Lekarze na start (8)

Lekarze na start (8)

serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Grzegorz Wons, Przemysław Cypryański, Kamil Szeptycki, Dominika Kryszczyńska
Reżyseria:Grzegorz Lewandowski, Sylwester Jakimow
W skrócie:Piotr udziela pomocy rannemu kierowcy. Okazuje się, że drugą ofiarą stłuczki jest znany polityk. Mężczyzna ma złamaną rękę i oskarża o spowodowanie wypadku pacjenta, którego uratował Szuma.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historia piątki absolwentów medycyny: Zuzy (Dominika Kryszczyńska), Dagi (Maria Pawłowska), Piotra (Kamil Szeptycki), Marty (Zuzanna Grabowska) i Łukasza (Filip Gurłacz), którzy trafiają na staż do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego. Tam będą stawiać pierwsze diagnozy, przeprowadzać poważne zabiegi, ale także ratować i tracić pacjentów. Największym marzeniem każdego z młodych lekarzy jest rezydentura na oddziale chirurgii, jednak wymarzoną pracę otrzyma tylko jedno z nich... Ich perypetie zawodowe będą się przeplatać z zawirowaniami w życiu osobistym. Za każdym z bohaterów stoi bowiem inna historia, którą widzowie będą poznawać z odcinka na odcinek.

W tym odcinku

Piotr w drodze do szpitala trafia na wypadek drogowy i udziela pomocy rannemu młodemu kierowcy. Okazuje się, że drugą ofiarą stłuczki jest znany polityk. Mężczyzna ma złamaną rękę i oskarża o spowodowanie wypadku pacjenta, którego uratował Szuma. Piotr postanawia stanąć po stronie młodego kierowcy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także