13 posterunek 2 (25)

13 posterunek 2 (25)

7.1/10
serial komediowy Polska 2000   od 12 lat
Występują:Cezary Pazura, Agnieszka Włodarczyk, Marek Perepeczko, Marek Walczewski
Reżyseria:Maciej Ślesicki
W skrócie:Czarek uniemożliwia mafii ściągnięcie haraczu z restauracji. W podzięce restaurator dostarcza na posterunek wykwintny obiad. Pościg Rysia za złodziejami samochodów kończy się fiaskiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Druga część serialu o perypetiach pracowników pewnego posterunku. Stępień wrócił z Ameryki, ale tylko czasami pojawia się na komisariacie. Jego wzrok poprawił się na tyle, że dostrzega, co kryje się w zamkniętej szafie i jaką bieliznę noszą policjantki. Czarek jest zauroczony nową koleżanką, Andżeliką. Na posterunku pojawia się również nowy zastępca komendanta - Rysio. Mężczyzna potrafi skonstruować bombę nawet ze spinacza biurowego.

W tym odcinku

Czarek wykazuje się niesamowitą odwagą i sprytem. Staje na drodze mafii i uniemożliwia jej członkom ściągnięcie haraczu z bardzo prestiżowej restauracji. Chcąc się odwdzięczyć za pomoc, kierownik lokalu dostarcza na posterunek wykwintny obiad dla Kasi i Czarka. Tymczasem Rysio wpada na trop złodziei samochodów. Jego pościg kończy się fiaskiem. Po wystawnym posiłku Kasię i Cezarego odwiedza Angelica. Dziewczyna przyprowadza ze sobą trzech pijanych mężczyzn. Okazuje się, że jeden z nich jest policjantem z Wydziału Przestępstw Gospodarczych.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także