Program TV

POPULARNE

TVP 1
zdjęcieElif (706)
14:00serial obyczajowy
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
Bądźmy razem w domu (8)
15:35program edukacyjny
zdjęciePrzysięga (149)
16:05telenowela
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Polsat
Pierwsza miłość (3053)
14:00serial obyczajowy
Dlaczego ja? (987)
14:45serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112 (450)
16:30serial paradokumentalny
Gliniarze (440)
17:00serial paradokumentalny
TVN
Szpital (514)
od 13:15serial paradokumentalny
Detektywi: Zaginiona (456)
14:15serial fabularno-dokumentalny
Detektywi: Upokorzenie (457)
14:50serial fabularno-dokumentalny
Milionerzy (241)
15:25teleturniej
Fakty po południu (20)
16:00program informacyjny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Telezakupy
od 12:00
Coś śmiesznego
16:20program rozrywkowy
Nowy Kabaretowy Szał
17:00program rozrywkowy
TV 4
STOP Drogówka
od 13:30magazyn policyjny
Emil, pogromca mandatów (30)
14:30program rozrywkowy
Policjantki i Policjanci (653)
15:00serial obyczajowy
Słoneczny patrol (14)
16:00serial przygodowy
Słoneczny patrol (15)
17:00serial przygodowy
TV 6
Bumerang (3)
od 13:40serial komediowy
Buffy, postrach wampirów (3)
14:15serial przygodowy
Buffy, postrach wampirów (4)
15:15serial przygodowy
Medicopter 117 (20)
16:15serial przygodowy
Medicopter 117 (21)
17:15serial przygodowy
TVN 7
Sędzia Anna Maria Wesołowska (397)
od 13:10serial fabularno-dokumentalny
Ukryta prawda (522)
14:15serial paradokumentalny
Szkoła (370)
15:15serial paradokumentalny
19+ (506)
16:15serial paradokumentalny
Brzydula (214)
16:55serial komediowy
Brzydula (215)
17:30serial komediowy
TVP Polonia
Miłość nad rozlewiskiem (6/13)
od 13:45serial obyczajowy
M jak miłość (1498)
14:30serial obyczajowy
Wiadomości
15:20magazyn informacyjny
M jak miłość (1499)
15:35serial obyczajowy
Czy wiesz, że... (30)
16:55program edukacyjny
Czy wiesz, że... (31)
17:00program edukacyjny
Ewangeliarz Wileński (19)
17:05program religijny
Teleexpress
17:30magazyn informacyjny

FILMOWE

ale kino+
Nasi patrioci
od 13:35dramat wojenny
Otwarcie
15:35film krótkometrażowy
Pan i pani Hitchcock
16:25film dokumentalny
Romantik
17:30film krótkometrażowy
AXN
Faceci w czerni 3
od 13:40komedia SF
Spider-Man: Homecoming
15:40film przygodowy
CANAL+
Planeta singli 2
15:50komedia romantyczna
Pech to nie grzech
17:45komedia romantyczna
CANAL+ 1
Planeta singli 2
16:50komedia romantyczna
CANAL+ Family
Ekstremalny czas wolny (5)
14:00serial dokumentalny
Ekstremalny czas wolny (6)
14:45serial dokumentalny
Zegar czarnoksiężnika
15:30film fantasy
Polska z góry #zostanwdomu
17:15serial dokumentalny
Kuba Guzik
17:40film przygodowy
CANAL+ Film
Zgubiłam Alberta
od 13:20komedia
Nie przegap
15:00magazyn informacyjny
Kronika
16:55dramat SF
CANAL+ Seriale
Nie jesteś w Danii
14:30film krótkometrażowy
Terror w podziemiach 2 (7)
14:50serial sensacyjny
Terror w podziemiach 2 (8)
15:35serial sensacyjny
Story
16:20film animowany dla dorosłych
Polska z góry #zostanwdomu
16:25serial dokumentalny
Wbić flagę
16:55film krótkometrażowy
Gra pozorów (3)
17:10serial kryminalny
CBS Europa
Stracone zachody miłości
od 13:05komedia muzyczna
zdjęcieGdy miłość to za mało
14:55dramat biograficzny
Diuna
16:50film SF
HBO
Kidding 2 (7/10)
17:10serial komediowy
Kidding 2 (8/10)
17:35serial komediowy
HBO 2
Wątpliwość
od 12:55dramat obyczajowy
Stary, kocham cię
16:20komedia
HBO 3
Wampiry: Dziedzictwo 2 (14)
14:00serial fantasy
All American 2 (14)
14:45serial obyczajowy
Mroczne materie (1/8)
15:30serial fantasy
Mroczne materie (2/8)
16:25serial fantasy
Rocketman
17:25film biograficzny
Kino TV
zdjęcieKrytyczne 24 godziny
14:45film sensacyjny
Wybór Gracie
16:30dramat obyczajowy
Polsat Film
zdjęcieZłote dziecko
14:05komedia przygodowa
zdjęcieAustralia
15:55melodramat
TNT
Ali
od 12:40dramat biograficzny
zdjęcieGracz
15:35komediodramat
Troja
17:55dramat historyczny

SPORTOWE

Eurosport 2
Tenis: Turniej Australian Open 2019
14:00mecz finałowy gry pojedynczej kobiet: Naomi Osaka - Petra Kvitová
Tenis: Turniej French Open 2019
15:59mecz finałowy gry pojedynczej kobiet: Ashleigh Barty - Markéta Vondroušová
Tenis: Turniej US Open 2019
16:59mecze półfinałowe gry pojedynczej kobiet
nSport+
Ekstrapaka: 25. kolejka
14:00magazyn piłkarski
Witaj w klubie: Lech Poznań
15:00serial dokumentalny
Zostań w domu z Ekstraligą: Żużel: PGE Ekstraliga
16:00mecz: CASH BROKER Stal Gorzów - BETARD Sparta Wrocław 10.09.2017
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Puchar Polski
15:00mecz finałowy: Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 2.05.2019
Tenis: Turniej ATP w Dubaju
17:30mecz 2. rundy gry pojedynczej: Kei Nishikori - Hubert Hurkacz 27.02.2019
Polsat Sport News
Tenis: Turniej Wimbledon
od 13:00mecz finałowy gry pojedynczej kobiet: Simona Halep - Serena Williams 13.07.2019
Tenis: Turniej Wimbledon
15:00mecz finałowy gry pojedynczej mężczyzn: Novak Djoković - Roger Federer 14.07.2019

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!