Drapacz chmur

Drapacz chmur

5.7/10 5.8/10

(Skyscraper)

FILM SENSACYJNY USA 2018   od 12 lat
Występują:Dwayne Johnson, Neve Campbell, Chin Han, Roland Moller
Reżyseria:Rawson Marshall Thurber
W skrócie:Były komandos Will Sawyer jedzie do Hongkongu, by przeprowadzić kontrolę zabezpieczeń najwyższego wieżowca świata, 1000-metrowej Perły. Podczas jego wizyty w budynku wybucha pożar.
Wybuch pożar w najwyższym wieżowcu Hongkongu, a spec od bezpieczeństwa budynku musi ratować więzioną przez terrorystów rodzinę i dowieść, że nie jest odpowiedzialny za pożar.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 26 października
za 12 dni
16:40 CANAL+ (z napisami)
sobota, 26 października
za 12 dni
17:40 CANAL+ 1 (z napisami)

Opis

Will Sawyer (Dwayne Johnson) jest weteranem, a także byłym szefem jednostki FBI, która zajmowała się odbijaniem zakładników. Obecnie specjalizuje się w dziedzinie ochrony wieżowców. Pewnego dnia wyjeżdża do Chin, by skontrolować zabezpieczenia najwyższego drapacza chmur świata, który ma też opinie najbardziej odpornego na wszelkie zagrożenia. Podczas wizyty Willa w budynku wybucha pożar. Sawyer zostaje oskarżony o jego wywołanie. Zmuszony musi udowodnić swoją niewinność. Jednocześnie próbuje jednocześnie ocalić rodzinę, która została w wieżowcu. Film Rawsona Marshalla Thurbera, twórcy "Agenta i pół". To reżyser zaprosił do współpracy Dwayne'a Johnsona i Neve Campbell.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)