Program TV

PIĄTEK 31.05
7:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
zdjęcieElif (495)
7:05serial obyczajowy
Wiadomości
8:00magazyn informacyjny
Pogoda
8:10magazyn informacyjny
Kwadrans polityczny
8:15program publicystyczny
Blondynka 7: Spiski (88)
8:40serial obyczajowy
Ojciec Mateusz 8: Komediant (104)
10:35serial kryminalny
TVP 2
Na sygnale: Sława (70)
7:25serial fabularno-dokumentalny
Pogoda
8:35magazyn informacyjny
Panorama
8:45magazyn informacyjny
Polsat
Nowy dzień
od 6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy (765)
9:00serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (766)
9:30serial fabularno-dokumentalny
Dzień, który zmienił moje życie (148)
10:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 6
Buffy, postrach wampirów (6)
7:00serial przygodowy
Medicopter 117 (64)
8:00serial przygodowy
Nokaut (3)
9:00serial komediowy
Galileo (219)
10:00program popularnonaukowy
TVN 7
Sąd rodzinny (84)
7:00serial fabularno-dokumentalny
Szpital (282)
7:55serial paradokumentalny
zdjęcieBig Brother (60/74)
8:50reality show
Mango
10:35telezakupy
TVP Kultura
Teledyski - muzyka klasyczna
7:00program muzyczny
Kemping
8:35film krótkometrażowy
Warszawska premiera
9:00film historyczny
TVP Polonia
Pogoda
8:35magazyn informacyjny
Panorama
8:45magazyn informacyjny
WP
Sześć sióstr (44)
od 6:50serial obyczajowy
B&B Słowa i słówka (2)
8:00serial obyczajowy
Mój koszmarny tatuaż 3 (12)
9:00serial dokumentalny
Kabaret na żądanie (23)
10:00program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Chryzantemy
8:00film krótkometrażowy
Ale krótkie po polsku: Zaufanie
8:35blok filmów krótkometrażowych
Zmowa milczenia (7)
10:00serial kryminalny
AXN
Skorpion 3 (5)
od 6:55serial sensacyjny
Bez śladu (15)
7:50serial kryminalny
Bez śladu (16)
8:50serial kryminalny
Zbrodnia
9:45film kryminalny
CANAL+
Volta
od 6:15komedia
O co biega?
8:00magazyn sportowy
Joshua
8:30thriller
Cannes 1968. Przerwany festiwal
10:15film dokumentalny
CANAL+ 1
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:10chochliki telewizyjne
Volta
7:15komedia
O co biega?
9:00magazyn sportowy
Joshua
9:30thriller
CANAL+ Family
Pan Mądraliński
od 6:30komedia
Córunia tatunia
8:10komediodramat
Nie przegap
9:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
9:55chochliki telewizyjne
Świat w skali makro (3)
10:00film dokumentalny
Święta krowa
10:50komedia
CANAL+ Film
Druga połowa kadru
od 6:00film dokumentalny
Nie przegap
7:35magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:45chochliki telewizyjne
Jak chłopaki
7:55komedia
60 kilo niczego
9:25film krótkometrażowy
Listy miłosne
9:55dramat psychologiczny
CANAL+ Seriale
Madiba. Życie Nelsona Mandeli (2)
od 6:45serial obyczajowy
Gwiazdy wesela (9)
8:15serial komediowy
Gwiazdy wesela (10)
8:55serial komediowy
Jeźdźcy burzy 2 (3)
9:40serial kryminalny
Jeźdźcy burzy 2 (4)
10:40serial kryminalny
CBS Europa
Świąteczne życzenia
od 6:00komedia romantyczna
Dłonie obcego (1/2)
7:45dramat sensacyjny
Dłonie obcego (2-ost.)
9:35dramat sensacyjny
HBO 2
Sztuka dorastania
od 6:00dramat obyczajowy
Star Trek
7:25film SF
Wonder Woman
9:35film fantasy
HBO 3
Iniemamocni 2
od 6:00film animowany
zdjęcieFałszywe powody
7:55dramat sensacyjny
Brexit
9:25dramat biograficzny
Kino Polska
60 kilo niczego
od 6:35film krótkometrażowy
zdjęcieWygrany
7:50dramat obyczajowy
Pestka
10:20dramat psychologiczny
Kino TV
Przesyłka specjalna
od 6:55komedia obyczajowa
zdjęcieZanim powiesz "Tak!"
9:15komedia romantyczna
Polsat Film
Nasz nowy dom (94)
od 6:30reality show
Przyjaciółki (81)
7:30serial obyczajowy
Pan Dodek
10:40komedia
TNT
Czarowny kwiecień
od 6:00film obyczajowy
Angielski pacjent
7:20melodramat
Wzgórze nadziei
10:45melodramat

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Kontratak - magazyn PGNiG Superligi
od 6:55magazyn piłki ręcznej
Piłka nożna: Premier League World
8:00magazyn ligi angielskiej
NBA Action
8:30magazyn koszykarski
Koszykówka mężczyzn: NBA
9:00mecz finałowy fazy play-off
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 6:3018. etap: Valdaora - Santa Maria di Sala
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
7:30mecz 2. rundy gry pojedynczej
Kolarstwo: Giro d'Italia
8:3518. etap: Valdaora - Santa Maria di Sala
Pojedynek dnia
9:30magazyn tenisowy
Game Schett and Mats
10:25magazyn tenisowy
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
10:55mecz 3. rundy gry pojedynczej
Eurosport 2
Pojedynek dnia
od 6:30magazyn tenisowy
Kolarstwo: Giro d'Italia
7:3018. etap: Valdaora - Santa Maria di Sala
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
8:30mecz 2. rundy gry pojedynczej
Rajdy samochodowe
9:30magazyn sportów motorowych
Kolarstwo: Giro d'Italia
10:0018. etap: Valdaora - Santa Maria di Sala
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
10:55mecz 3. rundy gry pojedynczej
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 6:00mecz: SD Eibar - FC Barcelona
Speedway+
9:30magazyn sportowy
Magazyn PGE Ekstraliga
9:50magazyn żużlowy
Polsat Sport Extra
Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
od 6:00mecz: Japonia - Niemcy
Magazyn lekkoatletyczny
8:30lekkoatletyka
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Włoch
9:001. sesja treningowa w klasie Moto3
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Włoch
9:551. sesja treningowa w klasie MotoGP
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Włoch
10:551. sesja treningowa w klasie Moto2
Polsat Sport News
Sport flesz
7:00program informacyjny
Sport flesz
8:00program informacyjny
Sport flesz
9:00program informacyjny
Cafe Futbol
9:07magazyn piłkarski
Sport flesz
10:00program informacyjny
Cafe Futbol
10:07magazyn piłkarski
TVP Sport
Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U-20 - Polska 2019
7:50podsumowanie meczów reprezentacji Polski
Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U-20 - Polska 2019
9:35mecz fazy grupowej: Nowa Zelandia - Urugwaj

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!