Lombard. Życie pod zastaw 7 (328)

Lombard. Życie pod zastaw 7 (328)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
W skrócie:19-letnia Lena jest w zaszokowana, kiedy spostrzega swoją matkę, Sabinę, całującą się z nieznajomym. Dochodzi do wniosku, że zdradza ona męża. Wkrótce dziewczyna poznaje kolejne sekrety.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Właściciel świetnie prosperującego lombardu Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) oraz jego pracownicy z racji wykonywanego zawodu mają do czynienia z różnymi klientami. Do zakładu przychodzą ludzie zmagający się z najrozmaitszymi problemami życiowymi. Postawieni pod ścianą, sprzedają lub zastawiają dziwne rzeczy, aby jak najszybciej zdobyć pieniądze. Niektóre osoby zjawiające się w lombardzie nie mają dobrych zamiarów, jednak wielu klientów ma do opowiedzenia interesującą historię. W swoje przygody często angażują pracowników - m.in. sympatyczną Andżelikę (Dominika Skoczylas) czy rozsądnego Mariusza (Michał Chorosiński).

W tym odcinku

Dziewiętnastoletnia Lena jest w zaszokowana, kiedy spostrzega swoją matkę, Sabinę, całującą się z jakimś mężczyzną. Dochodzi do wniosku, że matka zdradza jej ojca Marka. Okazuje się, że nieznajomy to Jan, dawna miłość Sabiny. Matka Leny dla jej dobra zdecydowała się na związek z jej ojcem, postępując wbrew temu, co podpowiadało jej serce. Lena nie akceptuje tego tłumaczenia i wyjawia ojcu prawdę. Wkrótce dowiaduje się, że nie tylko matka ma przed nią sekrety. Do lombardu przychodzi temperamentna seniorka, Filomena Kociubińska, która niedawno przeprowadziła się do stolicy dla poprawy relacji rodzinnych. W zakładzie spodziewa się znaleźć prezent dla córki.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także