Program TV

PONIEDZIAŁEK 28.01
17:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:25teleturniej muzyczny
Klan (3419)
18:00telenowela
Korona królów (164)
18:30telenowela historyczna
Jeden z dziesięciu
18:55teleturniej
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
Sport
20:25magazyn sportowy
Leśniczówka (81)
20:30telenowela
TVP 2
Familiada
od 16:35teleturniej
Łzy Cennet (101/151)
17:10serial obyczajowy
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:25magazyn informacyjny
Sport telegram
18:30magazyn sportowy
Na sygnale: Jutro wesele (37)
19:05serial fabularno-dokumentalny
Barwy szczęścia (1988)
19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (1989)
20:10serial obyczajowy
M jak miłość (1415)
20:55serial obyczajowy
Polsat
Gliniarze (91)
17:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2810)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Świat według Kiepskich (373)
19:30serial komediowy
Megahit: Kapitan Phillips
20:10dramat biograficzny
TVN
Szpital (488)
od 16:30serial paradokumentalny
Ukryta prawda (646)
17:30serial paradokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:50magazyn reporterów
Milionerzy (137)
20:55teleturniej

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Czerwiński w 7 minut
17:00magazyn kulinarny
Heheszki na całego (37)
17:30program rozrywkowy
Zimowa jazda na maksa
18:00program rozrywkowy
15 cm Konrada
18:30talk-show
City Lights
19:05program rozrywkowy
Drużyna książęca (2/8)
19:35serial historyczny
Heheszki na całego (38)
20:30program rozrywkowy
TV 4
Septagon (16)
18:00serial kryminalny
Policjantki i Policjanci (470)
19:00serial obyczajowy
TV 6
Drużyna A (13)
od 16:15serial sensacyjny
Buffy, postrach wampirów 5 (3)
17:15serial przygodowy
Miodowe lata (36)
18:15serial komediowy
Miodowe lata (92)
19:00serial komediowy
Galileo (98)
20:00program popularnonaukowy
TVN 7
Przyjaciele (45/48)
od 16:55serial komediowy
Przyjaciele (46/48)
17:25serial komediowy
Brzydula (165)
17:55serial komediowy
Brzydula (166)
18:25serial komediowy
19+ (6/38)
19:00serial paradokumentalny
Płonąca pułapka
20:00dramat sensacyjny
TVP Polonia
Supełkowe ABC (148)
od 16:55program dla dzieci
Teleexpress
17:30magazyn informacyjny
Pod Tatrami
18:40magazyn
Barwy szczęścia (1914)
18:55serial obyczajowy
Nad Niemnem (269)
19:25magazyn Polaków na Białorusi
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn informacyjny
Doręczyciel: Kameleon (7/14)
20:45serial obyczajowy
WP
Wariaci za kierownicą (1)
18:00film dokumentalny
Największe mosty świata (6)
19:00serial dokumentalny
Ucho Prezesa 4 (11)
20:00serial komediowy
Mistrzowie Kabaretu (14)
20:20program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
7 dni, nie więcej
od 16:10komedia
Nie do opisania
17:55dramat obyczajowy
Bergman - rok z życia (4)
18:55serial dokumentalny
Premiera: Presidio
20:10dramat kryminalny
AXN
Agenci NCIS: Los Angeles 9 (21)
17:00serial sensacyjny
Zabójcze umysły 12 (12)
18:00serial kryminalny
Zabójcze umysły 12 (13)
19:00serial kryminalny
Premiera: Bez śladu (9)
20:00serial kryminalny
CANAL+
Paryż i dziewczyna
od 16:20dramat obyczajowy
Nie przegap
17:55magazyn informacyjny
Łapu-capu
18:05chochliki telewizyjne
Żegnaj, Christopher Robin
18:10dramat biograficzny
CANAL+ 1
Księgarnia z marzeniami
od 15:30dramat obyczajowy
Paryż i dziewczyna
17:20dramat obyczajowy
Nie przegap
18:55magazyn informacyjny
Łapu-capu
19:05chochliki telewizyjne
Żegnaj, Christopher Robin
19:10dramat biograficzny
CANAL+ Film
Pan Mądraliński
od 16:40komedia
LBJ
18:15dramat biograficzny
Nie przegap
19:50magazyn informacyjny
CANAL+ Seriale
Płacz (3)
18:00serial kryminalny
Płacz (4)
19:00serial kryminalny
Premiera: Nieznajomi (7)
20:00serial sensacyjny
Premiera: Nieznajomi (8-ost.)
20:45serial sensacyjny
CBS Europa
Trzy życzenia
17:05film obyczajowy
Świąteczne życzenia
19:15komedia romantyczna
HBO
Proza życia
od 16:00komedia
Premiera: Na planie
17:45magazyn filmowy
zdjęcieRekiny wojny
18:15komedia kryminalna
Detektyw 3 (4)
20:10serial kryminalny
HBO 2
zdjęcieKsiążę Persji: Piaski czasu
17:00film przygodowy
Ucieczka z Dannemory (8)
19:00serial obyczajowy
Ray Donovan 6 (10)
20:00serial obyczajowy
HBO 3
Jerry Maguire
od 16:40dramat obyczajowy
Sukces (4/6)
19:00serial obyczajowy
Stacja Berlin 3 (6)
20:00serial szpiegowski
Kino Polska
Wiedźmin (11)
od 16:55serial fantasy
Kabaretowy rejs (10)
18:00program rozrywkowy
Kabaretowy rejs (11)
19:00program rozrywkowy
Demony wojny wg Goi
20:00dramat wojenny
Kino TV
Telezakupy
od 16:55
Oskar i pani Róża
17:45dramat obyczajowy
Poirot: Zagadka w Kornwalii
19:55serial kryminalny
Polsat Film
Noc w muzeum 2
od 15:55film przygodowy
Inteligent w armii
18:10komedia
TNT
Ucieczka do zwycięstwa
od 15:50dramat wojenny
Rain Man
18:15dramat psychologiczny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Sport+
17:00magazyn sportowy
Premiera: Basket+
17:45newsy sportowe
Premiera: La Liga Highlights Show
19:00magazyn piłkarski
Boks: Walka o pas WBA Super World w Nowym Jorku
20:00waga półśrednia: Keith Thurman - Josesito Lopez
Eurosport 2
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Antholz-Anterselvie
17:00bieg ze startu wspólnego mężczyzn
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
17:30mecz finałowy gry pojedynczej mężczyzn
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
17:00mecz: Valencia CF - Villarreal CF
zdjęcieCzarny charakter: Motor Lublin
19:00cykl reportaży
Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:55mecz: Girona FC - FC Barcelona
Polsat Sport
Sporty walki: Z archiwum UFC
od 15:30sporty walki
Puncher Extra Time
20:30magazyn sportów walki
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga holenderska
od 15:10mecz: sc Heerenveen - AZ Alkmaar
Piłka nożna: Liga holenderska
18:00mecz: PSV Eindhoven - FC Groningen
Magazyn ligi holenderskiej
20:00magazyn piłkarski
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Antholz-Anterselvie
20:40bieg ze startu wspólnego kobiet
TVP Sport
Piłka nożna: Puchar Włoch
19:55posumowanie 1/8 finału
4-4-2 (1)
20:30magazyn piłkarski
4-4-2 (2)
20:55magazyn piłkarski

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!