Program TV

ŚRODA 24.07
7:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 2
Pożyteczni.pl
od 6:55magazyn
Familiada
7:20teleturniej
Polsat
zdjęcieNowy dzień
od 6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy (28)
8:45serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (29)
9:15serial fabularno-dokumentalny
Dzień, który zmienił moje życie (35)
9:45serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (668)
10:45serial paradokumentalny
TVN
Szkoła (444)
od 6:55serial paradokumentalny
Doradca smaku
7:50magazyn kulinarny
19+ (357)
8:00serial paradokumentalny
19+ (358)
8:30serial paradokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Królowe internetu (1153)
10:00serial fabularno-dokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Moja krew (1154)
10:45serial fabularno-dokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 6
zdjęcieBuffy, postrach wampirów (10)
7:00serial przygodowy
Drużyna A (20)
8:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (299)
9:00serial obyczajowy
Galileo (576)
10:00program popularnonaukowy
TV Puls
Górka Dolna: Staw (3)
7:00serial obyczajowy
Rodzinny interes: Opętana (48)
9:00serial obyczajowy
Nash Bridges: Fachowcy (12)
10:00serial sensacyjny
TVN 7
Ukryta prawda (641)
od 6:10serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (121)
7:10serial fabularno-dokumentalny
Szpital (319)
8:10serial paradokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (158)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Mango
10:15telezakupy
TVP Polonia
Pogoda
8:35magazyn informacyjny
Panorama
8:45magazyn informacyjny
WP
Sześć sióstr (82)
od 6:50serial obyczajowy
B&B Słowa i słówka (8)
8:05serial obyczajowy
Ucho Prezesa 3: Kadry (11)
9:20serial komediowy
Ucho Prezesa 3: Tytan (12)
9:40serial komediowy
Kocham, ale kłamię (7)
10:00serial fabularno-dokumentalny
Lekarz potrzebny od zaraz 2 (3)
10:55program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Ale krótkie po polsku: Trudne relacje
8:00blok filmów krótkometrażowych
W matni
9:30dramat obyczajowy
AXN
Skorpion 4 (15)
od 6:40serial sensacyjny
Skorpion 4 (16)
7:30serial sensacyjny
Skorpion 4 (17)
8:25serial sensacyjny
Poza czasem 2 (8)
9:15serial SF
Poza czasem 2 (9)
10:10serial SF
CANAL+
Voodoo tata
od 6:15komedia
O co biega?
7:40magazyn sportowy
The Reagan Show
9:55film dokumentalny
CANAL+ 1
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:10chochliki telewizyjne
Voodoo tata
7:15komedia
O co biega?
8:40magazyn sportowy
The Reagan Show
10:55film dokumentalny
CANAL+ Family
Wino truskawkowe
od 6:00dramat obyczajowy
Łapu-capu extra
7:50chochliki telewizyjne
Oko na Julię
8:20dramat obyczajowy
Nie przegap
9:50magazyn informacyjny
Morze Arabskie (3)
10:00serial dokumentalny
Twierdze przyrody (3)
10:50serial dokumentalny
CANAL+ Film
Europa Filmowa 2: Austria (3)
od 6:30serial dokumentalny
Nie przegap
7:15magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:25chochliki telewizyjne
Materiał nieemisyjny
7:35film krótkometrażowy
Księga wielkich życzeń
7:50dramat obyczajowy
Mrówka wychodzi za mąż
9:40film krótkometrażowy
Najfutbolniejsi
10:00komedia
CBS Europa
Na wschód od Edenu (1/2)
7:00dramat obyczajowy
Na wschód od Edenu (2-ost.)
9:15dramat obyczajowy
HBO
Liga Sprawiedliwości
od 6:00film przygodowy
Na planie
8:00magazyn filmowy
Potwory i spółka
10:10film animowany
HBO 2
Warm Springs
od 6:00dramat biograficzny
Król Artur: Legenda miecza
8:00film przygodowy
Rampage: Dzika furia
10:05film przygodowy
HBO 3
Piraci!
od 6:00film animowany
zdjęcieFałszywe powody
7:30dramat sensacyjny
Prawdziwy gangster
9:05dramat obyczajowy
Przystań (1)
10:55serial kryminalny
Kino Polska
Constans
od 6:00film psychologiczny
Ziemia obiecana
8:35dramat obyczajowy
Kino TV
TV okazje
8:45magazyn reklamowy
Przesyłka specjalna
9:30komedia obyczajowa
Polsat Film
Nasz nowy dom (132)
od 6:45reality show
Przyjaciółki (110)
7:45serial obyczajowy
zdjęcieW pustyni i w puszczy (1/2)
8:45film przygodowy
W pustyni i w puszczy (2-ost.)
10:50film przygodowy
Stopklatka TV
Złotopolscy (257)
od 6:45telenowela
Plebania (301)
7:15serial obyczajowy
Plebania (302)
7:50serial obyczajowy
Szpital nadziei 5 (6)
8:20serial obyczajowy
Szpital nadziei 5 (7)
9:15serial obyczajowy
Pułapki umysłu 3: Intuicja (20)
10:10serial dokumentalny
TNT
Czarowny kwiecień
od 6:05film obyczajowy
Hokus-pokus
9:30komedia fantasy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga+ Extra
od 6:15magazyn ligi polskiej
Ekstraklasyka (1)
9:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga hiszpańska
9:30mistrzowie sezonu 2018/2019
O co biega?
10:25magazyn sportowy
Eurosport 1
Kolarstwo: Tour de France
od 6:3016. etap: Nîmes - Nîmes
Rajdy samochodowe
8:30magazyn sportów motorowych
Tour de France dziś
9:05magazyn kolarski
nSport+
Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
7:00serial dokumentalny
Witaj w klubie: Korona Kielce
7:30serial dokumentalny
Sport News+
9:35magazyn sportowy
Motogamia
9:45magazyn sportowy
24H Motos Le Mans
10:30reportaż
Polsat Sport
Piłka nożna: International Champions Cup
od 6:00mecz: Real Madryt CF - Arsenal FC
Piłka nożna: International Champions Cup
8:30mecz: FC Bayern Monachium - AC Milan
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Hamburgu
od 6:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Hamburgu
8:30mecz 1. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Sport flesz
7:00program informacyjny
Piłka nożna: MLS
7:07mecz: Atlanta United - D.C. United
Sport flesz
8:00program informacyjny
Siatkówka kobiet
8:07mecz towarzyski: Polska - Czechy
Sport flesz
9:00program informacyjny
Siatkówka kobiet
9:07mecz towarzyski: Polska - Czechy
Sport flesz
10:00program informacyjny
TVP Sport
Piłka nożna: Eliminacje Ligi Europy
8:10rewanżowy mecz 1. rundy: Cracovia - DAC 1904 Dunajska Streda
Piłka nożna: Eliminacje Ligi Europy
10:20rewanżowy mecz 1. rundy: Legia Warszawa - College Europa FC

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!