Program TV

POPULARNE

TVP 1
Piłka nożna: Mistrzostwa Europy U-21 - Włochy i San Marino 2019
od 20:50mecz fazy grupowej: Włochy - Polska
Bez tożsamości 2 (28)
23:15serial kryminalny
wojsko-polskie.pl (57)
1:05cykl reportaży
Terytorialsi (3)
1:30cykl reportaży
Luisa Spagnoli (1/2)
1:45film obyczajowy
Polsat
Mały
od 20:05komedia kryminalna
Tata kontra tata
22:10komedia
zdjęcieNie kłam, kochanie
0:10komedia romantyczna
TVN
Ultimatum Bourne'a
od 21:30film sensacyjny
zdjęcieIdealny facet dla mojej dziewczyny
23:55komedia romantyczna

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
7 metrów pod ziemią
od 21:50talk-show
7 metrów pod ziemią
22:25talk-show
Stracona cnota
23:05film erotyczny
Pikantne historie
1:10film erotyczny
TV 4
xXx
od 21:00film sensacyjny
zdjęcieOstatni rycerze
23:40film przygodowy
TV 6
CSI: Kryminalne zagadki Miami (211)
od 21:55serial kryminalny
Benny Hill (60)
1:55program rozrywkowy
TV Puls
Armageddon
od 20:00film SF
Skok życia
23:00film sensacyjny
WP
Nikczemne zbrodnie 3 (1)
23:00serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Nox. W śmiertelnej pułapce (2)
23:20serial kryminalny
35 dni 2 (5)
0:55serial kryminalny
35 dni 2 (6)
1:55serial kryminalny
AXN
Okup 3 (1)
od 21:55serial sensacyjny
Blindspot: Mapa zbrodni 3 (22)
22:50serial sensacyjny
Zabójcze umysły 13 (11)
23:45serial kryminalny
The Good Doctor (12)
0:40serial obyczajowy
Nocna zmiana (7)
1:35serial obyczajowy
CANAL+
zdjęcieZwierciadło
22:00thriller
Odnajdę cię
23:40film sensacyjny
Gracze
1:00dramat obyczajowy
CANAL+ 1
Zasada przyjemności (4)
22:00serial kryminalny
zdjęcieZwierciadło
23:00thriller
Odnajdę cię
0:40film sensacyjny
CANAL+ Family
Zrobione na czysto (5)
od 21:30serial obyczajowy
W ułamku sekundy
22:20dramat kryminalny
Persona non grata
0:05dramat obyczajowy
CANAL+ Film
Czerwona jaskółka
od 21:40thriller
zdjęcieNiepoczytalna
23:55thriller
Kłopotliwa żałoba
1:35komediodramat
CANAL+ Seriale
M - miasto szuka mordercy (1)
22:00serial kryminalny
M - miasto szuka mordercy (2)
22:50serial kryminalny
Belfer 2 (4)
1:25serial kryminalny
CBS Europa
Uśmiech Mony Lizy
od 21:00komediodramat
Hilary i Jackie
23:15dramat biograficzny
Moja słodka Audrino
1:30dramat sensacyjny
HBO
Wielkie kłamstewka 2 (2)
22:00serial obyczajowy
Euforia (1)
23:00serial obyczajowy
HBO 2
Odpowiednik (10-ost.)
od 21:50serial SF
Billions 4 (6)
22:50serial obyczajowy
Straszny film 2
23:55horror komediowy
HBO 3
Premiera: Nox (3/6)
od 21:45serial kryminalny
Czarnobyl (3)
22:45serial obyczajowy
Prawdziwy gangster
23:45dramat obyczajowy
Bracia przyrodni
1:35komedia
Kino Polska
Weekend
od 20:00komedia sensacyjna
zdjęcieBig Love
22:35dramat obyczajowy
Superprodukcja
0:35komedia
Kino TV
Dobry agent
od 21:00dramat sensacyjny
Bliski wróg
0:40film sensacyjny
Polsat Film
Sensacyjna środa: Sara
od 21:00film sensacyjny
Gliniarze (120)
1:45serial paradokumentalny
Stopklatka TV
Premiera: Więzień Brubaker
od 20:00dramat sensacyjny
zdjęcieZgon na pogrzebie
22:45komedia
Święta czwórca
0:45komedia romantyczna
TNT
Święci z Bostonu
od 21:00dramat sensacyjny
Wejście smoka
23:10film sensacyjny
Infiltracja
1:15dramat sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 21:00podsumowanie sezonu 2018/2019
Premiera: Sport News+
23:00magazyn sportowy
Ekstrapaka: 15. kolejka
23:15magazyn piłkarski
nSport+
Piłka nożna: 2. liga hiszpańska
od 20:50rewanżowy mecz półfinałowy fazy play-off: Albacete Balompié - RCD Mallorca
Witaj w klubie: Lechia Gdańsk
23:30serial dokumentalny
Sport News+
0:00magazyn sportowy
FIM enduro: Grand Prix Hiszpanii
0:10magazyn sportów motorowych
Piłka nożna: Liga hiszpańska
0:45podsumowanie sezonu 2018/2019
Polsat Sport
Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
od 20:10mecz: Polska - Dominikana
Boks: Gala w Las Vegas
22:30waga ciężka: Tyson Fury - Tom Schwarz
Piłka nożna: Copa America - Brazylia 2019
23:15mecz fazy grupowej: Kolumbia - Katar
Sporty walki: KSW 48
1:30walka: Roman Szymański - Salahdine Parnasse
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Copa America - Brazylia 2019
od 21:00mecz fazy grupowej: Brazylia - Wenezuela
Polsat Sport News
Sporty walki: Gala FEN 24 w Warszawie
1:00walka: Arkadiusz Wrzosek - Patrick Schmid
TVP Sport
Piłka nożna: Mistrzostwa Europy U-21 - Włochy i San Marino 2019
od 20:50mecz fazy grupowej: Włochy - Polska
Sportowy wieczór
23:10program informacyjny
Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Świata - Francja 2019
23:55mecz fazy grupowej: Japonia - Anglia

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!