Program TV

WTOREK 10.12
21:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Zniewolona (14/48)
21:05serial kostiumowy
Ocaleni
23:00reality show
Robocop 3
0:05film SF
TVP 2
M jak miłość (1477)
od 20:55serial obyczajowy
Echo serca 2 (32)
21:50serial obyczajowy
Polsat
Wataha (4)
21:05serial sensacyjny
Jestem Bogiem
22:10thriller
TVN
Milionerzy (192)
od 20:55teleturniej
zdjęciePodwójne ryzyko
21:30film sensacyjny
Superwizjer
23:45magazyn reporterów

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Kabaretowy Szał
21:05program rozrywkowy
W biały dzień
22:00thriller
Stracona cnota
23:45film erotyczny
TV 4
Punisher
21:00film sensacyjny
TV Puls
Szanghajska robota
od 20:00thriller
zdjęcieNeed for Speed
22:00film sensacyjny
TVN 7
zdjęcieKocha, lubi, szanuje
21:00komedia romantyczna
Wszystko stracone
0:00dramat przygodowy
TVP Kultura
Operacja opera - Aleksander Nowak
22:40film dokumentalny
Teatr Telewizji: E.E.
23:25spektakl teatralny
One. Kobiety kultury: Mika Urbaniak
0:55program publicystyczny
TVP Polonia
Ojciec Mateusz 17: Gwiazdor (215)
od 20:55serial kryminalny
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii
22:05program publicystyczny
Halo Polonia
22:20magazyn
Focus on Poland (240)
23:10program informacyjny
Ocaleni
23:30reality show
Korona królów (282)
0:30telenowela historyczna

FILMOWE

ale kino+
Premiera: Bez skazy
22:00dramat obyczajowy
Niewidzialne
23:50dramat obyczajowy
AXN
Premiera: Carter 2 (4)
21:00serial kryminalny
L.A.'s Finest (10)
22:00serial akcji
zdjęcieUltraviolet 2 (10)
23:05serial kryminalny
Carter 2 (4)
0:05serial kryminalny
CANAL+
Włamanie
21:00thriller
Papillon. Motylek
22:25dramat biograficzny
CANAL+ 1
Premiera: Peter Handke - Las o zmroku
od 20:30film dokumentalny
Włamanie
22:00thriller
Papillon. Motylek
23:25dramat biograficzny
CANAL+ Family
Status Update
od 19:30komedia fantasy
Szpieg, który mnie rzucił
21:15komedia sensacyjna
Skejterka
23:10dramat obyczajowy
Słodko-gorzki
0:55dramat obyczajowy
CANAL+ Film
Kursk
od 20:00dramat historyczny
zdjęcieWierny ogrodnik
22:00thriller
Dorwać Gunthera
0:05komedia sensacyjna
CANAL+ Seriale
Hierro (2)
21:50serial kryminalny
zdjęcieŻmijowisko (6/7)
22:45serial kryminalny
Zasada przyjemności (2)
23:45serial kryminalny
Wbić flagę
0:45film krótkometrażowy
CBS Europa
zdjęciexXx
21:00film sensacyjny
HBO
Mroczne materie (6/8)
od 20:10serial fantasy
Premiera: Temple (7)
21:10serial obyczajowy
Meg
22:00film SF
Escape room
23:55horror
HBO 2
Moulin Rouge!
21:00musical
W cieniu 3 (4)
23:10serial obyczajowy
Agenci
0:15film sensacyjny
HBO 3
Mroczne materie (6/8)
21:00serial fantasy
Temple (7)
22:00serial obyczajowy
Jeszcze dzień życia
22:50film animowany
Niebo
0:20thriller
Kino Polska
Układ zamknięty
od 20:00dramat sensacyjny
Dublerzy
22:35komedia sensacyjna
Diabelska edukacja
0:50film erotyczny
Kino TV
Patrząc w oczy
21:00film sensacyjny
Zaginięcie
23:00dramat obyczajowy
Polsat Film
Wesoły wtorek: Gorący towar
21:00komedia kryminalna
Bez litości
23:30film sensacyjny
Stopklatka TV
Zdrajca
od 20:00dramat kryminalny
Wtorek
22:25komedia
Premiera: Fotograf
0:05film kryminalny
TNT
Amerykański ninja 4
21:00film sensacyjny
Wejście smoka
23:00film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
od 20:25mecz: Knack Roeselare - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Premiera: Sport News+
23:00magazyn sportowy
Basket+
23:15newsy sportowe
1 na 1 Extra: Łukasz Piszczek
23:30magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga angielska
0:00mecz: Everton FC - Chelsea FC
nSport+
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
23:35mecz: Knack Roeselare - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Polsat Sport
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
od 20:15mecz: GTK Gliwice - Legia Warszawa
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
22:30mecz: PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu CMC Zawiercie
Polsat Sport Extra
Hokej: Liga Mistrzów
od 19:45rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: EV Zug - Mountfield HK
KOTV Weekly
22:30magazyn bokserski
Hokej: Liga Mistrzów
23:00rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: Lulea Hockey - Lausanne HC
Polsat Sport News
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
od 19:10mecz: Vero Volley Monza - Globo Banca Popolare del Frusinate Sora
Magazyn FIS
21:20magazyn sportowy
Magazyn koszykarski
22:00koszykówka
TVP Sport
Sportowy wieczór
22:00program informacyjny
Piłka parzy (5)
22:35magazyn piłkarski
Boks: Gala w Ad-Dirijji
0:00waga ciężka: Filip Hrgovic - Eric Molina; waga ciężka: Dillian Whyte - Mariusz Wach

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!