x

Lombard. Życie pod zastaw 7 (340)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
Reżyseria:Klaudia Pollesch
W skrócie:Tadeusz Trębecki, sędziwy mężczyzna należący do grupy rekonstruktorów z pułku Stefana Czarneckiego, prezentuje przed lombardem działanie armaty wiwatowej. Benia jest przerażona wystrzałem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Właściciel świetnie prosperującego lombardu Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) oraz jego pracownicy z racji wykonywanego zawodu mają do czynienia z różnymi klientami. Do zakładu przychodzą ludzie zmagający się z najrozmaitszymi problemami życiowymi. Postawieni pod ścianą, sprzedają lub zastawiają dziwne rzeczy, aby jak najszybciej zdobyć pieniądze. Niektóre osoby zjawiające się w lombardzie nie mają dobrych zamiarów, jednak wielu klientów ma do opowiedzenia interesującą historię. W swoje przygody często angażują pracowników - m.in. sympatyczną Andżelikę (Dominika Skoczylas) czy rozsądnego Mariusza (Michał Chorosiński). Jeden z nich, Lolek (Jerzy Górski), zmaga się z problemami związanymi z byłą partnerką, chorobliwie zazdrosną Dagmarą (Milena Palkowska).

W tym odcinku

Marzący o karierze biznesmena Krystek przymierza się do zakupu dmuchanego zamku dla dzieci, który w weekendy i dni wolne udostępniałby w parkach i na festynach. Ma już opracowany biznesplan i zebrane pieniądze, jednak pojawia się jeden problem - Krystek nie ma ukończonych osiemnastu lat. Tadeusz Trębecki, sędziwy mężczyzna należący do grupy rekonstruktorów z pułku Stefana Czarneckiego, prezentuje przed lombardem działanie armaty wiwatowej. Aby zaimponować pracownikom, nawet ją odpala. Benia jest przerażona.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także