Komisarz Alex: Pierwsza nagroda (8)

Komisarz Alex: Pierwsza nagroda (8)

5.8/10
serial kryminalny Polska 2012   od 12 lat
Występują:Jakub Wesołowski, Magdalena Walach, Krzysztof Pieczyński, Ireneusz Czop
Reżyseria:Robert Wichrowski
W skrócie:W parku zostają odnalezione zwłoki 12-letniej uczennicy szkoły muzycznej. Niedługo potem zostaje uprowadzona inna uczennica tej szkoły. Bromski, Lucyna i Puchała rozpoczynają śledztwo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy trojga pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, którzy z pomocą wiernego owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą kolejne śledztwa. Z pomocy czworonoga korzysta głównie jego partner, komisarz Bromski (Kuba Wesołowski), który gotów jest zrezygnować z regulaminu i procedur, aby schwytać poszukiwanych sprawców przestępstw. Pomagają mu policjanci, zasadnicza Lucyna (Magdalena Walach) i specjalista od wyszukiwania informacji, Puchała (Ireneusz Czop). Serial jest polską wersją popularnej na całym świecie austriackiej serii kryminalnej "Komisarz Rex", która pojawiła się na ekranie po raz pierwszy w 1994 roku.

W tym odcinku

W parku zostają odnalezione zwłoki dwunastoletniej uczennicy szkoły muzycznej. Niedługo potem zostaje uprowadzona inna dziewczynka w tym samym wieku, która też uczęszczała na zajęcia z muzyki. Bromski, Lucyna i Puchała rozpoczynają śledztwo. Trop prowadzi ich do profesora, który uczył obie nastolatki gry na fortepianie. Podczas przeszukiwania jego domu Alex odnajduje w piwnicy tunel, który prowadzi pod ulicą do innej posesji. Tam funkcjonariusze dokonują makabrycznego odkrycia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)