Program TV

PONIEDZIAŁEK 12.10
13:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
zdjęcieElif (833)
14:00serial obyczajowy
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
Przysięga (274)
16:05telenowela
Polsat
Dzień, który zmienił moje życie (31)
od 12:40serial paradokumentalny
Trudne sprawy (982)
13:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (1028)
14:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112 (483)
16:30serial paradokumentalny
TVN
Ukryta prawda (878)
od 12:30serial paradokumentalny
Szpital (966)
13:30serial paradokumentalny
Detektywi: Błędne koło (715)
14:25serial fabularno-dokumentalny
Szpital (967)
16:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Uzurpatorka (8)
od 12:55telenowela
Kobra - oddział specjalny (7)
13:55serial sensacyjny
zdjęcieSTOP Drogówka
14:55magazyn policyjny
Kobra - oddział specjalny (8)
15:55serial sensacyjny
TV 6
Święty (31)
13:40serial komediowy
Policjantki i Policjanci (585)
14:15serial obyczajowy
Detektywi w akcji (89)
15:15serial fabularno-dokumentalny
Septagon (31)
16:15serial kryminalny
TV Puls
Zaklinaczka duchów 5 (104)
13:00serial fantasy
Lombard. Życie pod zastaw (6)
14:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw (7)
15:00serial obyczajowy
Rodzinny interes 3 (120)
16:00serial obyczajowy
TVN 7
Sąd rodzinny (1/52)
od 12:30serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (525)
13:30serial fabularno-dokumentalny
Ukryta prawda (720)
14:30serial paradokumentalny
Brzydula 2 (5/62)
15:30serial komediowy
Szkoła (827)
16:00serial paradokumentalny
TVP Kultura
Królowa Bona (10)
od 12:10serial historyczny
Struna za struną
13:10film animowany
Niedziela z...: Teatrem Syrena
14:00program kulturalny
Józia
14:50film obyczajowy
Faustyna
16:05dramat obyczajowy

FILMOWE

ale kino+
Obcy na mojej kanapie
od 12:30film dokumentalny
Tajemnica Filomeny
13:45film biograficzny
Wolne pokoje
15:40film krótkometrażowy
Kobiety za kamerą (6)
16:20serial dokumentalny
AXN
L.A.'s Finest (9)
od 12:50serial akcji
L.A.'s Finest (10)
13:50serial akcji
Agenci NCIS 13 (15)
14:50serial kryminalny
Agenci NCIS 13 (16)
15:45serial kryminalny
Seal Team 2 (9)
16:40serial akcji
CANAL+ 1
Całe szczęście
od 12:00komedia romantyczna
Król: Prolog
13:50reportaż
Moja nieznajoma
14:30komedia
Syndrom K
16:30film dokumentalny
CANAL+ Family
Wyprawa Magellana
od 12:05film animowany
Łapu-capu
13:45chochliki telewizyjne
Europa Filmowa 2: Sycylia (1)
14:00serial dokumentalny
Mistrzowie muzyki filmowej (6)
15:00serial dokumentalny
CANAL+ Film
Rykoszety
od 12:35film krótkometrażowy
Naga Normandia
13:10komedia
Na strajk!
14:55film krótkometrażowy
zdjęcieNa zawsze razem
15:20dramat obyczajowy
CANAL+ Premium
Król: Prolog
od 12:50reportaż
Moja nieznajoma
13:30komedia
Syndrom K
15:30film dokumentalny
Szalona odwaga
16:25film wojenny
CANAL+ Seriale
Stażyści (5)
od 12:25serial obyczajowy
Stażyści (6)
13:20serial obyczajowy
Łapu-capu
14:10chochliki telewizyjne
Dosyć
14:15film krótkometrażowy
Wszystko, co lśni (1)
14:20serial przygodowy
Wszystko, co lśni (2)
15:15serial przygodowy
Król: Prolog
16:10reportaż
Dzień jak co dzień
16:45film krótkometrażowy
CBS Europa
Świat bez końca (3/8)
od 12:30serial historyczny
Świat bez końca (4/8)
13:30serial historyczny
Zakochać się
14:30melodramat
Diuna
16:35film SF
HBO
Wzgórze nadziei
od 12:25melodramat
zdjęcieMałe kobietki
15:00melodramat
HBO 2
Lepsze życie 4 (1/10)
od 12:50serial obyczajowy
Muppety
13:20komedia muzyczna
zdjęcieJumanji: Następny poziom
15:05film przygodowy
HBO 3
Tacy właśnie jesteśmy (4/8)
od 12:50serial obyczajowy
Księga dżungli
13:55film przygodowy
Zła edukacja
15:40komedia
Kino TV
Klątwa Tutenchamona (1/2)
od 12:50film przygodowy
Polowanie na prezydenta
14:40film sensacyjny
Kto zabił ciotkę Cookie?
16:20komediodramat
TNT
Domek na prerii 2 (18)
od 12:15serial obyczajowy
Doktor Quinn 2 (23)
13:15serial obyczajowy
Doktor Quinn 2 (24)
14:10serial obyczajowy
MacGyver (19)
15:05serial sensacyjny
MacGyver (20)
16:05serial sensacyjny

SPORTOWE

Eurosport 1
Snooker: Turniej European Masters
od 12:30mecz finałowy: David Gilbert - Mark Selby
nSport+
Magazyn PGE Ekstraliga
od 12:45magazyn żużlowy
Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska
14:25mecz: Real Madryt - Monbus Obradoiro
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 11:30mecz: PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel
Piłka nożna: Liga Narodów
13:50mecz: Polska - Włochy
Formuła 1: Grand Prix Niemiec
16:20skrót wyścigu
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Sankt Petersburgu
od 12:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Sankt Petersburgu
14:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Sankt Petersburgu
16:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Sport flesz
od 12:00program informacyjny
Sporty walki: KSW
13:30sporty walki
Cafe Futbol
16:00magazyn piłkarski
TVP Sport
Piłka nożna
od 12:55mecz towarzyski reprezentacji U-19: Polska - Dania
Piłka nożna: 2. liga
15:55mecz: Wigry Suwałki - Motor Lublin

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!