Ogólnotematyczne

17:00magazyn informacyjny
17:15magazyn informacyjny
17:25teleturniej muzyczny
19:30magazyn informacyjny
20:00magazyn sportowy
20:10magazyn informacyjny
od 16:30teleturniej
17:10serial obyczajowy
18:00magazyn informacyjny
18:35magazyn sportowy
18:45magazyn informacyjny
19:35serial obyczajowy
20:05serial obyczajowy
20:45dramat SF
17:00serial paradokumentalny
18:00serial obyczajowy
18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25magazyn informacyjny
19:30serial komediowy
20:10komedia
17:00serial paradokumentalny
18:00serial paradokumentalny
19:00magazyn informacyjny
19:30magazyn sportowy
19:35magazyn informacyjny
19:50magazyn reporterów
20:00film przygodowy
od 16:55serial fantasy
17:55serial kryminalny
19:00serial paradokumentalny
17:00serial obyczajowy
18:00serial sensacyjny
19:00serial obyczajowy
20:00serial obyczajowy
17:05serial fabularno-dokumentalny
20:00film sensacyjny
od 16:55program dla dzieci
17:20program edukacyjny
17:30magazyn informacyjny
18:25magazyn regionów czwórki wyszehradzkiej
18:55serial fabularno-dokumentalny
19:25magazyn
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
17:05serial sensacyjny
18:05program rozrywkowy
18:45program rozrywkowy
19:00program rozrywkowy

Filmowe

od 16:35film dokumentalny
17:45melodramat
20:10film sensacyjny
17:00serial kryminalny
18:00serial sensacyjny
19:00serial sensacyjny
od 16:40chochliki telewizyjne
17:10komedia
18:35magazyn informacyjny
18:45chochliki telewizyjne
18:50thriller
od 15:55dramat obyczajowy
17:40chochliki telewizyjne
18:10komedia
19:35magazyn informacyjny
19:45chochliki telewizyjne
19:50thriller
od 15:55komedia romantyczna
17:30film animowany
19:10komedia romantyczna
20:50film przygodowy
od 16:20komedia
zdjęcie
17:50dramat katastroficzny
19:50magazyn informacyjny
20:00film sensacyjny
17:05serial obyczajowy
18:00serial szpiegowski
18:55serial szpiegowski
20:00serial kryminalny
20:45serial kryminalny
od 16:35serial obyczajowy
18:05film kryminalny
19:05film kryminalny
20:10serial historyczny
20:55thriller
17:05film animowany
18:50film familijny
19:00serial komediowy
19:30serial komediowy
20:00serial obyczajowy
od 15:45komedia sensacyjna
18:00program rozrywkowy
19:00program rozrywkowy
20:00dramat obyczajowy
od 14:55komedia romantyczna
18:55serial kryminalny
17:00komedia romantyczna
19:05film animowany
od 16:00film katastroficzny
zdjęcie
17:55komedia
20:00dramat obyczajowy
od 15:50komedia
17:55film wojenny

Sportowe

17:10magazyn ligi angielskiej
17:45newsy sportowe
18:00magazyn piłkarski
18:30magazyn piłkarski
19:00magazyn piłkarski
od 15:45koszykówka
19:25mecz fazy grupowej: CSM Bukareszt - Gyori Audi ETO KC
od 16:30boks
18:00mecz: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
20:30boks
od 16:30mecz fazy grupowej: Igor Gorgonzola Novara - Agel Prostejov
18:40mecz: AFC Ajax - Feyenoord
20:30mecz fazy grupowej: Volero Zurych - Developres SkyRes Rzeszów
17:00program informacyjny
18:00program informacyjny
19:00program informacyjny
19:07mecz: Panathinaikos Superfood Ateny - Żalgiris Kowno

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!