Ślad: Niespodzianka (76)
Występują: | Anita Jancia, Mariusz Jakus, Joanna Koroniewska, Marcel Sabat |
---|---|
Reżyseria: | Maciej Dutkiewicz |
W skrócie: | W bagażniku samochodu zostają znalezione zwłoki półnagiej dziewczyny, Ukrainki. Policjanci przesłuchują braci Jaszczenków. Wkrótce okazuje się, że podejrzani nie są tymi, za których się podają. |
Oglądaj w telewizji
Opis
Serial opowiada o pracy funkcjonariuszy Centralnego Wydziału Śledczego (CWŚ), którzy zajmują się najbardziej skomplikowanymi kryminalnymi zagadkami. Na czele grupy stoi podinspektor Renata Różańska (Anita Jancia). Jej zastępcą jest nadkomisarz Rafał Walczak (Mariusz Jakus), z którym kobieta często popada w konflikty. Do zespołu należą także m.in.: lekarz medycyny sądowej Anna Szpunar (Aleksandra Hamkało) oraz analityk Artur Kotowicz "KOT" (Cezary Łukaszewicz).
W tym odcinku
W bagażniku samochodu zostają znalezione zwłoki półnagiej dziewczyny, Ukrainki Ireny Hnatiuk. Policjanci przesłuchują braci Jaszczenków, ale ci nie przyznają się do winy i obwiniają siebie nawzajem. Wkrótce okazuje się, że nie są oni tymi, za których się podają. Na dodatek wychodzi na ja, że razem z ofiarą należeli do tej samej grupy przestępczej ze Lwowa. Śledczy podejrzewają, że motywem zabójstwa był podział łupów.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Anita Jancia
jako Renata Różańska -
Mariusz Jakus
jako nadkomisarz Rafał Walczak -
Joanna Koroniewska
jako Maja Oleander -
Marcel Sabat
jako Jurek Cichocki -
Waldemar Błaszczyk
jako Paweł Herman -
Michał Gadomski
jako Jędrzej Lisowski -
Piotr Witkowski
jako Bartosz Majski -
Cezary Łukaszewicz
jako Artur Kotowicz "KOT" -
Krzysztof Wach
jako Sebastian Wrona -
Agnieszka Kawiorska
jako Małgorzata Mazurek -
Marta Jarczewska
jako Kinga Bielska -
Zuzanna Lit
jako Ilona Andrzejewska -
James Malcolm
jako Jacek Zaręba -
Wojciech Starostecki
jako Piotr Romański -
Ada Fijał
jako Nikola Jastrzebska -
Aleksandra Hamkało
jako Anna Szpunar
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Maciej Dutkiewicz reżyseria
Zobacz także
- Ślad: Faraon (109) - serial kryminalny - noc wt./śr., 29 na 30 kwietnia 2:00 i 1 późniejsza emisja
- Ślad: Trudne wybory (8) - serial kryminalny - dziś, 30 kwietnia 20:00 i 1 późniejsza emisja
- Ślad: Kryptonim nietoperz (68) - serial kryminalny - dziś, 30 kwietnia 22:00
- Ślad: Życie wieczne (69) - serial kryminalny - dziś, 30 kwietnia 23:00 i 1 późniejsza emisja
- Ślad: Szaleństwo (110) - serial kryminalny - dziś, 30 kwietnia 23:50 i 1 późniejsza emisja
- Ślad: Ukąszenie kufii, część 1 (1) - serial kryminalny - noc śr./czw., 30 kwietnia na 1 maja 0:50
- Ślad: Ukąszenie kufii, część 2 (2) - serial kryminalny - noc śr./czw., 30 kwietnia na 1 maja 1:50
- Ślad: Message in the Bottle (16) - serial kryminalny - noc śr./czw., 30 kwietnia na 1 maja 3:30 i 2 późniejsze emisje
- Ślad: Zatańcz ze mną (17) - serial kryminalny - noc śr./czw., 30 kwietnia na 1 maja 4:30 i 2 późniejsze emisje
- Ślad: Lolita (9) - serial kryminalny - czwartek, 1 maja 20:00 i 1 późniejsza emisja