×
13 posterunek 2 (37)

13 posterunek 2 (37)

serial komediowy Polska 2000   od 12 lat
Występują:Cezary Pazura, Agnieszka Włodarczyk, Marek Perepeczko, Marek Walczewski
Reżyseria:Maciej Ślesicki
W skrócie:Na posterunek przychodzi kobieta, której skradziono czapkę. Arnie obiecuje jej pomóc. Czarek ma bardziej odpowiedzialną misję. Ma zająć się pupilkiem szefa - Pershingiem, który ma depresję.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 26 lipca
za 6 dni
15:15 CANAL+ Family
wtorek, 30 lipca
za 10 dni
13:45 CANAL+ Seriale

Opis

Druga część serialu o perypetiach pracowników pewnego posterunku. Stępień wrócił z Ameryki, ale tylko czasami pojawia się na komisariacie. Jego wzrok poprawił się na tyle, że dostrzega, co kryje się w zamkniętej szafie i jaką bieliznę noszą policjantki. Czarek jest zauroczony nową koleżanką, Andżeliką. Na posterunku pojawia się również nowy zastępca komendanta - Rysio. Mężczyzna potrafi skonstruować bombę nawet ze spinacza biurowego.

W tym odcinku

Na posterunek przychodzi kobieta, której skradziono czapkę. Arnie obiecuje przeprowadzić śledztwo, Czarkowi zaś powierzona zostaje bardziej odpowiedzialna misja. Ma zająć się pupilkiem swojego szefa - Pershingiem, który ma depresję. Komendant musi wyjechać w delegację, lecz obiecuje, że jeśli po jego powrocie Pershing będzie w lepszym stanie, Czarek dostanie urlop. Cezary ochoczo przystępuje do psychoterapii znienawidzonego pieska. Kiedy wszelkie metody zawodzą, Arnie i Czarek postanawiają zaaplikować Pershingowi solidną dawkę środków pobudzających. Po nich, łagodny zawsze buldog, przeistacza się w latającą bestię - prawdziwego psa Baskerville'ów.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także