Program TV na niedzielę 31.03.2024
POPULARNE
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
TVP 1
Matylda (4)
od 20:20serial kostiumowy
Rolnik szuka żony 11
21:20telenowela dokumentalna
Dzień dobry, kocham Cię
22:30komedia romantyczna
Syn Boży
0:10dramat obyczajowy
TVP 2
Casino Royale
od 20:00film sensacyjny
Panorama
22:30magazyn informacyjny
Dla niej wszystko
23:10dramat kryminalny
Polsat
Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami (138)
od 20:00program rozrywkowy
Planeta Singli. Osiem historii: Dystans (5)
22:10serial komediowy
Poranek kojota
23:20komedia
TVN
Sonic. Szybki jak błyskawica
od 19:45film familijny
Ci, którzy życzą mi śmierci
21:55thriller
Johnny
0:05dramat biograficzny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
Tele 5
Pablo Escobar: Szef zła (6)
21:00serial dokumentalny
Pablo Escobar: Szef zła (7)
21:55serial dokumentalny
Pablo Escobar: Szef zła (8)
22:50serial dokumentalny
Na osi (482)
23:40magazyn motoryzacyjny
Trucker Club (6)
0:15magazyn motoryzacyjny
Księga Diny
0:50dramat obyczajowy
TV 4
Pamiętniki z wakacji (97)
21:00serial paradokumentalny
Love Island. Wyspa miłości (311)
22:00reality show
Król Skorpion: Księga Dusz
23:05film przygodowy
TV 6
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (85)
21:00serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (86)
22:00serial kryminalny
Underworld: Przebudzenie
23:00horror SF
Włatcy móch: WUWUWU Maupa w zoo (100)
0:55serial animowany dla dorosłych
TV Puls
Niedziela z gwiazdami: Jeden gniewny człowiek
od 20:00thriller
Teoria chaosu
22:15dramat sensacyjny
Przetrwanie
0:20dramat przygodowy
TVP Kultura
Podróż do Indii
od 20:00dramat przygodowy
Więcej niż fikcja: Van Gogh. Zboża i chmury
22:50film dokumentalny
Kino krótkich filmów: Jestem tutaj
0:35film krótkometrażowy
TVP Polonia
Komisarz Alex 19: Radość natury (234)
od 20:20serial kryminalny
Potop (1/2)
21:15film historyczny
Moja TVP Polonia: Krzesimir Dębski
23:50felieton
Panorama
0:00magazyn informacyjny
Dary losu
0:35koncert Ryszarda Rynkowskiego
WP
Kabaretowa noc pod gwiazdami (2)
od 20:55program rozrywkowy
Kabaretowa noc pod gwiazdami (3)
21:55program rozrywkowy
Kabaretowa noc pod gwiazdami (4)
23:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 8: Czesuaf (1)
0:00program rozrywkowy
FILMOWE
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
ale kino+
Premiera: Minuta ciszy (1)
od 20:10serial obyczajowy
Premiera: Minuta ciszy (2)
21:20serial obyczajowy
Kino Mówi: Mistrzowie: Trzy piętra
22:35dramat obyczajowy
AXN
Mocne uderzenie
od 20:00komedia
Oficer Blart w Las Vegas
22:15komedia sensacyjna
Super 8
0:15thriller SF
CANAL+ 1
Wiek Adaline
od 20:10melodramat
Premiera: Pokerzysta
22:00film sensacyjny
Ultimatum
23:35dramat kryminalny
CANAL+ Family
Zbrodnia ostateczna
od 20:00dramat wojenny
Fantazje
22:15komedia
Planeta Seks (2)
0:10serial dokumentalny
CANAL+ Film
Canal+ Film w akcji: Mafia Mamma
od 20:00komedia sensacyjna
Canal+ Film w akcji: High Heat
21:40komedia sensacyjna
Holy Spider
23:10thriller
CANAL+ Premium
Premiera: Pokerzysta
21:00film sensacyjny
Ultimatum
22:35dramat kryminalny
Kiedy ślub? (8-ost.)
0:05serial komediowy
Raport z Auschwitz
0:55dramat historyczny
CANAL+ Seriale
Gaslit (2)
21:00serial biograficzny
Gaslit (3)
21:50serial biograficzny
Gaslit (4)
22:45serial biograficzny
Gaslit (5)
23:40serial biograficzny
Maria Antonina (6)
0:35serial biograficzny
CBS Europa
Do diabła z miłością
21:00komedia romantyczna
Agent XXL 2
23:00komedia
Raport mniejszości
0:55film SF
Epic Drama
Agatha i klątwa Isztar
od 19:25film kryminalny
Panna Marple: Morderstwo to nic trudnego
21:30film kryminalny
Panna Scarlet i komisarz 4: Dwa metry pod ziemią (2)
23:30serial kryminalny
Endeavour: Sprawy młodego Morsa 5: Kolory (4)
0:45serial kryminalny
HBO
Niedzielny megahit. Premiera: Inwestorzy amatorzy
od 20:10komediodramat
Martwe zło: Przebudzenie
22:00horror
Zakonnica 2
23:40horror
HBO 3
Dzieci zła (7)
21:00serial kryminalny
Premiera: Typ: Zabójca (3)
21:50serial kryminalny
Zadzwoń do Jane
22:45dramat obyczajowy
Magic Mike: Ostatni taniec
0:45komediodramat
Kino Polska
Statyści
od 20:00komedia obyczajowa
Kop głębiej
22:35komediodramat
Jak pies z kotem
0:30komediodramat
Polsat Film
Klasyczna niedziela: Ostatni Mohikanin
21:00film przygodowy
Morderstwo w Orient Expressie
23:20dramat kryminalny
Stopklatka
Premiera: Bogowie Egiptu
od 20:00film przygodowy
Premiera: Szybcy i martwi
22:40western
Kroll
0:50film sensacyjny
Warner TV
Kosmiczni kowboje
od 20:00film SF
Powiedzmy sobie wszystko
22:40komediodramat
Greystoke: Legenda Tarzana, władcy małp
0:50film przygodowy
SPORTOWE
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
CANAL+ Sport
Turbokozak Extra
od 20:30magazyn sportowy
Koszykówka mężczyzn: NBA
21:30mecz: Denver Nuggets - Cleveland Cavaliers
Piłka nożna: Liga francuska
0:15mecz: Olympique Marsylia - Paris Saint-Germain
CANAL+ Sport 5
Piłka nożna: Liga francuska
od 20:40mecz: Olympique Marsylia - Paris Saint-Germain
Boks: BKFC 59 w Albuquerque
22:55waga musza: John Dodson - Dagoberto Aguero
Eurosport 1
Kolarstwo: Wyścig dookoła Flandrii
21:00kolarstwo
Kolarstwo kobiet: Wyścig dookoła Flandrii
23:00kolarstwo
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
0:00mecz finałowy
Eurosport 2
Golf: Texas Children's Houston Open
od 19:00finał
Kolarstwo: Wyścig dookoła Flandrii
0:00kolarstwo
Polsat Sport
Tenis: Turniej ATP w Miami
od 20:00mecz finałowy gry pojedynczej
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
23:00mecz: Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zawiercie
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
od 20:30mecz: Chrobry Głogów - Wisła Kraków
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Superliga
23:00mecz: KS Azoty-Puławy - Górnik Zabrze
Polsat Sport News
Siatkówka plażowa: Turniej Beach Pro Tour Challenge w Saquaremie
21:00mecz finałowy kobiet
Siatkówka plażowa: Turniej Beach Pro Tour Challenge w Saquaremie
22:00mecz finałowy mężczyzn
Siatkówka plażowa: Turniej Beach Pro Tour Challenge w Saquaremie
23:00ceremonia dekoracji
Piłka nożna: Liga holenderska
23:30mecz: NEC Nijmegen - PSV Eindhoven
TVP Sport
Siatkówka mężczyzn: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Paryżu
od 20:35podsumowanie
Boks: KnockOut Boxing Night 31 w Zakopanem
0:30waga junior ciężka: Michał Cieślak - Tommy McCarthy
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!