Lekarze na start (9)

Lekarze na start (9)

serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Kamil Szeptycki, Dominika Kryszczyńska, Maria Pawłowska, Zuzanna Grabowska
Reżyseria:Grzegorz Lewandowski, Sylwester Jakimow
W skrócie:Doktor Golan ratuje małego Kubę po tym, jak jego brat zakrada się na oddział dla wcześniaków i odłącza inkubator. Doktor Kilian operuje trenerkę fitness. Okazuje się, że miała ona romans z Łukaszem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historia piątki absolwentów medycyny: Zuzy (Dominika Kryszczyńska), Dagi (Maria Pawłowska), Piotra (Kamil Szeptycki), Marty (Zuzanna Grabowska) i Łukasza (Filip Gurłacz), którzy trafiają na staż do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego. Tam będą stawiać pierwsze diagnozy, przeprowadzać poważne zabiegi, ale także ratować i tracić pacjentów. Największym marzeniem każdego z młodych lekarzy jest rezydentura na oddziale chirurgii, jednak wymarzoną pracę otrzyma tylko jedno z nich... Ich perypetie zawodowe będą się przeplatać z zawirowaniami w życiu osobistym. Za każdym z bohaterów stoi bowiem inna historia, którą widzowie będą poznawać z odcinka na odcinek.

W tym odcinku

Doktor Golan ratuje małego Kubę po tym, jak jego brat zakrada się na oddział dla wcześniaków i odłącza inkubator. Doktor Kilian operuje młodą trenerkę fitness. Okazuje się, że dziewczyna kilka lat wcześniej miała romans z Łukaszem i teraz prosi stażystę o drobną "przysługę". Pacjentka chce, by Zbierski wykradł dla niej leki, dzięki którym tuż po zabiegu będzie mogła wziąć udział w nagraniu programu telewizyjnego. Łukasz ulega. Wkrótce niemal dochodzi do tragedii.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także