Program TV

CZWARTEK 17.10
4:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Rocky 5
od 2:50dramat obyczajowy
Jeden z dziesięciu
5:05teleturniej
Jaka to melodia?
5:40teleturniej muzyczny
zdjęciePrzysięga (31)
6:15telenowela
Elif (588)
7:05serial obyczajowy
Polsat
Disco Gramy
4:55program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:40magazyn reklamowy
Nowy dzień
6:00program informacyjny
TVN
Uwaga!
4:50magazyn reporterów
Mango
5:15telezakupy
Doradca smaku (27)
7:20magazyn kulinarny
Dzień Dobry TVN
7:30magazyn

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Heheszki na całego
od 3:50program rozrywkowy
Nieźle kliknięci
4:50program rozrywkowy
Na osi (249)
5:00magazyn motoryzacyjny
Nocny patrol
5:40program rozrywkowy
TV 4
Top 10 - lista przebojów
od 3:40program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Buffy, postrach wampirów (13)
6:00serial przygodowy
TV 6
Disco Polo Life
od 3:40program muzyczny
zdjęcieDisco Polo Life
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Top 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
Buffy, postrach wampirów (5)
7:00serial przygodowy
TV Puls
Taki jest świat 4 (41)
4:05program informacyjny
Dyżur (9)
5:00serial dokumentalny
Dyżur 2 (29)
5:35serial dokumentalny
112 - na każde wezwanie (93)
6:00serial sensacyjny
112 - na każde wezwanie (94)
6:30serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (15)
7:00serial sensacyjny
TVN 7
NOC Magii
od 2:25interaktywny program rozrywkowy
Szkoła (91/156)
5:00serial paradokumentalny
Mango
6:00telezakupy
Sędzia Anna Maria Wesołowska (218)
7:35serial fabularno-dokumentalny
TVP Polonia
Polonia 24
4:05magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii
4:25program publicystyczny
Halo Polonia
4:40magazyn
Focus on Poland (202)
5:55program informacyjny
Korona królów (133)
6:10telenowela historyczna
WP
Premiera: WP Raport (157)
6:00program informacyjny
Premiera: Tłit (125)
6:20program publicystyczny
Sześć sióstr (10)
6:50serial obyczajowy

FILMOWE

ale kino+
Czułość
od 2:50dramat obyczajowy
Druciane oprawki: Mecz
5:55film krótkometrażowy
CANAL+
Wtorek
od 2:50komedia
Mrówka wychodzi za mąż
5:30film krótkometrażowy
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
Listy miłosne
6:15dramat psychologiczny
CANAL+ 1
Wtorek
od 3:50komedia
Mrówka wychodzi za mąż
6:30film krótkometrażowy
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:10chochliki telewizyjne
Listy miłosne
7:15dramat psychologiczny
CANAL+ Film
Prawo ojca
4:20dramat sensacyjny
Łapu-capu extra
6:00chochliki telewizyjne
Nie przegap
6:30magazyn informacyjny
Aktualności filmowe+
6:40magazyn filmowy
Najfutbolniejsi
7:10komedia
CANAL+ Seriale
Egzekutor
od 2:35film sensacyjny
Voodoo tata
4:25komedia
Pisarze. Serial na krótko (4)
5:50serial komediowy
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu extra
6:10chochliki telewizyjne
Mrówka wychodzi za mąż
6:40film krótkometrażowy
Larp
6:55etiuda filmowa
Instynkt (3)
7:25serial kryminalny
CBS Europa
Pęknięcie
od 2:55thriller SF
Zdrówko! 5 (15/26)
4:55serial komediowy
Zdrówko! 5 (18/26)
5:30serial komediowy
Szogun (7/12)
6:00serial przygodowy
Strażnicy skarbu
7:05film przygodowy
HBO
Milcząca rewolucja
4:05dramat obyczajowy
Czas przemian
6:00dramat obyczajowy
Dzika droga
7:55dramat biograficzny
HBO 2
zdjęcieToy Story 3
6:00film animowany
Komunia
7:40film dokumentalny
HBO 3
Pico da Neblina (3)
od 3:35serial kryminalny
McKellen: Odegrać życie
4:30film dokumentalny
Wiek niewinności
6:00dramat obyczajowy
Kino Polska
Łuk Erosa
od 3:15dramat obyczajowy
Łódzka niedziela
5:35film dokumentalny
Jak zostałem Rosjaninem (7)
6:00serial komediowy
Jak zostałem Rosjaninem (8)
6:40serial komediowy
Dom wariatów
7:50dramat obyczajowy
Kino TV
zdjęcieDelikatność
4:35komedia romantyczna
Omamamia
6:20komedia
Polsat Film
Ślad (80)
od 3:35serial kryminalny
Ślad (81)
4:35serial kryminalny
Malanowski i partnerzy (716)
5:30serial fabularno-dokumentalny
Stołeczna drogówka (67)
6:15serial dokumentalny
Stołeczna drogówka (68)
6:45serial dokumentalny
Nasz nowy dom (85)
7:15reality show
Stopklatka TV
Polowanie na muchy
od 2:40komedia
TV okazje
4:50magazyn reklamowy
15.7 km
6:00film krótkometrażowy
Wygrać, przegrać albo polec (1)
6:30program rozrywkowy
Złotopolscy (217)
6:55telenowela
Plebania (92)
7:25serial obyczajowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 3:00mecz: Lechia Gdańsk - Lech Poznań
Magazyn Velux EHF
5:30magazyn piłki ręcznej
Sport News+
6:00magazyn sportowy
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
6:15mecz: Cracovia - Legia Warszawa
nSport+
Witaj w klubie: Lech Poznań
6:30serial dokumentalny
Magazyn Velux EHF
7:00magazyn piłki ręcznej
Polsat Sport Extra
Hokej: Liga Mistrzów
6:00mecz fazy grupowej: Mountfield HK - Graz99ers
Polsat Sport News
Trans World Sport
6:00magazyn sportowy
Sport flesz
7:00program informacyjny
TVP Sport
Sportowy wieczór
5:30program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!