Program TV

CZWARTEK 23.05
7:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
zdjęcieElif (489)
7:05serial obyczajowy
Wiadomości
8:00magazyn informacyjny
Pogoda
8:10magazyn informacyjny
Kwadrans polityczny
8:15program publicystyczny
Blondynka 7: Pomyłka? (82)
8:35serial obyczajowy
TVP 2
Operacja zdrowie!
od 6:35magazyn medyczny
Na sygnale: Pole rażenia (64)
7:10serial fabularno-dokumentalny
Ogrodowi (25)
7:35magazyn poradnikowy
Pogoda
8:35magazyn informacyjny
Panorama
8:45magazyn informacyjny
Polsat
zdjęcieNowy dzień
od 6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy (755)
9:00serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (756)
9:30serial fabularno-dokumentalny
Dzień, który zmienił moje życie (142)
10:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 6
Strażnik Teksasu (199)
7:00serial sensacyjny
Medicopter 117 (58)
8:00serial przygodowy
Gwiazdy Kabaretu (1)
9:00program rozrywkowy
Galileo (211)
10:00program popularnonaukowy
TVN 7
Sąd rodzinny (78)
7:00serial fabularno-dokumentalny
Szpital (276)
7:55serial paradokumentalny
Big Brother (53/74)
8:50reality show
Mango
10:35telezakupy
TVP Kultura
Teledyski - muzyka klasyczna
7:00program muzyczny
Na kredyt
8:35film obyczajowy
Chłopcy
9:20film obyczajowy
TVP Polonia
Korona królów (64)
od 6:40telenowela historyczna
wojsko-polskie.pl (53)
7:10cykl reportaży
Zaczarowany świat (4)
7:35magazyn dla dzieci
Pogoda
8:35magazyn informacyjny
Panorama
8:45magazyn informacyjny
WP
Kobiety w czerni (48)
od 6:50serial obyczajowy
Sześć sióstr (38)
7:50serial obyczajowy
Mój koszmarny tatuaż 3 (9)
9:00serial dokumentalny
Kabaret na żądanie (30)
10:00program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Kroki
8:00film krótkometrażowy
Ale krótkie po polsku: Zaufanie
8:35blok filmów krótkometrażowych
Dzień (7)
10:00serial obyczajowy
AXN
MacGyver 2 (15)
od 6:15serial akcji
MacGyver 2 (16)
7:15serial akcji
Bez śladu (3)
8:15serial kryminalny
Bez śladu (4)
9:10serial kryminalny
Triumf pamięci
10:10thriller
CANAL+ 1
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:10chochliki telewizyjne
Listy miłosne
9:05dramat psychologiczny
CANAL+ Family
Nie przegap
9:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
9:55chochliki telewizyjne
Raj na Ziemi - ostatnia nadzieja (2)
10:00serial dokumentalny
Tajemnice lasu deszczowego
10:50film dokumentalny
CANAL+ Film
Wyspa psów
od 6:00film animowany
Volta
7:40komedia
Cena sukcesu
9:20komediodramat
Bezdroża
10:50komediodramat
CBS Europa
Szczodre serce
od 6:00film obyczajowy
Proch, zdrada i spisek (1/2)
7:50dramat historyczny
Proch, zdrada i spisek (2-ost.)
9:50dramat historyczny
HBO
Piotruś Królik
od 6:00film familijny
Czarownica
7:35film fantasy
HBO 2
Droga do odkupienia (1/2)
od 6:00dramat historyczny
Liga Sprawiedliwości
9:25film przygodowy
HBO 3
Moje wakacje z Rudym
od 6:00film familijny
Piraci!
7:30film animowany
Bez zobowiązań 2 (13-ost.)
10:50serial komediowy
Kino Polska
TV okazje
7:00magazyn reklamowy
Dom wariatów
7:45dramat obyczajowy
Zazdrość i medycyna
9:45film psychologiczny
Kino TV
Poczuj rytm
od 6:10musical
Leonie
8:45dramat biograficzny
Stopklatka TV
Złotopolscy (215)
7:00telenowela
Plebania (213)
7:30serial obyczajowy
Plebania (214)
8:05serial obyczajowy
Sekrety luksusowych hoteli: Seks (6)
10:25serial dokumentalny
TNT
Czarowny kwiecień
od 6:00film obyczajowy
Za wszelką cenę
7:20dramat obyczajowy
Ocean's Eleven: Ryzykowna gra
10:00komedia sensacyjna

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 6:00mecz: Cracovia - Pogoń Szczecin
O co biega?
8:30magazyn sportowy
Koszykówka mężczyzn: NBA
9:00mecz finałowy Konferencji Zachodniej: Golden State Warriors - Portland Trail Blazers
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 6:3011. etap: Carpi - Novi Ligure
Tenis: Turniej ATP w Genewie
7:30mecz 2. rundy gry pojedynczej
Kolarstwo: Giro d'Italia
8:3511. etap: Carpi - Novi Ligure
Eurosport 2
Tenis: Turniej ATP w Genewie
od 6:30mecz 2. rundy gry pojedynczej
Kolarstwo: Giro d'Italia
7:3011. etap: Carpi - Novi Ligure
Tenis: Turniej ATP w Genewie
8:30mecz 2. rundy gry pojedynczej
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 6:00mecz: Celta Vigo - Rayo Vallecano
Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
9:30mecz finałowy: Orlen Wisła Płock - PGE Vive Kielce

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!