Pingwiny z Madagaskaru: Megamort/ Sublokatorka (11)

Pingwiny z Madagaskaru

sezon 1 odc. 11: Megamort/ Sublokatorka

(The Penguins of Madagascar: Mort Unbound/ Roomies)

serial animowany USA 2008-2010   b.o.
W skrócie:Mort zostaje poddany działaniu superpromienia Kowalskiego. Staje się po tym duży i silny. Odgrywa się na wszystkich, którzy mu dokuczali. Marlenka ma nową lokatorkę. Jest zadowolona.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 25 października
za 10 dni
1:00 Nicktoons
poniedziałek, 28 października
za 13 dni
6:40 Nicktoons

Opis

Kontynuacja przygód czterech pingwinów znanych z kinowego hitu "Madagaskar". Pewny siebie Skipper to lider grupy, Kowalski jest strategiem i pomysłodawcą każdej z akcji, Rico to specjalista od zadań specjalnych, a najniższy rangą Szeregowy wykonuje prace pomocnicze i pełni funkcje chłopca na posyłki. Po wydarzeniach z filmu lew Alex, hipopotamica Gloria, żyrafa Melman i zebra Marty zostają w Afryce. Grupa pingwinich komandosów wraca do Central Parku, by przejąć kontrolę nad zoo. Misja komplikuje się, gdy pingwiny odkrywają, że zabrał się z nimi pasażer na gapę - Król Julian i jego banda lemurów.

W tym odcinku

Mort zostaje poddany działaniu superpromienia Kowalskiego. Staje się po tym duży i silny. Wówczas zaczyna odgrywać się na wszystkich, którzy mu dokuczali. Marlenka ma nową lokatorkę. Początkowo jest z tego powodu bardzo zadowolona.

Zobacz także