Program TV

WTOREK 28.05
9:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Blondynka 7: Casting na rycerza (85)
od 8:40serial obyczajowy
Korona królów (229)
11:30telenowela historyczna
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
Agropogoda
12:30program informacyjny
Magazyn rolniczy
12:35magazyn poradnikowy
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 8:50magazyn
Panorama
11:00magazyn informacyjny
Pogoda
11:05magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
11:10magazyn poradnikowy
Rodzinka.pl: Sprzedane (181)
11:25serial komediowy
Barwy szczęścia (2072)
11:55serial obyczajowy
Koło fortuny (341)
12:30teleturniej
Polsat
Malanowski i partnerzy (759)
9:00serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (760)
9:30serial fabularno-dokumentalny
Dzień, który zmienił moje życie (145)
10:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (628)
11:00serial paradokumentalny
Gliniarze (189)
12:00serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 8:00magazyn
Ukryta prawda (1053)
11:00serial paradokumentalny
Szpital (942)
12:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Septagon (51)
9:00serial kryminalny
Sekrety sąsiadów (27)
11:30serial obyczajowy
Galileo (750)
12:00program popularnonaukowy
TV 6
zdjęciePolicjantki i Policjanci (274)
9:00serial obyczajowy
Galileo (216)
10:00program popularnonaukowy
V.I.P. (1)
11:00serial sensacyjny
Miodowe lata: Strajk (119)
12:00serial komediowy
TVN 7
Big Brother (57/74)
od 8:50reality show
Mango
10:35telezakupy
19+ (119/165)
12:10serial paradokumentalny
19+ (120/165)
12:45serial paradokumentalny
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 8:50magazyn
Polonia 24 (447)
11:00magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii
11:25program publicystyczny
Halo Polonia
11:35magazyn
Wiadomości
12:25magazyn informacyjny

FILMOWE

ale kino+
Ale krótkie po polsku: Granice
od 8:20blok filmów krótkometrażowych
Zmowa milczenia (1)
10:00serial kryminalny
Zmowa milczenia (2)
11:00serial kryminalny
Drzewo i ja
12:00film krótkometrażowy
Zderzenie
12:45dramat obyczajowy
AXN
MacGyver 2 (22)
od 8:20serial akcji
Bez śladu (9)
9:15serial kryminalny
Bez śladu (10)
10:05serial kryminalny
Morderstwo od kuchni (2)
11:00serial kryminalny
MacGyver 2 (23-ost.)
12:40serial akcji
CANAL+
Babcia w zamrażarce
od 8:10komedia
Słoniowa pamięć
9:50film dokumentalny
Prawdziwe kłamstwa
10:45komedia sensacyjna
CANAL+ 1
Nowa Tonacja
od 8:40magazyn muzyczny
Słoniowa pamięć
10:50film dokumentalny
Prawdziwe kłamstwa
11:45komedia sensacyjna
CANAL+ Family
Życie na wrotkach
od 8:00komedia muzyczna
Nie przegap
9:50magazyn informacyjny
Raj na Ziemi - ostatnia nadzieja (5)
10:00serial dokumentalny
Bezkresne niebo
10:50film dokumentalny
Łapu-capu extra
12:20chochliki telewizyjne
Happy End
12:50dramat obyczajowy
CANAL+ Film
Wino truskawkowe
od 7:30dramat obyczajowy
Manifesto
11:05dramat obyczajowy
Nie przegap
12:40magazyn informacyjny
CANAL+ Seriale
The Village (4)
od 8:45serial obyczajowy
Odciąć pępowinę
11:05film krótkometrażowy
HBO
Niepokój
od 8:20thriller
Niebezpieczny umysł
11:40dramat kryminalny
HBO 2
Speed Racer
od 8:30film przygodowy
Avatar
10:45film SF
HBO 3
Marzyciel
9:05dramat biograficzny
Bez zobowiązań 3 (4/13)
10:45serial komediowy
Bez zobowiązań 3 (5/13)
11:15serial komediowy
Kino Polska
Wichry Kołymy
od 7:40dramat biograficzny
Wesela nie będzie
9:55dramat psychologiczny
Kino TV
Mój słodki skarb
9:00komedia romantyczna
TNT
Rain Man
od 8:05dramat psychologiczny
Wzgórze nadziei
10:45melodramat

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
9:00mecz finałowy Konferencji Wschodniej: Milwaukee Bucks - Toronto Raptors
Piłka nożna: Liga niemiecka
11:05mecz: Werder Brema - RB Lipsk
Eurosport 1
Pojedynek dnia
9:30magazyn tenisowy
Game Schett and Mats
10:25magazyn tenisowy
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
10:55mecz 1. rundy gry pojedynczej
Eurosport 2
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
od 8:30mecz 1. rundy gry pojedynczej
Porsche Supercup: Wyścig w Monako
9:25wyścigi samochodowe
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
10:55mecz 1. rundy gry pojedynczej
nSport+
Kontratak - magazyn PGNiG Superligi
10:00magazyn piłki ręcznej
Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
11:05rewanżowy mecz finałowy: PGE Vive Kielce - Orlen Wisła Płock
Polsat Sport
Atleci
od 8:30magazyn sportowy
Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
9:15mecz: Belgia - Korea Południowa
Cafe Futbol
11:45magazyn piłkarski
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Lyonie
od 8:30mecz finałowy gry pojedynczej
Siatkówka mężczyzn
11:00mecz towarzyski: Polska - Niemcy
Polsat Sport News
Sport flesz
9:00program informacyjny
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
9:07mecz półfinałowy fazy play-off
Sport flesz
10:00program informacyjny
Magazyn kolarski
10:07magazyn sportowy
Sport flesz
11:00program informacyjny
Cafe Futbol
11:07magazyn piłkarski
Sport flesz
12:00program informacyjny
Cafe Futbol
12:07magazyn piłkarski
TVP Sport
Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U-20 - Polska 2019
od 8:10mecz fazy grupowej: Polska - Tahiti
Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U-20 - Polska 2019
10:25mecz fazy grupowej: Norwegia - Nowa Zelandia

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!