Program TV

ŚRODA 19.06
0:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Wichry wojny (2/7)
1:10serial obyczajowy
Mars: Najmroczniejsze dni
3:45serial fabularno-dokumentalny
Polsat
Adrenalina 2. Pod napięciem
od 22:20film sensacyjny
Nasz nowy dom (81)
0:25reality show
Nasz nowy dom (82)
1:25reality show
Tajemnice losu
2:25program rozrywkowy
TVN
W garniturach (5)
0:30serial obyczajowy
Szokujące potrawy (3)
1:30serial dokumentalny
Uwaga!
2:30magazyn reporterów
Moc magii
2:55interaktywny program rozrywkowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Brzydkie sekrety
od 23:50film erotyczny
zdjęcieGorące spotkania
1:36film erotyczny
Wiatr w żagle
3:10serial dokumentalny
TV 4
STOP Drogówka
1:15magazyn policyjny
Zagadkowe zgony (5)
2:20serial dokumentalny
Interwencja
2:50magazyn reporterów
Atleci
3:05magazyn sportowy
Trans World Sport
3:40magazyn sportowy
TV 6
Cenny ładunek
od 23:00film sensacyjny
STOP Drogówka
0:55magazyn policyjny
Benny Hill (59)
1:55program rozrywkowy
Top 10 - lista przebojów
2:40program muzyczny
Disco Polo Life
3:40program muzyczny
WP
Moje dwie osobowości
1:00film dokumentalny
Porwania - godziny grozy (4)
2:00serial dokumentalny
Mój koszmarny tatuaż 3 (3)
2:55serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Imperium wilków
od 22:10film sensacyjny
Płynące wieżowce
0:30film obyczajowy
Dotyk pośredni
2:10film krótkometrażowy
NDR
2:35film krótkometrażowy
Lila
3:10film krótkometrażowy
Polonez
3:45film krótkometrażowy
AXN
Zabójcze umysły 13 (10)
od 23:45serial kryminalny
Seal Team 2 (6)
0:40serial sensacyjny
The Good Doctor (12)
1:40serial obyczajowy
Agenci NCIS 11 (21)
2:20serial sensacyjny
Zabójcze umysły 13 (10)
3:00serial kryminalny
CANAL+
Pojednanie
od 22:40thriller
Czuwaj
0:35thriller
Skazany na bluesa
2:05dramat biograficzny
Larp
3:45etiuda filmowa
CANAL+ 1
Pojednanie
od 23:40thriller
Czuwaj
1:35thriller
Skazany na bluesa
3:05dramat biograficzny
CANAL+ Family
Raz się żyje
od 22:55komedia sensacyjna
Nowa Tonacja
0:45magazyn muzyczny
Słodko-gorzki
1:15dramat obyczajowy
Cisza
2:50dramat obyczajowy
CANAL+ Film
Mięso
od 23:35horror
Komando
1:10film sensacyjny
Pomiędzy słowami
2:40dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Mr. Mercedes 2 (5)
0:00serial sensacyjny
Mr. Mercedes 2 (6)
0:50serial sensacyjny
Aktualności filmowe+
1:50magazyn filmowy
Łapu-capu extra
2:20chochliki telewizyjne
Cicha noc
2:50dramat obyczajowy
CBS Europa
Sliver
od 23:15film sensacyjny
Gdzie jesteś, Amando?
1:20dramat kryminalny
Hilary i Jackie
3:30dramat biograficzny
HBO
Drużyna A
od 23:45komedia sensacyjna
Pomniejszenie
2:00komedia
HBO 2
Niebo
od 23:30thriller
W cieniu drzewa
1:10komediodramat
Sucker Punch
2:40thriller
HBO 3
Opowieść podręcznej 2 (3)
od 23:50serial obyczajowy
zdjęcieOpowieść podręcznej 2 (4)
0:45serial obyczajowy
Mother!
1:45horror
Leaving Neverland (2-ost.)
3:50film dokumentalny
Kino Polska
Ogród Luizy
od 22:10dramat obyczajowy
Porno
0:35komedia
Mocna kawa nie jest wcale taka zła
2:30film krótkometrażowy
Zabij mnie, glino
3:35dramat sensacyjny
Kino TV
Straszny film 3
od 23:00horror komediowy
Blef
0:50komediodramat
Rzeź
3:00komediodramat
Polsat Film
Sara
od 23:25film sensacyjny
Gliniarze (175)
1:45serial paradokumentalny
Gliniarze (120)
2:45serial paradokumentalny
Gliniarze (121)
3:45serial paradokumentalny
Stopklatka TV
Święci z Bostonu
od 22:15dramat sensacyjny
Ewa
0:40dramat obyczajowy
TNT
Czas apokalipsy
0:00dramat wojenny
Nico: Ponad prawem
2:40film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Ekstrapaka: 14. kolejka
od 23:15magazyn piłkarski
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
0:15mecz: Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
2:30mecz: Lech Poznań - Lechia Gdańsk
nSport+
Sport News+
0:00magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga hiszpańska
0:15naj,naj... 2018/2019
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
1:20podsumowanie sezonu 2018/2019
Polsat Sport
Piłka nożna: Copa America - Brazylia 2019
od 23:15mecz fazy grupowej: Boliwia - Peru
Sporty walki: KSW 47: The X-Warriors
1:30walka: Phil De Fries -Tomasz Narkun
Piłka nożna: Copa America - Brazylia 2019
2:15mecz fazy grupowej: Brazylia - Wenezuela
Polsat Sport Extra
Boks: POLSAT Boxing Night: Głowacki vs Usyk
3:30waga junior ciężka: Krzysztof Głowacki - Oleksandr Usyk
Polsat Sport News
Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
od 23:30mecz: Brazylia - Włochy
Sporty walki: Armia Fight Night w Łomży
2:00walka: Patryk Surdyn - Sylwester Miller

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!