Program TV

WTOREK 28.01
8:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
8:00magazyn informacyjny
Pogoda
8:10magazyn informacyjny
Kwadrans polityczny
8:15program publicystyczny
Korona królów (322)
8:40telenowela historyczna
zdjęcieRanczo 8: Wybacz mnie (94)
9:15serial obyczajowy
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:15magazyn
Panorama
11:00magazyn informacyjny
Pogoda
11:05magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
11:10magazyn poradnikowy
Barwy szczęścia (2181)
11:55serial obyczajowy
Polsat
Nowy dzień
od 6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy (273)
9:00serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (274)
9:30serial fabularno-dokumentalny
Dzień, który zmienił moje życie (11)
10:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (804)
11:00serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 7:30magazyn
Ukryta prawda (745)
11:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Nasz nowy dom (11)
8:00reality show
Strażnik Teksasu (55)
9:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (56)
10:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (57)
11:00serial sensacyjny
TV 6
MacGyver (25)
8:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (401)
9:00serial obyczajowy
Detektywi w akcji (92)
10:00serial fabularno-dokumentalny
Detektywi w akcji (93)
11:00serial fabularno-dokumentalny
TVN 7
Sędzia Anna Maria Wesołowska (343)
od 7:30serial fabularno-dokumentalny
Ukryta prawda (562)
8:35serial paradokumentalny
Ukryta prawda (563)
9:35serial paradokumentalny
Mango
10:40telezakupy
TVP Kultura
Dzienniki Lipsetta
8:35film krótkometrażowy
Wichry Kołymy
8:55dramat biograficzny
Królewskie sny (1)
11:00serial historyczny
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:15magazyn
Polonia 24
11:00magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii
11:25program publicystyczny
Halo Polonia
11:40magazyn
WP
Kocham, ale kłamię 2 (1)
8:00serial fabularno-dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Oszustka (3)
8:00serial kryminalny
Oszustka (4)
9:00serial kryminalny
Ale krótkie po polsku: W świecie emocji
10:00blok filmów krótkometrażowych
Na oczach wszystkich
11:05komediodramat
AXN
Castle 8 (3)
10:05serial kryminalny
Castle 8 (4)
11:00serial kryminalny
CANAL+
Pan Tadeusz
od 6:30film kostiumowy
Mały Grand Hotel: Napad (4)
8:55serial komediowy
Tito i obcy
9:10komedia SF
Łapu-capu extra
10:40chochliki telewizyjne
Tolkien
11:10film biograficzny
CANAL+ 1
Pan Tadeusz
od 7:30film kostiumowy
Mały Grand Hotel: Napad (4)
9:55serial komediowy
Tito i obcy
10:10komedia SF
Łapu-capu extra
11:40chochliki telewizyjne
CANAL+ Family
Dotknij nieba
od 7:50dramat biograficzny
Nie przegap
9:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
9:55chochliki telewizyjne
Twierdze przyrody (1)
10:00serial dokumentalny
Morze Arabskie (2)
10:55serial dokumentalny
Hotel Marigold
11:45komediodramat
CANAL+ Film
Hollywood Buzz
8:00magazyn filmowy
Wielki Kanion
8:25dramat kryminalny
Królowa chmur
10:35film obyczajowy
Nie przegap
11:55magazyn informacyjny
CANAL+ Seriale
Bull (2)
od 7:25serial kryminalny
Bull (3)
8:10serial kryminalny
Materiał nieemisyjny (1)
8:55film krótkometrażowy
Łapu-capu
9:10chochliki telewizyjne
Hashtag Olympics (5)
10:00magazyn sportowy
Hashtag Olympics (6)
10:15magazyn sportowy
Hashtag Olympics (7)
10:30magazyn sportowy
Hashtag Olympics (8)
10:45magazyn sportowy
Nie przegap
11:00magazyn informacyjny
Afera Watergate (1)
11:10film dokumentalny
CBS Europa
Święta w Pemberley
od 7:55komedia romantyczna
Evita Peron (1/2)
9:40film biograficzny
Evita Peron (2-ost.)
11:35film biograficzny
HBO
Somalijscy piraci
od 7:45dramat biograficzny
Disaster Artist
9:45dramat biograficzny
Piękny umysł
11:30dramat psychologiczny
HBO 2
Cud w Lake Placid
od 6:00dramat obyczajowy
Ralph Demolka w internecie
9:40film animowany
Doom Patrol (6/15)
11:35serial przygodowy
HBO 3
Mary Poppins powraca
od 7:55film fantasy
Gra o tron 4 (1/10)
10:05serial fantasy
Gra o tron 4 (2/10)
11:05serial fantasy
Kino TV
Dziewczyna z lilią
od 6:10komedia romantyczna
Poczuj rytm
9:00musical
Poirot: Zerwane zaręczyny (2)
11:15serial kryminalny
Polsat Film
Przyjaciółki (90)
od 7:40serial obyczajowy
Vabank 2, czyli riposta
8:40komedia sensacyjna
Nie lubię poniedziałku
10:50komedia obyczajowa
Stopklatka
Plebania (208)
od 7:50serial obyczajowy
Castle 2: Śmiertelna gra (24)
8:20serial kryminalny
Pogodowe Top 10 (2)
11:05serial dokumentalny
TNT
Troja
od 7:00dramat historyczny
zdjęcieRicky Bobby - Demon prędkości
10:25komedia obyczajowa

SPORTOWE

CANAL+ Sport
LaLiga Highlights Show
8:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga hiszpańska
9:00mecz: Real Sociedad - RCD Mallorca
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:10mecz: RCD Espanyol - Athletic Bilbao
Eurosport 1
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
od 7:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Game Schett and Mats
8:45magazyn tenisowy
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
9:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Game Schett and Mats
11:00magazyn tenisowy
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
11:30mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
nSport+
Sport News+
9:35magazyn sportowy
Witaj w klubie: Lech Poznań
10:50serial dokumentalny
O co biega?
11:25magazyn sportowy
Polsat Sport
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
8:00mecz: MKS Dąbrowa Górnicza - Start Lublin
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
10:00mecz: Vero Volley Monza - Top Volley Cisterna
Polsat Sport News
Sport flesz
8:00program informacyjny
Magazyn freestyle
8:07magazyn sportowy
Sport flesz
9:00program informacyjny
Piłka nożna: Liga holenderska
9:07mecz: PSV Eindhoven - FC Twente
Sport flesz
10:00program informacyjny
Piłka nożna: Liga holenderska
10:07mecz: PSV Eindhoven - FC Twente
Sport flesz
11:00program informacyjny
Magazyn snowboardowy
11:07magazyn sportowy
TVP Sport
Hokej: NHL All-Star Weekend
od 7:55Mecz Gwiazd
Piłka nożna: Puchar Włoch
11:05podsumowanie meczów ćwierćfinałowych

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!