Program TV

POPULARNE

TVP 1
Listy Matki Teresy
od 23:30dramat biograficzny
zdjęcieWspaniała Gilly
1:40komediodramat
Bóg nie umarł 2
3:25dramat obyczajowy
TVP 2
Młyn i krzyż
od 23:05dramat kostiumowy
zdjęcieBen Hur
0:50dramat historyczny
Afera Thomasa Crowna
3:00film sensacyjny
Polsat
Pasja
od 23:15dramat historyczny
Młody Mesjasz
2:00film religijny
TVN
zdjęcieSicario
1:45dramat kryminalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Namiętna praca domowa
0:00film erotyczny
Wieczór kawalerski
1:40film erotyczny
TV 4
Zmartwychwstały
od 22:40dramat obyczajowy
Zagadkowe zgony (9)
0:55serial dokumentalny
Zagadkowe zgony (10)
1:25serial dokumentalny
Interwencja
1:55magazyn reporterów
Graffiti
2:30program publicystyczny
Disco Polo Life
2:40program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
3:40program muzyczny
TV 6
zdjęcieShaolin
0:00film sensacyjny
Top 10 - lista przebojów
2:40program muzyczny
Disco Polo Life
3:40program muzyczny
TVN 7
Lot 93
od 23:40dramat sensacyjny
Niby-monogamiczni
2:00film dokumentalny
WP
Dzieci z Jedwabnego Szlaku
od 23:40dramat wojenny
Na linii
2:10dramat sensacyjny
Więźniowie wojny (5)
3:55serial sensacyjny

FILMOWE

ale kino+
Gangster
od 22:05dramat kryminalny
Obcy 3
0:10horror SF
Z daleka widok jest piękny
2:10dramat obyczajowy
Welcome Homo
3:35komedia
AXN
Terminator: Ocalenie
od 22:00thriller SF
Zabójcy
0:15film sensacyjny
Zabójcze umysły 14 (3)
2:40serial kryminalny
CANAL+
Skok stulecia
od 22:50film sensacyjny
Słodko-gorzki
3:00dramat obyczajowy
CANAL+ 1
Skok stulecia
od 23:50film sensacyjny
CANAL+ Family
Synalek
od 23:00thriller
Nowa Tonacja
0:25magazyn muzyczny
Persona non grata
0:55dramat obyczajowy
Głośniej od bomb
2:50film obyczajowy
CANAL+ Film
Strażnicy cnoty
od 23:35komedia
Chiński łącznik
1:15film sensacyjny
Łapu-capu extra
3:05chochliki telewizyjne
Aktualności filmowe+
3:35magazyn filmowy
CANAL+ Seriale
Mr. Mercedes 2 (10)
od 23:30serial sensacyjny
Upadek królestwa 3 (4)
0:30serial historyczny
Aktualności filmowe+
1:25magazyn filmowy
Łapu-capu extra
1:55chochliki telewizyjne
Spitsbergen
2:25film krótkometrażowy
Kiedy ranne wstają zorze
2:50film krótkometrażowy
Cicha noc
3:20dramat obyczajowy
CBS Europa
Marzyciel
od 22:50dramat biograficzny
Kraina przygód
0:50komediodramat
HBO
zdjęcieDwunasty człowiek
0:05dramat historyczny
HBO 2
Rocknrolla
1:10film sensacyjny
Nasz kochany Damilola
3:00dramat obyczajowy
HBO 3
I Am the Night (4)
od 23:30serial obyczajowy
I Am the Night (5)
0:15serial obyczajowy
I Am the Night (6)
1:05serial obyczajowy
Osiem dni (6)
2:00serial katastroficzny
Gwiazda szeryfa 2 (6)
2:50serial kryminalny
Odruch serca
3:40dramat obyczajowy
Kino Polska
Pokłosie
od 23:50dramat obyczajowy
Walser
2:30dramat obyczajowy
Kino TV
Ulice we krwi
od 23:05film sensacyjny
Diamentowe psy
1:05film sensacyjny
Kłamstwo
2:55horror
Polsat Film
Elizjum
od 23:50dramat SF
Ślad (28)
2:05serial kryminalny
Ślad (29)
3:05serial kryminalny
Stopklatka TV
Oni
od 22:50horror
Zaklęte rewiry
2:50dramat obyczajowy
TNT
Dni chwały
3:05dramat wojenny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Boks: Walka o pas WBA World w Veronie
0:00waga półciężka: Dmitry Bivol - Joe Smith Jr.
Premier League MatchPack
2:00magazyn piłkarski
Koszykówka mężczyzn: NBA
2:30mecz fazy play-off: Indiana Pacers - Boston Celtics
Eurosport 2
Snooker: Turniej Masters w Londynie
od 23:30mecz finałowy: Judd Trump - Ronnie O'Sullivan
Wiadomości Eurosportu
1:25magazyn informacyjny
Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield
3:00mecz finałowy: John Higgins - Mark Williams
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 22:15mecz: CD Alaves - Real Valladolid
Witaj w klubie: Górnik Zabrze
0:15serial dokumentalny
FIM SuperEnduro: Grand Prix Baskonii
0:50magazyn sportów motorowych
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
1:30mecz: Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
Polsat Sport
Tenis: Turniej ATP w Monte Carlo
od 23:004. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
1:00mecz: ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
3:30mecz półfinałowy fazy play-off: Jastrzębski Węgiel - ONICO Warszawa
Polsat Sport Extra
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 22:30mecz półfinałowy fazy play-off: Jastrzębski Węgiel - ONICO Warszawa
7. strefa
1:00magazyn siatkarski
Tenis: Turniej ATP w Monte Carlo
2:301. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga włoska
od 23:00mecz: SPAL 2013 - Juventus FC
Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga
3:00mecz fazy play-off: Anadolu Efes Stambuł - Barca Lassa
TVP Sport
Hokej: NHL
od 23:55skróty
Hokej: NHL
1:00mecz 1. rundy fazy play-off: Boston Bruins - Toronto Maple Leafs

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!