CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (49)

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (49)

(C.S.I.: NY 3: Not What it Looks Like)

serial kryminalny Kanada/USA 2006   od 16 lat
Występują:Gary Sinise, Carmine Giovinazzo, Hill Harper, Melina Kanakaredes
Reżyseria:Duane Clark
W skrócie:Trzy kobiety, przebrane za Holly Golightly, legendarną bohaterkę 'Śniadania u Tiffany'ego', okradają sklep jubilerski. Ranią przy tym klientów i zabijają jednego z pracowników...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W kolejnej serii poznamy szczegóły z życia prywatnego głównych bohaterów serialu. Już na początku obserwujemy Maca w romantycznym związku z dr Peyton Driscoll (Claire Forlani). Mac nawiązuje także kontakt z synem swojej zmarłej żony. Niestety, kiedy próbuje się z nim zaprzyjaźnić, doznaje zawodu. Chłopak nie chce mieć z nim nic wspólnego. Lindsay Monroe i Danny Messer zaczynają się do siebie zbliżać. Wspomnienia z przeszłości nie pozwalają jednak Lindsay na odwzajemnienie uczuć mężczyzny. Hawkes przeżywa trudny okres. Musi żyć ze świadomością i konsekwencjami decyzji, jaką podjął przed laty. Oskarżył wówczas brata psychopaty o morderstwo i wsadził go do więzienia. Psychopata Shane Casey (Edward Furlong) wraca. Stella próbuje pozbierać się po doświadczeniach ze swoim byłym chłopakiem, Frankiem Malą, czego omal nie przypłaciła życiem.

W tym odcinku

Trzy kobiety przebrane za Holly Golightly, legendarną bohaterkę "Śniadania u Tiffany'ego", okradają sklep jubilerski, raniąc przy tym klientów i zabijając jednego z pracowników. Ekipa CSI prowadzi śledztwo w celu złapania dziewczyn, które mogą być zamieszane w niebezpieczny przemyt afrykańskich diamentów. W apartamencie zostają znalezione zmumifikowane kobiece zwłoki. Podejrzenie pada na męża kobiety, szanowanego urzędnika, znanego z zamiłowania do przemocy domowej.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także