Ogólnotematyczne

14:00serial obyczajowy
15:10cykl reportaży
15:45magazyn informacyjny
15:55magazyn informacyjny
od 12:45serial obyczajowy
13:45serial fabularno-dokumentalny
14:20serial komediowy
16:30teleturniej
13:00serial paradokumentalny
14:00serial obyczajowy
14:45serial paradokumentalny
15:50magazyn informacyjny
16:10magazyn informacyjny
16:15magazyn reporterów
16:30serial paradokumentalny
13:00serial paradokumentalny
13:30serial paradokumentalny
14:00serial paradokumentalny
16:00serial paradokumentalny
od 12:55serial fabularno-dokumentalny
13:55serial fabularno-dokumentalny
14:55serial paradokumentalny
15:55serial obyczajowy
16:55serial fantasy
13:00serial fabularny
zdjęcie
14:00magazyn policyjny
15:00serial fabularny
16:00serial obyczajowy
13:40program rozrywkowy
14:15program muzyczny
zdjęcie
15:15serial fantasy
16:15serial sensacyjny
od 7:30
16:00program rozrywkowy
16:25program rozrywkowy

Filmowe

13:05serial sensacyjny
zdjęcie
14:05serial kryminalny
15:05serial sensacyjny
16:05serial sensacyjny
od 11:45dramat biograficzny
13:45film krótkometrażowy
14:20dramat obyczajowy
16:30chochliki telewizyjne
od 12:45dramat biograficzny
14:45film krótkometrażowy
15:20dramat obyczajowy
od 11:25komedia
13:40film dokumentalny
14:35film familijny
16:15serial dokumentalny
od 12:45dramat psychologiczny
14:35magazyn filmowy
16:10chochliki telewizyjne
16:40komediodramat
od 12:50film krótkometrażowy
13:25komediodramat
15:00serial obyczajowy
15:45serial obyczajowy
16:30serial obyczajowy
od 11:45film przygodowy
13:35komedia
15:00komedia
16:55komedia obyczajowa
14:30film sensacyjny
16:15serial historyczny
13:05melodramat
15:05dramat biograficzny
od 12:15film dokumentalny
13:50komediodramat
od 12:00komedia
14:05komedia przygodowa
16:15thriller
od 12:35komedia przygodowa
14:45thriller

Sportowe

od 11:30mecz: Borussia Dortmund - SC Freiburg
zdjęcie
15:20Omega Dubai Desert - finał
13:15mecz finałowy gry pojedynczej mężczyzn
14:45mecz finałowy gry pojedynczej kobiet
16:45bieg na 10 km stylem dowolnym kobiet
13:00mecz: KS Azoty-Puławy - Wybrzeże Gdańsk
16:15mecz: Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - CASH BROKER Stal Gorzów
od 12:10mecz półfinałowy: PGE Skra Bełchatów - ONICO Warszawa
16:30waga półśrednia: Lucas Martin Matthysse - Tewa Kiram
od 12:00mecz fazy grupowej: Dinamo Moskwa - VakifBank Stambuł
14:30mecz: FC Twente - PSV Eindhoven
16:30mecz fazy grupowej: Volero Zurych - Developres SkyRes Rzeszów
13:00program informacyjny
13:07mecz fazy grupowej
14:00program informacyjny
14:07mecz fazy grupowej
15:00program informacyjny
15:07mecz fazy grupowej
16:00program informacyjny
16:07mecz fazy grupowej
od 11:40mecz: TatrySki Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia
13:45mecz ćwierćfinałowy
16:25magazyn piłkarski

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!