Przyjaciele 6: The One Where Ross Meets Elizabeth's Dad (21)

Przyjaciele 6: The One Where Ross Meets Elizabeth's Dad (21)

(Friends: The One Where Ross Meets Elizabeth's Dad)

serial komediowy USA 1999-2000   b.o.
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry
Reżyseria:Michael Lembeck
W skrócie:Joey poznaje robota, który będzie mu partnerował w serialu. Podczas prób niepochlebnie wypowiada się o jego twórcy...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie młodych mieszkańców Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje a robienie kariery. Mieszkają praktycznie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie uważają, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera.

W tym odcinku

Joey ogląda robota, który będzie mu partnerował na planie nowego serialu telewizyjnego. Podczas prób aktor niepochlebnie wypowiada się o twórcy maszyny, Waynie. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że to właśnie on ma najwięcej do powiedzenia na planie zdjęciowym. Może mieć wpływ na decyzję o tym, czy Joey pozostanie w obsadzie. Wayne czuje się urażony i zamierza usunąć aktora z produkcji. Spanikowany Joey błaga, by przyjął jego przeprosiny. Niewzruszony z początku konstruktor w końcu zmienia zdanie i postanawia dać Joeyowi szansę. Stawia tylko jeden warunek - aktor ma go nauczyć skutecznie flirtować z kobietami.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)