Program TV na wczoraj, środa 27.03.2024
POPULARNE
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
TVP 1
Magazyn Ekspresu Reporterów
od 1:05
Czas patriotów
2:10film sensacyjny
Notacje: Andrzej Seweryn. Szczęśliwy aktor
4:10cykl dokumentalny
Dziedzictwo (244)
4:45serial obyczajowy
Złoty chłopak (146)
5:35serial obyczajowy
TVP 2
Tajemnice Joan
od 1:30film biograficzny
Belfast - mury wstydu
3:25film dokumentalny
Rodzinka.pl: Pogadajmy o facetach (205)
4:30serial komediowy
M jak miłość (1543)
5:10serial obyczajowy
Polsat
Iron Man 3
od 0:15film SF
Zjedz Kambodżę (2)
3:05magazyn
Nasz nowy dom (182)
3:40reality show
Disco Gramy
4:45program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:25magazyn reklamowy
TVN
Dowody zbrodni (18/23)
od 1:25serial kryminalny
Szpital (284)
2:30serial paradokumentalny
Uwaga!
3:25magazyn reporterów
Nauka jazdy 5 (27/30)
3:35program rozrywkowy
Recepta na stary dom 3 (9/14)
4:00program rozrywkowy
Jak to jest zrobione? (11/26)
4:30serial dokumentalny
Kto was tak urządził?
5:00magazyn
Uwaga!
5:35magazyn reporterów
Ukryta prawda (904)
5:50serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 3 (11)
2:00program rozrywkowy
Kobra - oddział specjalny (26)
3:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (27)
4:00serial sensacyjny
Na osi (481)
5:00magazyn motoryzacyjny
Uśmiechnij się (4)
5:40program rozrywkowy
Świat z powietrza (3)
5:45serial przyrodniczy
TV 4
STOP Drogówka
od 1:25magazyn policyjny
Fabryka jedzenia (11)
2:25serial dokumentalny
SuperLudzie (15)
2:55serial dokumentalny
SuperLudzie (16)
3:25serial dokumentalny
SuperLudzie (17)
3:55serial dokumentalny
SuperLudzie (18)
4:25serial dokumentalny
SuperLudzie (19)
4:55serial dokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:30magazyn reklamowy
TV 6
STOP Drogówka
2:00magazyn policyjny
Benny Hill (66)
3:00program rozrywkowy
Sekrety sąsiadów: Źle wychowany nastolatek (7)
3:40serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów: Zbyt idealna niania (8)
4:10serial obyczajowy
Kochane pieniądze: Coming out (4)
4:40serial paradokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
TV Puls
Dzielnica strachu 6: Krwawe łzy (222)
2:00serial kryminalny
Lombard. Życie pod zastaw 8 (369)
3:00serial obyczajowy
Zobacz to!: Dyżur 3 (35)
4:00serial dokumentalny
Menu na miarę (5)
4:35program kulinarny
Dzielnica strachu 6: Syneczek (220)
5:00serial kryminalny
TVN 7
Hotel Paradise 8 (13/40)
2:00reality show
Medium z Long Island 4 (7/33)
3:00reality show
NASA - archiwum tajemnic 2 (6/8)
3:30serial dokumentalny
Druga strona medalu 3: Mariola Gołota (1/8)
4:20talk-show
Szkoła (665)
5:00serial paradokumentalny
TVP Kultura
Kino mocnych wrażeń: Moonraker
od 1:00film sensacyjny
Mroczne oblicze Hollywood: Wrota niebios (4)
3:20serial dokumentalny
Teledyski: Igor Herbut - "Mantra" (MIUOSH x ZESPÓŁ ŚLĄSK - Pieśni Współczesne)
4:30magazyn muzyczny
Podróże z historią: Zamek czy lepianka - dylematy średniowiecza (8)
5:00serial dokumentalny
Afisz kulturalny ekstra
5:30magazyn kulturalny
TVP Polonia
Barwy szczęścia (2928)
5:05serial obyczajowy
Wojownicy czasu: Szczury kontra Lis, czyli Tobruk 1941
5:30cykl reportaży
WP
1, 2, 3... Kabaret! 2: Papier, kamień, nożyce (4)
2:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 7: Ani Mru Mru/Szymon Łątkowski 3 (9)
3:05program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 7: Ani Mru-Mru (10)
4:05program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu: Ani Mru-Mru (5)
5:00program rozrywkowy
FILMOWE
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
ale kino+
Najlepsze lata
od 23:55dramat obyczajowy
Misja Afganistan (8)
2:15serial wojenny
Welcome Homo
3:15komedia
Poza biurem
4:45film krótkometrażowy
Klangor (2)
5:10serial kryminalny
AXN
Walker: Strażnik Teksasu (14)
od 1:50serial kryminalny
Rekrut 5 (2)
2:50serial kryminalny
Rekrut: FBI (2/22)
3:45serial kryminalny
Ultraviolet 2 (2)
4:40serial kryminalny
CANAL+ 1
Zielona granica
od 23:45dramat obyczajowy
Kiedy ślub? (7)
2:15serial komediowy
Słoń
3:05dramat obyczajowy
Skowyt
4:35film krótkometrażowy
Benek
5:10komediodramat
CANAL+ Family
365 obiadów Mariety Mareckiej 3 (11)
od 1:30magazyn kulinarny
365 obiadów Mariety Mareckiej 3 (12)
2:10magazyn kulinarny
365 obiadów Mariety Mareckiej 4 (1)
2:35magazyn kulinarny
365 obiadów Mariety Mareckiej 4 (2)
3:15magazyn kulinarny
365 obiadów Mariety Mareckiej 4 (3)
3:40magazyn kulinarny
365 obiadów Mariety Mareckiej 4 (4)
4:20magazyn kulinarny
365 obiadów Mariety Mareckiej 4 (5)
4:45magazyn kulinarny
365 obiadów Mariety Mareckiej 4 (6)
5:25magazyn kulinarny
CANAL+ Film
Braty
od 1:05dramat obyczajowy
Sara
2:30film sensacyjny
Polana pośród brzeziny
4:20dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Kruk. Jak tu ciemno (4)
od 1:40serial kryminalny
Kruk. Jak tu ciemno (5)
2:25serial kryminalny
Kruk. Jak tu ciemno (6)
3:05serial kryminalny
Jak zostać Elżbietą (2)
3:50serial historyczny
Miss '89 (8)
4:45serial obyczajowy
Łapu Capu
5:45program rozrywkowy
CBS Europa
Nowicjusz
od 1:35komedia kryminalna
Zabójca znad Green River (2-ost.)
3:35dramat kryminalny
Bliżej gwiazd (7/48)
5:20serial dokumentalny
Epic Drama
Wszystkie stworzenia duże i małe 2: Dom (6)
2:05serial obyczajowy
Inspektor George Gently 5: Klasa wyższa (2)
2:55serial kryminalny
Detektyw Murdoch 14: Terapia szokowa (4)
4:25serial kryminalny
Detektyw Murdoch 14: Terapia szokowa (4)
5:15serial kryminalny
HBO 2
Ramona
od 1:30komedia romantyczna
Prawy chłopak
2:50film dokumentalny
Egzekutor: Odrodzenie
4:15film sensacyjny
HBO 3
Ex Machina
od 0:50dramat SF
Dzieci zła (7)
2:35serial kryminalny
Wielkie kłamstewka 2: What Have They Done? (1/7)
3:25serial obyczajowy
Coś prawdziwego
4:15dramat psychologiczny
Kino TV
Red Lights
od 0:10thriller
Arbitraż
2:45thriller
Klasyka krótkich animacji: Mechanical Monster
4:55filmy animowane
Polsat Film
Gliniarze: Cyngiel (695)
2:00serial paradokumentalny
Gliniarze: Czempion (548)
3:00serial paradokumentalny
Gliniarze: Ojciec (549)
4:00serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Zatrucie e-papierosem/Zamknięta przez bandytów w chłodni (73)
5:00serial paradokumentalny
Stopklatka
Milioner
od 1:50film obyczajowy
Nowa Scena Śmiechu 3 (6)
3:55program rozrywkowy
MiłośćKropka.pl 2: Miłosne sekrety (9)
4:55serial paradokumentalny
Warner TV
Wataha 3 (2)
od 1:55serial sensacyjny
Pirat Blackbeard
3:10film przygodowy
Poniedziałki na chirurgii: Co za dzień (7)
5:05serial obyczajowy
SPORTOWE
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
CANAL+ Sport
Tenis: Turniej WTA w Miami
2:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej: Wiktoria Azarenka - Julia Putincewa
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
3:55mecz: Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
Eurosport 1
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Planicy
od 1:28konkurs drużynowy
Kolarstwo: Wyścig Gandawa-Wevelgem
2:38kolarstwo
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Planicy
4:30skoki narciarskie
Snowboard: Zawody Pucharu Świata w Mont-Sainte-Anne
5:30snowcross
Eurosport 2
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
od 1:30mecz finałowy
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
3:00supergigant mężczyzn
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
3:452. przejazd slalomu giganta mężczyzn
Snooker: Turniej World Grand Prix
4:30mecz finałowy
Polsat Sport
Tenis: Turniej ATP w Miami
od 1:00mecz 4. rundy gry pojedynczej
Boks: Rocky Boxing Night w Stężycy
4:00waga ciężka: Kacper Meyna - Jakub Sosiński 11.02.2023
TVP Sport
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy do lat 21
od 0:15mecz: Polska - Bułgaria
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
2:20finałowy mecz barażowy: Walia - Polska
Boks: Gala w Wolverhampton
4:30waga superlekka: Franck Petitjean - Adam Azim
Droga do EURO 2024 (2)
5:30magazyn piłkarski
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!