Program TV

CZWARTEK 28.03
9:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Korona królów (196)
11:30telenowela historyczna
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
Agropogoda
12:35program informacyjny
To się opłaca
12:40magazyn
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 8:50magazyn
Panorama
11:00magazyn informacyjny
Pogoda
11:05magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
11:10magazyn poradnikowy
Barwy szczęścia (2031)
11:55serial obyczajowy
Koło fortuny (253)
12:30teleturniej
Polsat
Malanowski i partnerzy (687)
9:00serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (688)
9:30serial fabularno-dokumentalny
Dzień, który zmienił moje życie (105)
10:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (868)
11:00serial paradokumentalny
Gliniarze (149)
12:00serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 8:00magazyn
Ukryta prawda (1013)
11:00serial paradokumentalny
Szpital (902)
12:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Septagon (53)
od 8:55serial kryminalny
Anatomia głupoty (4)
11:25serial dokumentalny
Mecenas Lena Barska (6)
11:55serial obyczajowy
TV 6
Gwiazdy Kabaretu (5)
9:00program rozrywkowy
Galileo (156)
10:00program popularnonaukowy
V.I.P. (3)
11:00serial sensacyjny
TVN 7
Big Brother (8/65)
od 8:45reality show
Mango
10:30telezakupy
19+ (49/165)
12:05serial paradokumentalny
TVP Kultura
Esterhazy
od 8:35film animowany
Hania
9:15film obyczajowy
WP
Nastoletnie matki (5)
9:00serial reality
Nastoletnie matki (6)
9:30serial reality
Mam talent Ameryka (10)
10:00program rozrywkowy
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver (8)
12:00serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Nic osobliwszego nad miłość
od 8:25komedia romantyczna
Zmowa milczenia (5)
10:00serial kryminalny
Zmowa milczenia (6)
11:00serial kryminalny
Ale krótkie po polsku: Oblicza rzeczywistości
12:00blok filmów krótkometrażowych
AXN
Grimm 4 (15)
od 8:15serial fantasy
Grimm 4 (16)
9:10serial fantasy
S.W.A.T. (8)
10:10serial sensacyjny
S.W.A.T. (9)
11:05serial sensacyjny
Agenci NCIS 7 (16)
12:05serial sensacyjny
CANAL+
Pearl Jam: Let's Play Two
od 8:10film dokumentalny
Łapu-capu extra
10:15chochliki telewizyjne
Paryż i dziewczyna
10:45dramat obyczajowy
Łapu-capu
12:20chochliki telewizyjne
CANAL+ 1
Persona non grata
od 7:15dramat obyczajowy
Pearl Jam: Let's Play Two
9:10film dokumentalny
Łapu-capu extra
11:15chochliki telewizyjne
Paryż i dziewczyna
11:45dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Co ludzie powiedzą
od 7:35dramat obyczajowy
Nowa Tonacja
9:20magazyn muzyczny
Nie przegap
9:50magazyn informacyjny
Dzieci słońca: Motyle (1)
10:00film dokumentalny
Dzieci słońca: Pszczoły (2)
10:55film dokumentalny
Łapu-capu extra
11:45chochliki telewizyjne
Cyrus
12:15komediodramat
CANAL+ Film
Podróż
od 8:05dramat obyczajowy
Pewnego razu w listopadzie
9:40dramat obyczajowy
Nie przegap
11:10magazyn informacyjny
Łapu-capu
11:20chochliki telewizyjne
Druga połowa kadru
11:25film dokumentalny
CBS Europa
Kochając Leah
od 7:55film obyczajowy
Alicja (1/2)
9:50film SF
Alicja (2-ost.)
11:40film SF
HBO
Piraci!
9:00film animowany
Książę Persji: Piaski czasu
10:30film przygodowy
Ant-Man i Osa
12:25film sensacyjny
HBO 2
Speed Racer
od 8:20film przygodowy
zdjęciePowiedzmy sobie wszystko
10:35komediodramat
Billions (3/12)
12:20serial obyczajowy
HBO 3
Ludzie honoru
od 7:55dramat sensacyjny
Tully
10:15komediodramat
Gra o tron 6 (5/10)
11:50serial fantasy
Gra o tron 6 (6/10)
12:45serial fantasy
Kino Polska
Papierowe małżeństwo
od 8:45komedia obyczajowa
Wszystkie kobiety Mateusza
10:35komedia obyczajowa
Szczurołap
12:55film dokumentalny
Kino TV
Ukryta kamera
od 8:55thriller
Poirot: Po pogrzebie (2)
10:50serial kryminalny
List dla króla
12:55film przygodowy
Polsat Film
zdjęcieSkradziona kolekcja
9:00komedia kryminalna
Wielka majówka
10:50film obyczajowy
Od czasów do czasów
12:45film familijny
TNT
Epidemia
od 7:40film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga niemiecka
9:00mecz: Hertha Berlin BSC - Borussia Dortmund
Magazyn Velux EHF
11:00magazyn piłki ręcznej
Witaj w klubie: Korona Kielce
11:35serial dokumentalny
Witaj w klubie: Miedź Legnica
12:10serial dokumentalny
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
12:45mecz: Wisła Kraków - Cracovia
nSport+
La Liga World
9:30magazyn piłkarski
Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
10:00mecz: MMTS Kwidzyn - KS Azoty-Puławy
Magazyn Velux EHF
12:15magazyn piłki ręcznej
Czarny charakter: Motor Lublin
12:45cykl reportaży
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Miami
od 8:30mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Atleci
10:30magazyn sportowy
Piłka nożna
11:00mecz towarzyski: Czechy - Brazylia
Polsat Sport News
Sport flesz
9:00program informacyjny
Sport flesz
10:00program informacyjny
Sporty walki: KSW
10:07sporty walki
Sport flesz
11:00program informacyjny
Tenis: Turniej ATP w Miami
11:07mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Sport flesz
12:00program informacyjny
Tenis: Turniej ATP w Miami
12:07mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
TVP Sport
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
od 8:05mecz: Austria - Polska
Tenis: Turniej WTA w Miami
12:15mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!