Przyjaciółki (123)

Przyjaciółki

sezon 11 odc. 123

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska-Brauer
Reżyseria:Grzegorz Kuczeriszka
W skrócie:Zuza zaczyna rodzić. Do domu Anki przyjeżdża jej matka, Halina. Strzelecka jest zaniepokojona wylewnością rodzicielki. W dniu ślubu między Patrycją i przyjaciółkami dochodzi do kłótni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy czterech przyjaciółek: Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer), Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska) i Patrycji (Joanna Liszowska).

W tym odcinku

Zuza zaczyna rodzić tydzień przed terminem. Dziewczyny zabierają przerażoną przyjaciółkę do szpitala. Na świat przychodzi zdrowy Grześ. W opiece nad niemowlakiem Markiewicz stara się ściśle trzymać procedur i przestrzegać zaleceń. W końcu dochodzi do wniosku, że nie ma to sensu, gdyż każde dziecko jest inne i wymaga indywidualnego podejścia. Do domu Anki przyjeżdża jej matka Halina. Strzelecka jest zaniepokojona wylewnością rodzicielki. Rodzina podejrzewa, że gość zamierza zostać u nich na dłużej. Inga po rozstaniu z Robertem nie chce spotykać się z żadnym mężczyzną. W pensjonacie, w którym ma się odbyć ślub Patrycji, dziewczyny spotykają dawną koleżankę z liceum, Wikę (Roma Gąsiorowska), w towarzystwie tajemniczego mężczyzny, którego biorą za jej męża. W dniu ceremonii między Kochan i przyjaciółkami dochodzi do ostrej kłótni...

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także