CSI: Kryminalne zagadki Miami (53)

CSI: Kryminalne zagadki Miami

sezon 3 odc. 53

7.2/10

(CSI: Miami 3: Legal)

serial kryminalny USA 2004   od 16 lat
Występują:David Caruso, Emily Procter, Khandi Alexander, Adam Rodriguez
Reżyseria:Duane Clark
W skrócie:W łazience jednego z nocnych klubów zostają znalezione zwłoki dziewczyny. Agenci odkrywają, że ofiara współpracowała z policją...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiadają o przygodach grupy śledczych z Południowej Florydy. Korzystają oni z nowinek technicznych i starych policyjnych sposobów, aby rozwiązywać kolejne śledztwa. Grupą dowodzi charyzmatyczny Horatio Caine (David Caruso), a w zespole są m.in. atrakcyjna i inteligentna Calleigh Dusquene (Emily Procter) - specjalistka od balistyki, przystojny Eric Delko (Adam Rodriguez), dla którego wody i bagna Florydy nie mają tajemnic, nieustępliwy detektyw Tim Speedle (Rory Cochrane) oraz doświadczona pani koroner, doktor Alexx Woods.

W tym odcinku

W łazience jednego z nocnych klubów zostają znalezione zwłoki dziewczyny. Wszystko wskazuje na to, że było to morderstwo o podłożu seksualnym. Żaden ze znajomych ofiary, którzy spędzili z nią ten wieczór, nie słyszał jej krzyku. Calleigh zabezpiecza ślady na miejscu zbrodni. Agenci odkrywają, że dziewczyna pomagała policji jako wolontariuszka, rozpracowując miejsca, w którym nielegalnie sprzedawano alkohol nieletnim. Horatio odkrywa następne zwłoki. Tym razem trop prowadzi do salonu masażu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także