Program TV

SOBOTA 20.07
9:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Studio Raban
od 8:50magazyn dla młodzieży
Rodzinny ekspres
9:20magazyn religijny
Janosik: Worek talarów (6/13)
10:25serial przygodowy
Janosik: Beczka okowity (7/13)
11:20serial przygodowy
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Pogoda
10:50magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
10:55magazyn poradnikowy
Polsat
Scooby-Doo i miecz samuraja
od 8:45film animowany
Ewa gotuje (330)
10:10magazyn kulinarny
Sekrety rodziny (40)
12:50serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry Wakacje
od 8:30magazyn
Na Wspólnej (2909)
11:00serial obyczajowy
Na Wspólnej (2910)
11:25serial obyczajowy
Na Wspólnej (2911)
11:50serial obyczajowy
Na Wspólnej (2912)
12:25serial obyczajowy
MasterChef Junior (8)
12:50program rozrywkowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Telezakupy
od 6:00
Zagadkowa wyspa
9:30program interaktywny
Nieźle kliknięci
10:40program rozrywkowy
Extra Mocne Light
11:10program rozrywkowy
Na osi (236)
11:45magazyn motoryzacyjny
Na osi (237)
12:20magazyn motoryzacyjny
TV 4
Flintstonowie (59)
od 8:55serial animowany
Gdzie jest Mikołaj?
9:35film familijny
Policjantki i Policjanci (525)
11:10serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (526)
12:10serial obyczajowy
TV 6
Mali żołnierze
9:35film przygodowy
Wyprawa z dziadkiem
11:50film obyczajowy
TV Puls
13 posterunek 2 (7)
od 8:50serial komediowy
13 posterunek 2 (8)
9:25serial komediowy
TVN 7
Ukryta prawda (376)
od 8:45serial paradokumentalny
Ukryta prawda (377)
9:45serial paradokumentalny
Inspektor Gadżet
12:45komedia
WP
Mistrz remontu (4)
12:00serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Marjorie Prime
od 8:00dramat SF
Dlaczego jesteśmy kreatywni?
9:40film dokumentalny
Siła i honor
12:55dramat obyczajowy
AXN
Castle 8 (6)
od 8:15serial kryminalny
Castle 8 (7)
9:10serial kryminalny
Kości 11 (1)
12:10serial kryminalny
CANAL+ 1
Robin Hood
od 8:15film przygodowy
CANAL+ Family
Nie przegap
9:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
9:55chochliki telewizyjne
Tajemnice lasu deszczowego
10:00film dokumentalny
Życie plaży (2)
10:55serial dokumentalny
Potwory to tacy interesujący ludzie
11:50film krótkometrażowy
Lincoln
12:15dramat biograficzny
CANAL+ Film
Księgarnia z marzeniami
od 8:50dramat obyczajowy
Hollywood Buzz
10:40magazyn filmowy
Twój Simon
11:05komediodramat
Nie przegap
12:55magazyn informacyjny
HBO
Wyznania zakupoholiczki
od 7:55komedia romantyczna
Hotel Transylwania 3
9:35film animowany
zdjęciePercy Jackson: Morze potworów
11:15film przygodowy
HBO 2
zdjęcieMój przyjaciel delfin
9:05film familijny
Kraina lodu
10:55film animowany
Bezsenność w Seattle
12:35komedia romantyczna
Kino Polska
Człowiek z marmuru
od 8:55dramat obyczajowy
Hrabina Cosel: Władza (2/3)
12:30film historyczny
Kino TV
Poirot: Wielka czwórka (2)
od 8:50serial kryminalny
Wampirzyce
10:50horror komediowy
Klątwa Tutenchamona (1/2)
12:50film przygodowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Premiera: Koszykówka mężczyzn: NBA
9:00mecz: Detroit Pistons - Philadelphia 76ers
Rayo - więcej niż klub
11:00film dokumentalny
Eurosport 1
Kolarstwo: Tour de France
od 8:3513. etap: Pau - Pau - jazda indywidualna na czas
Tour de France dziś
12:20magazyn kolarski
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
9:00mecz: Atletico Madryt - FC Barcelona
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:00mecz: Villarreal CF - Real Madryt CF
O co biega?
12:55magazyn sportowy
Polsat Sport
Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów
od 8:30rewanżowy mecz 1. rundy: Piast Gliwice - BATE Borysów
Siatkówka kobiet
12:30mecz towarzyski: Polska - Czechy
TVP Sport
Skoki do wody: Mistrzostwa Świata w Gwangju
od 8:20trampolina 3 m synchronicznie pary mieszane
Ring TVP Sport
10:30magazyn bokserski
Stan futbolu
11:30magazyn piłkarski

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!