Ogólnotematyczne

17:00magazyn informacyjny
18:25program muzyczny
zdjęcie
18:55teleturniej muzyczny
19:30magazyn informacyjny
20:00magazyn sportowy
20:05magazyn informacyjny
20:15film sensacyjny
17:45serial dokumentalny
18:20serial dokumentalny
18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25magazyn informacyjny
19:30serial komediowy
20:10film animowany
17:55magazyn kulinarny
19:00magazyn informacyjny
19:25magazyn sportowy
19:35magazyn informacyjny
19:45magazyn reporterów
20:00komediodramat
od 16:55komedia
20:50film obyczajowy
zdjęcie
17:05horror
19:00program popularnonaukowy
20:00serial obyczajowy
od 16:00komedia sensacyjna
17:55komedia sensacyjna
17:00talk-show prof. Jana Miodka
17:30magazyn informacyjny
17:55serial obyczajowy
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
od 16:55film dokumentalny
18:25magazyn kulturalny
20:20komediodramat
od 16:50serial sensacyjny
18:05serial kryminalny
19:10program rozrywkowy
19:50program rozrywkowy

Filmowe

od 16:10serial kryminalny
17:15serial kryminalny
18:20dramat obyczajowy
20:10film biograficzny
17:00serial kryminalny
zdjęcie
17:55komedia sensacyjna
20:05film przygodowy
od 14:50dramat biograficzny
17:10film biograficzny
19:00magazyn informacyjny
19:10dramat obyczajowy
od 15:50dramat biograficzny
18:10film biograficzny
20:00magazyn informacyjny
20:10dramat obyczajowy
od 16:40komedia
18:10komediodramat
20:10komedia
od 16:05dramat wojenny
17:50thriller
19:50magazyn informacyjny
20:00komedia
od 16:45serial kryminalny
17:45film obyczajowy
18:30film obyczajowy
19:15film obyczajowy
20:00serial przygodowy
20:55serial przygodowy
od 16:50komedia
zdjęcie
18:50dramat obyczajowy
18:30komedia
20:10film biograficzny
od 16:50serial obyczajowy
zdjęcie
17:50serial historyczny
19:05serial szpiegowski
20:00serial obyczajowy
od 16:00film historyczny
18:00dramat kryminalny
20:00komedia sensacyjna
od 16:20thriller
20:00film sensacyjny

Sportowe

od 15:20mecz: Borussia Dortmund - SC Freiburg
18:35magazyn sportowy
19:10magazyn piłkarski
19:40magazyn piłkarski
20:15mecz: KS Azoty-Puławy - Wybrzeże Gdańsk
19:30mecz finałowy gry pojedynczej legend kobiet
20:30mecz finałowy gry pojedynczej legend mężczyzn
od 15:45mecz: KS Azoty-Puławy - Wybrzeże Gdańsk
18:00mecz: San Antonio Spurs - Philadelphia 76ers
20:25mecz: SAB Volley Legnano - Unet E-Work Busto Arsizio
17:30mecz półfinałowy: PGE Skra Bełchatów - ONICO Warszawa
20:00boks
od 16:30mecz fazy grupowej: Chemik Police - Marica Płowdiw
18:40magazyn sportowy
19:40mecz: FC Twente - PSV Eindhoven
17:00program informacyjny
17:07mecz: Panathinaikos Superfood Ateny - Żalgiris Kowno
18:00program informacyjny
18:07mecz: Panathinaikos Superfood Ateny - Żalgiris Kowno
19:00program informacyjny
19:07mecz fazy grupowej
20:00program informacyjny
20:07mecz fazy grupowej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!