x
13 posterunek 2 (6)

13 posterunek 2 (6)

serial komediowy Polska 2000   od 12 lat
Występują:Cezary Pazura, Agnieszka Włodarczyk, Marek Perepeczko, Marek Walczewski
Reżyseria:Maciej Ślesicki
W skrócie:Czarek chce pogodzić się z Kasią. Kupuje bilety do kina i proponuje kolację. Sprawy komplikują się. Pewien naukowiec zgłasza kradzież dokumentacji swego wynalazku: eliksiru nieśmiertelności.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 23 maja
jutro
16:25 CANAL+ Family

Opis

Druga część serialu o perypetiach pracowników pewnego posterunku. Stępień wrócił z Ameryki, ale tylko czasami pojawia się na komisariacie. Jego wzrok poprawił się na tyle, że dostrzega, co kryje się w zamkniętej szafie i jaką bieliznę noszą policjantki. Czarek jest zauroczony nową koleżanką, Andżeliką. Na posterunku pojawia się również nowy zastępca komendanta - Rysio. Mężczyzna potrafi skonstruować bombę nawet ze spinacza biurowego.

W tym odcinku

Nadchodzi wiosna - pora zakochanych. Czarek dochodzi do wniosku, że najwyższy czas pogodzić się z Kasią. Kupuje bilety do kina i zaprasza dziewczynę na kolację przy świecach. Sprawy komplikują się z chwilą, kiedy na posterunku pojawia się naukowiec, który zgłasza kradzież teczki z dokumentacją jego najnowszego wynalazku - eliksiru zapewniającego niewidzialność. Cezary daje poszkodowanemu do zrozumienia, że uważa go za osobę niespełna rozumu. Zdenerwowany naukowiec wypija swoją miksturę i staje się niewidzialny. W ramach zemsty zaczyna płatać Cezaremu niezwykle złośliwe figle.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także