Prawo Agaty 3 (10)

Prawo Agaty 3 (10)

7.2/10
serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Agnieszka Dygant, Leszek Lichota, Daria Widawska, Michał Mikołajczak
W skrócie:Strażnik więzienny po samobójstwie Kowalskiego traci pracę Agata spotyka się z Okońską. Klient zostawił dla niej kopertę. Dębski reprezentuje w sądzie Adę Durant, która walczy o rozwód.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie trojga prawników, którzy prowadzą własną kancelarię. Agata Przybysz (Agnieszka Dygant), Dorota Gawron (Daria Widawska) i Marek Dębski (Leszek Lichota) angażują się w nowe skomplikowane sprawy. Muszą walczyć o przetrwanie swojej kancelarii, która pogrąża się w kryzysie. Kłopoty zawodowe wystawiają na próbę ich przyjaźń.

W tym odcinku

Strażnik więzienny, który pełnił służbę w czasie, gdy w celi popełnił samobójstwo Kowalski, traci pracę. Agata spotyka się z Okońską w prokuraturze. Dowiaduje się, że w dniu śmierci klient zostawił dla niej kopertę. Maria prosi, żeby nikomu nie zdradzała szczegółów sprawy. Dębski reprezentuje w sądzie Adę Durant-Lecouvrer. 35-letnia wiolonczelistka walczy o rozwód, podczas gdy mąż chciałby, żeby rodziła mu dzieci i zgadzała się na jego kochanki. Klientka zwierza się prawnikowi, że skutkiem jednej z kłótni jest uszkodzona ręka, co uniemożliwia jej grę na wiolonczeli. Przybysz zajmuje się sprawą rozwodową przyjaciół Doroty. Początkowo małżonkowie są dla siebie mili. Wkrótce zaczynają wzajemnie oskarżać się o niewierność i przemocą dochodzić swoich racji - żona ma podbite oko, mąż ślad uderzenia na głowie. Jadąc na spotkanie z Bylińską, Bartek gubi się w lesie. Z pomocą przychodzi mu przypadkowo spotkana piękność na motorze.

Występują (pokaż wszystkich)