Policjantki i Policjanci (869)

Policjantki i Policjanci (869)

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Paweł Monsiel, Magda Szczepanek, Wojciech Sukiennik, Anna Kukawska
W skrócie:Lena i Ania spędzają noc w obskurnym hotelu. Kamińska usiłuje się dowiedzieć, dlaczego straciła mieszkanie. Odpowiedź poznaje, gdy do komendy przychodzi list o postępowaniu komorniczym.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia i każdego dnia walczą z przestępczością. Praca funkcjonariuszy przeplata się z ich osobistymi problemami. Szymon (Paweł Monsiel) musi zmierzyć się z perspektywą rozwodu. Czekają go też kłopoty ze zbuntowaną podopieczną z ośrodka resocjalizacyjnego dla trudnej młodzieży. Funkcjonariusz może liczyć na wsparcie Miłosza (Paweł Kowalczyk). Natalię (Anna Bosak), która wreszcie ułożyła sobie życie, czeka wiele szczęśliwych chwil w małżeństwie z Arkiem (Paweł Parczewski), ale też sporo napięć na patrolach z Wojtkiem (Bartłomiej Piekarski). Kolega po fachu nie może jej wybaczyć, że zastrzeliła jego ukochaną.

W tym odcinku

Lena i Ania spędzają noc w obskurnym hotelu. Na ratunek przybywa Szulc, który zabiera je do swojego mieszkania. Kamińska usiłuje się dowiedzieć, dlaczego tak nagle straciła mieszkanie. Odpowiedź poznaje jeszcze tego samego dnia, gdy do komendy przychodzi list o postępowaniu komorniczym. Tymczasem pojawia się zgłoszenie dotyczące zrozpaczonego kolekcjonera, któremu skradziono cenne dzieła sztuki współczesnej. Do zdarzenia doszło podczas jego delegacji. Podejrzenia padają na dziewczynę obrabowanego mężczyzny, która ma sporo do ukrycia. W sprawę zamieszany jest również niebezpieczny lichwiarz, u którego kolekcjoner zaciągnął jakiś czas temu pożyczki na zakup kosztownych obrazów. Z kolei Juliusz daje się podejść miłej dziewczynie sprzedającej kanapki. Całą sytuacje ratuje jednak Profos.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także