Program TV

ŚRODA 11.12
21:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Piłka nożna: Liga Mistrzów
od 20:55mecz: FC Bayern Monachium - Tottenham Hotspur FC
Kompania X 2 (6/10)
0:55serial wojenny
TVP 2
Na sygnale: To wszystko (251)
21:55serial fabularno-dokumentalny
Polsat
Poznaj moich rodziców
od 20:10komedia
zdjęcieCiacho
22:45komedia
TVN
Milionerzy (193)
od 20:55teleturniej
My Way (7)
21:30program rozrywkowy
Kod Merkury
22:00film sensacyjny
Kości (12)
0:20serial kryminalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Kabaretowy Szał
21:05program rozrywkowy
Podwójny chwyt
22:00thriller
Elegantka
23:50film erotyczny
TV 4
Krwawa zemsta
23:40film sensacyjny
TVP Polonia
Echo serca (2)
od 20:45serial obyczajowy
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii
22:05program publicystyczny
Halo Polonia
22:20magazyn
Focus on Poland (241)
23:10program informacyjny
Lot do wolności
23:30film dokumentalny
Korona królów (283)
0:30telenowela historyczna
WP
Nawiedzone dzieci (1)
21:00serial dokumentalny
Kabaret na żądanie (26)
23:55program rozrywkowy
Kobiety kryminału (8)
0:55serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Premiera: Purpurowe rzeki (2)
od 20:10serial kryminalny
Alex. Brudny glina (5)
22:05serial kryminalny
Alex. Brudny glina (6)
23:05serial kryminalny
Ale krótkie: Zauroczenie
0:00blok filmów krótkometrażowych
AXN
Zabójcze umysły 13 (14)
21:00serial kryminalny
zdjęciePremiera: Ultraviolet 2 (11)
22:00serial kryminalny
Agenci NCIS: Los Angeles 10 (9)
0:00serial sensacyjny
Ultraviolet 2 (11)
0:55serial kryminalny
CANAL+
Aleksander
21:00dramat historyczny
Premiera: Nowa Tonacja
23:50magazyn muzyczny
W ułamku sekundy
0:20dramat kryminalny
CANAL+ 1
Tylko dla odważnych
od 19:50dramat biograficzny
Aleksander
22:00dramat historyczny
Premiera: Nowa Tonacja
0:50magazyn muzyczny
CANAL+ Family
Pełnia życia
od 19:30dramat biograficzny
Zwyczajna kobieta (6)
21:30serial kryminalny
Dwunastu odważnych
22:15dramat sensacyjny
Łapu-capu extra
0:20chochliki telewizyjne
Wtorek
0:50komedia
CANAL+ Film
Red Rock West
22:20thriller
Zatrute pióro
23:55dramat kostiumowy
CANAL+ Seriale
Żmijowisko (4)
od 20:45serial kryminalny
Obserwowani (7)
21:55serial kryminalny
Obserwowani (8)
22:40serial kryminalny
Potwory to tacy interesujący ludzie
23:25film krótkometrażowy
Perpetual Grace, LTD (9)
23:45serial obyczajowy
Perpetual Grace, LTD (10)
0:35serial obyczajowy
CBS Europa
zdjęcieUtalentowany pan Ripley
21:00dramat kryminalny
Dobry agent
23:40dramat sensacyjny
HBO
Wataha 3 (1)
od 20:10serial sensacyjny
Biały kruk
21:10film biograficzny
Watchmen (8/9)
23:20serial przygodowy
Superfly
0:20film sensacyjny
HBO 2
zdjęcieWataha 3 (1)
21:00serial sensacyjny
Miasto na wzgórzu (4)
22:00serial kryminalny
Gran Torino
23:00dramat sensacyjny
HBO 3
MotherFatherSon (7)
21:00serial grozy
W cieniu 3 (5/7)
22:00serial obyczajowy
Sekretne życie par (4)
23:05serial obyczajowy
Dobry sąsiad
0:05thriller
Kino Polska
Demony wojny wg Goi
od 20:00dramat wojenny
zdjęcieStacja
22:00film kryminalny
Karuzela
0:05dramat obyczajowy
Kino TV
Paintball
21:00thriller
Mit
22:55film przygodowy
Polsat Film
Erin Brockovich
23:45dramat obyczajowy
Stopklatka TV
Premiera: Za granicą realności
od 20:00film przygodowy
Dziewczyny z przemytu
22:15dramat kryminalny
Wściekły
0:10film kryminalny
TNT
zdjęciePulp Fiction
21:00dramat sensacyjny
Underworld
0:05horror

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
od 20:25mecz: VC Greenyard Maaseik - Zenit Kazań
Premiera: Sport News+
23:00magazyn sportowy
Basket+
23:15newsy sportowe
Ekstraklasa po godzinach
23:30magazyn piłkarski
Ekstrapaka: 18. kolejka
0:30magazyn piłkarski
Eurosport 2
Koszykówka mężczyzn: Eurocup
od 19:55mecz: Asseco Arka Gdynia - Dolomiti Energia Trento
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Beaver Creek
23:001. przejazd slalomu giganta mężczyzn
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Beaver Creek
23:452. przejazd slalomu giganta mężczyzn
nSport+
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 20:30mecz: Philadelphia 76ers - Denver Nuggets
LaLiga World
22:30magazyn piłkarski
Planeta Ekstraklasa (18)
23:00magazyn piłkarski
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
23:30mecz: Jastrzębski Węgiel - Halkbank Ankara
Polsat Sport
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
od 20:30mecz: ŁKS Commercecon Łódź - Grupa Azoty Chemik Police
Piłka nożna: Liga włoska
23:00mecz: SS Lazio - Juventus FC
Polsat Sport Extra
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
od 20:30mecz: Vero Volley Monza - Globo Banca Popolare Frusinate Sora
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
23:00mecz: PGE Spójnia Stargard - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Polsat Sport News
Hokej: Liga Mistrzów
od 19:10rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: EHC Red Bull München - Djurgarden Stockholm
Piłka nożna: Liga holenderska
21:20mecz: AFC Ajax - Willem II
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
23:30mecz: Leo Shoes Modena - Calzedonia Werona
TVP Sport
Piłka nożna: Klubowe Mistrzostwa Świata
21:05mecz 1. rundy: Al-Sadd SC - Hienghene Sport
Hokej: NHL
0:40skróty

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!