: eWinner 1. liga żużlowa
11:30mecz: Car Gwarant Start Gniezno - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Polsat Sport
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
od 6:00mecz: Stomil Olsztyn - GKS Tychy
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
8:30mecz: Chojniczanka Chojnice - Warta Poznań
Cafe Futbol
11:00magazyn piłkarski

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!