x
Ukryta prawda (1521)

Ukryta prawda

sezon 22 odc. 1521

serial paradokumentalny Polska 2023   od 12 lat
W skrócie:18-letnia Kamila odkrywa ciała zamordowanych rodziców. Nieoczekiwanie córka oraz jej partner Damian stają podejrzani o ich zabójstwo. Sytuacja ulega komplikacji, gdy chłopak znika.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pewne zdarzenia potrafią zmienić ludzi na zawsze, wywracając do góry nogami ich życie. Kolejne odcinki programu przyniosą nowe ekstremalne emocje i sytuacje, w które dotkną bohaterów serialu. Każdy dzień pisze tutaj nowy scenariusz, przynosząc też jeszcze bardziej niespodziewane rozstrzygnięcia.

W tym odcinku

18-letnia Kamila odkrywa ciała zamordowanych rodziców. Nieoczekiwanie córka oraz jej partner Damian stają podejrzani o ich zabójstwo. Sytuacja ulega komplikacji, gdy chłopak znika. W dodatku wychodzi na jaw, że nastolatka jest adoptowana. Mieszkańcy podwarszawskiej miejscowości od razu wydają na nią wyrok. Kamila stara się za wszelką cenę oczyścić z zarzutów. Sprzymierzeńcem 18-latki staje się wścibska dziennikarka Iga, która zdaje się wierzyć w jej niewinność. Wspólnie odnajdują Damiana ukrywającego się w starej leśniczówce. Tam Kamila nieoczekiwanie zostaje ogłuszona. Odzyskuje przytomność obok zwłok ukochanego oraz umierającej reporterki. Ostatnie słowa Igi wskazują wujka nastolatki jako sprawcę. Dochodzi do konfrontacji. Jakiś czas później dziennikarka okazuje się cała i zdrowa...

Zobacz także