Program TV

PONIEDZIAŁEK 25.03
7:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Jaka to melodia?
od 6:50teleturniej muzyczny
Wiadomości
8:00magazyn informacyjny
Pogoda
8:10magazyn informacyjny
Kwadrans polityczny
8:15program publicystyczny
Ojciec Mateusz 5: Kryminał (59)
10:35serial kryminalny
TVP 2
Coś dla ciebie
od 6:45magazyn
Na sygnale (26)
7:20serial fabularno-dokumentalny
Przepis dnia (15)
7:45magazyn kulinarny
Pogoda
8:35magazyn informacyjny
Panorama
8:45magazyn informacyjny
Polsat
Nowy dzień
od 6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy (681)
9:00serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (682)
9:30serial fabularno-dokumentalny
Dzień, który zmienił moje życie (102)
10:00serial paradokumentalny
TVN
Mango
od 6:20telezakupy
Nowa Maja w ogrodzie (4/39)
7:25magazyn ogrodniczy
Akademia ogrodnika (4)
7:55magazyn ogrodniczy
Dzień Dobry TVN
8:00magazyn

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Drużyna książęca (2)
od 6:50serial historyczny
TV 4
Przygody Kota w Butach (70)
7:05serial animowany
Przygody Kota w Butach (71)
7:35serial animowany
Nasz nowy dom (71)
7:55reality show
Septagon (49)
8:55serial kryminalny
TV 6
Medicopter 117 (16)
8:00serial przygodowy
zdjęciePolicjantki i Policjanci (246)
9:00serial obyczajowy
Galileo (153)
10:00program popularnonaukowy
TVN 7
Sąd rodzinny: Dopóki będę żyć (39/52)
od 6:45serial fabularno-dokumentalny
Szpital (237)
7:45serial paradokumentalny
Mango
10:30telezakupy
TVP Kultura
Teledyski - muzyka klasyczna
7:00program muzyczny
Fachowiec
8:55film obyczajowy
TVP Polonia
Pogoda
8:35magazyn informacyjny
Panorama
8:45magazyn informacyjny
WP
Kobiety w czerni (6)
7:00serial obyczajowy
Dla Sary (6)
8:00serial obyczajowy
WP Express (71)
9:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu (9)
9:30program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (8)
10:00program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Serce jak lód
8:00dramat obyczajowy
Ulubieńcy publiczności (3)
10:00serial obyczajowy
AXN
S.W.A.T. (2)
od 6:15serial sensacyjny
Agenci NCIS 7 (8)
7:10serial sensacyjny
Agenci NCIS 7 (9)
8:05serial sensacyjny
Agenci NCIS 12 (2)
9:00serial sensacyjny
Grimm 4 (10)
9:55serial fantasy
S.W.A.T. (2)
10:50serial sensacyjny
CANAL+
Kochankowie roku tygrysa
od 6:25melodramat
Potwory to tacy interesujący ludzie
8:10film krótkometrażowy
Powrót do Montauk
8:35dramat obyczajowy
CANAL+ 1
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:10chochliki telewizyjne
Potwory to tacy interesujący ludzie
9:10film krótkometrażowy
Powrót do Montauk
9:35dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Kacperiada (1)
7:00serial animowany
Letnia szkoła życia
7:10dramat obyczajowy
Kacperiada (2)
9:00serial animowany
Kacperiada (9)
9:05serial animowany
Nie przegap
9:15magazyn informacyjny
Łapu-capu
9:25chochliki telewizyjne
Nowa Tonacja
9:30magazyn muzyczny
Andy - okrutne i nieznane (1)
10:00serial dokumentalny
Andy - okrutne i nieznane (2)
10:50serial dokumentalny
CANAL+ Film
Larp
od 6:55etiuda filmowa
Pianista
7:25dramat wojenny
Nie przegap
9:50magazyn informacyjny
Łapu-capu
10:00chochliki telewizyjne
Odciąć pępowinę
10:10film krótkometrażowy
Aktualności filmowe+
10:20magazyn filmowy
CANAL+ Seriale
Aktualności filmowe+
od 6:55magazyn filmowy
Gwiazdy wesela (9)
7:25serial komediowy
Gwiazdy wesela (10)
8:10serial komediowy
Biuro szpiegów 4 (9)
8:55serial szpiegowski
Biuro szpiegów 4 (10)
9:50serial szpiegowski
HBO
Wielka szóstka
od 6:00film animowany
Współczesna rodzina 10 (7)
7:45serial komediowy
Młody Sheldon 2 (16)
8:10serial komediowy
LEGO Przygoda
8:35film animowany
Geostorm
10:15film SF
HBO 2
Marzyciel
od 6:00dramat biograficzny
Jednakowo inni
7:40dramat obyczajowy
Powiedzmy sobie wszystko
9:40komediodramat
Kino Polska
Miłość ci wszystko wybaczy
od 6:05dramat biograficzny
Panny z Wilka
9:00dramat obyczajowy
Kino TV
Mój przyjaciel lis
od 6:20film familijny
Żółte cytrynki
8:40komedia romantyczna
Poirot: Niedziela na wsi (3)
10:45serial kryminalny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
od 6:00mecz 1/6 finału: PPD Zagrzeb - HC Vardar
Piłka z góry
7:55magazyn piłkarski
Koszykówka mężczyzn: NBA
9:00mecz: New York Knicks - Los Angeles Clippers
Eurosport 1
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Oslo
7:00bieg ze startu wspólnego mężczyzn
Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Quebecku
8:00bieg na 15 km stylem dowolnym mężczyzn
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Oslo
9:30bieg ze startu wspólnego kobiet
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Oslo
10:00bieg ze startu wspólnego mężczyzn
Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Quebecku
10:30bieg na 15 km stylem dowolnym mężczyzn
nSport+
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 6:00mecz: Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
9:30mecz 1/6 finału: Orlen Wisła Płock - MOL-Pick Szeged
Polsat Sport
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
od 6:00mecz: Irlandia - Białoruś
zdjęcieCafe Futbol
8:30magazyn piłkarski
Polsat Sport News
Sport flesz
7:00program informacyjny
Sport flesz
8:00program informacyjny
Sport flesz
9:00program informacyjny
Sport flesz
10:00program informacyjny
TVP Sport
Piłka nożna: 2. liga
od 6:00mecz: Ruch Chorzów - Rozwój Katowice

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!