Prawo Agaty 3 (11)

Prawo Agaty 3 (11)

7.2/10
serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Agnieszka Dygant, Leszek Lichota, Daria Widawska, Michał Mikołajczak
W skrócie:Bitner zleca sprawę Zarzecznego, który prowadził auto pod wpływem alkoholu. Dębski informuje go, że możliwe jest tylko zmniejszenie wyroku. Klient jest oburzony, liczył na uniknięcie kary.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie trojga prawników, którzy prowadzą własną kancelarię. Agata Przybysz (Agnieszka Dygant), Dorota Gawron (Daria Widawska) i Marek Dębski (Leszek Lichota) angażują się w nowe skomplikowane sprawy. Muszą walczyć o przetrwanie swojej kancelarii, która pogrąża się w kryzysie. Kłopoty zawodowe wystawiają na próbę ich przyjaźń.

W tym odcinku

Bitner zleca kancelarii sprawę Czesława Zarzecznego, który prowadził samochód pod wpływem alkoholu. Dębski informuje go, że może spodziewać się jedynie zmniejszenia wyroku. Klient jest oburzony, gdyż liczył na uniknięcie kary. W Bydgoszczy Agata spotyka się ze znajomą Zofii, Krystyną Michnacką. ZUS wytoczył jej matce sprawę, chcąc wycofania renty oraz zwrotu nienależnie pobieranych świadczeń. Pod adresem kobiety pada zarzut, że symuluje chorobę. Bartek przygotowuje się do egzaminu adwokackiego. W międzyczasie Agat telefonicznie zleca mu zadanie. Chce, aby porównał sprawy kancelarii "Bitner i Wolski" z okresów przed aresztowaniu Marczaka i po nim. Dzięki Justynie udaje się uzyskać ważne informacje, które pozwalają ustalić powiązania Bitnera.

Występują (pokaż wszystkich)