CSI: Kryminalne zagadki Miami (61)

CSI: Kryminalne zagadki Miami

sezon 3 odc. 61

7.2/10

(CSI: Miami 3: Cop Killer)

serial kryminalny USA 2004   od 16 lat
Występują:David Caruso, Emily Procter, Khandi Alexander, Adam Rodriguez
Reżyseria:Jonathan Glassner
W skrócie:Zespół poszukuje mordercy policjanta zabitego podczas rutynowej kontroli. Problem w tym, że jedyny świadek tego zdarzenia zniknął bez śladu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiadają o przygodach grupy śledczych z Południowej Florydy. Korzystają oni z nowinek technicznych i starych policyjnych sposobów, aby rozwiązywać kolejne śledztwa. Grupą dowodzi charyzmatyczny Horatio Caine (David Caruso), a w zespole są m.in. atrakcyjna i inteligentna Calleigh Dusquene (Emily Procter) - specjalistka od balistyki, przystojny Eric Delko (Adam Rodriguez), dla którego wody i bagna Florydy nie mają tajemnic, nieustępliwy detektyw Tim Speedle (Rory Cochrane) oraz doświadczona pani koroner, doktor Alexx Woods.

W tym odcinku

Policjant przeprowadzający rutynową kontrolę kierowców ginie od strzałów z bliskiej odległości. Towarzyszył mu cywil, który najprawdopodobniej uciekł z miejsca zbrodni. Agenci rozpoczynają jego poszukiwania. Okazuje się, że zniknęła również broń zamordowanego funkcjonariusza. Zgłoszone przez niego numery rejestracyjne kontrolowanego wozu są fałszywe. Mimo to Calleigh ustala jego markę. Detektywom udaje się zlokalizować auto. Tajemniczym kierowcą okazuje się nastoletnia uczennica szkoły katolickiej. Jak na głównego świadka zbrodni wydaje się jednak mało wiarygodna. Agenci chcą się dowiedzieć, czy istnieje związek między śmiercią policjanta a serią napadów na sklepy, których dokonał jej chłopak. Wkrótce jednak on także ginie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także