48h. Zaginieni: Rzeźbiarz (245)
| Występują: | Izabela Perez, Andrzej Hausner, Arkadiusz Detmer, Joanna Krupińska |
|---|---|
| Reżyseria: | Edyta Gładys, Jakub Urbański, Rafał Głombiowski |
| W skrócie: | Grzegorz zawiadamia policję o zniknięciu 27-letniego brata, rzeźbiarza Eryka. Okazuje się, że artysta spotyka się z 19-letnią Wiktorią, córką zamożnego biznesmena. Milioner nie akceptuje tego związku. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| czwartek, 21 maja za 13 dni |
12:55 | TV 6 (z napisami) |
Opis
Kilkanaście tysięcy osób znika każdego roku. Część z nich nigdy nie zostaje odnaleziona. Zdaniem policji w poszukiwaniach kluczowych jest pierwsze 48 godzin. Grupa operacyjna Policyjnego Centrum Poszukiwania Zaginionych złożona jest z najlepszych policjantów, psychologów praz specjalistów z dziedziny kryminalistyki. Ich zadaniem polega na znalezieniu odpowiedzi na pytanie, gdzie znajduje się zaginiona osoba. Policjanci analizują wydarzenia poprzedzające zniknięcie oraz przesłuchują świadków.
W tym odcinku
O zniknięciu 27-letniego rzeźbiarza Eryka policję powiadamia jego starszy brat Grzegorz. Z zaginionym nie ma kontaktu już od kilku dni. Wkrótce okazuje się, że artysta spotyka się z 19-letnią Wiktorią, córką zamożnego biznesmena, Adama. Milioner nie akceptuje tego związku i jasno dawał młodemu mężczyźnie do zrozumienia, by zostawił dziewczynę w spokoju. Funkcjonariusze ustalają, czy ojciec nastolatki ma związek ze sprawą.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Izabela Perez
-
Andrzej Hausner
jako komisarz Jerzy Bąkowski -
Arkadiusz Detmer
jako komisarz Miron Leśniak -
Joanna Krupińska
-
Piotr Pręgowski
-
Paweł Iwanicki
-
Tomasz Okarmus
-
Marcin Urbanke
-
Bartosz Waga
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Edyta Gładys
reżyseria
-
Jakub Urbański
reżyseria
-
Rafał Głombiowski
reżyseria
Zobacz także
- 48h. Zaginieni (217) - serial kryminalny - dziś, 8 maja 12:00
- 48h. Zaginieni (218) - serial kryminalny - dziś, 8 maja 12:55
- 48h. Zaginieni: Mamo, gdzie jesteś? (269) - serial kryminalny - dziś, 8 maja 17:00 i 1 późniejsza emisja
- 48h. Zaginieni: Fighterka (270) - serial kryminalny - dziś, 8 maja 18:00 i 1 późniejsza emisja
- 48h. Zaginieni: Kabaret (261) - serial kryminalny - noc pt./sob., 8 na 9 maja 4:00
- 48h. Zaginieni: Taki zdolny (262) - serial kryminalny - noc pt./sob., 8 na 9 maja 5:00
- 48h. Zaginieni: Modelki (19) - serial kryminalny - sobota, 9 maja 6:05
- 48h. Zaginieni: Tajemnice Wery Fajer (263) - serial kryminalny - noc sob./niedz., 9 na 10 maja 4:00
- 48h. Zaginieni: Demon (264) - serial kryminalny - noc sob./niedz., 9 na 10 maja 5:00
- 48h. Zaginieni: Niepozorny dentysta (20) - serial kryminalny - niedziela, 10 maja 6:05
