Program TV

SOBOTA 4.05
13:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Z pamięci
13:25cykl felietonów
Okrasa łamie przepisy
13:40magazyn kulinarny
Jak to działa?: Jak działa ul (160)
14:10magazyn popularnonaukowy
To był rok!
15:45program rozrywkowy
Polsat
Sekrety rodziny (24)
od 12:45serial paradokumentalny
Świat według Kiepskich (203)
13:45serial komediowy
Świat według Kiepskich (204)
14:25serial komediowy
Świat według Kiepskich (205)
15:05serial komediowy
Kabaret na żywo (58)
15:45program rozrywkowy
TVN
MasterChef Junior (9)
od 12:50program rozrywkowy
Agent - Gwiazdy (10)
14:25reality show
Efekt Domina (8-ost.)
15:25serial dokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
zdjęcieZabójczy podstęp
13:00film obyczajowy
Śmiertelna gra
15:00komedia sensacyjna
TV 4
Policjantki i Policjanci (536)
od 12:25serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (537)
13:25serial obyczajowy
zdjęcieSTOP Drogówka
14:25magazyn policyjny
Kuloodporny
16:50film sensacyjny
TV 6
Legenda Longwood
od 11:45film familijny
zdjęcieColumbo (2)
13:45serial kryminalny
TVN 7
Ukryta prawda (326)
od 12:45serial paradokumentalny
Córeczka
15:40dramat obyczajowy
TVP Kultura
Homolkowie na urlopie
od 12:15komedia obyczajowa
Sztuczki
13:55komediodramat
One. Kobiety kultury: Gabriela Muskała
15:40program publicystyczny
Rzymskie wakacje
16:20komedia romantyczna
TVP Polonia
Echo serca (1)
13:15serial obyczajowy
Królewskie sekrety (8)
15:20cykl reportaży
Wolny ekran (143)
15:40magazyn
Kulturalni PL
16:00magazyn
WP
Camilla
od 12:30film dokumentalny
Wielkie żarcie (4)
13:30serial dokumentalny
Techno gadżety (6)
14:00serial dokumentalny
Odlotowe wynalazki (6)
14:30serial dokumentalny
Megafabryki: Coca-Cola (18)
15:00serial dokumentalny
Wariaci za kierownicą 2 (4)
16:00serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
7 dni, nie więcej
14:20komedia
Frankie i Johnny
16:05komediodramat
AXN
Niesamowity Spider-Man
13:35film przygodowy
Mój chłopak się żeni
16:15komedia romantyczna
CANAL+
Łapu-capu extra
od 12:50chochliki telewizyjne
Czarownice z Salem
13:20dramat obyczajowy
Potwory to tacy interesujący ludzie
15:20film krótkometrażowy
Nowa Tonacja
15:40magazyn muzyczny
Piłka nożna: Liga hiszpańska
16:10mecz: RCD Espanyol - Atletico Madryt
CANAL+ 1
Chata
od 11:40dramat psychologiczny
Łapu-capu extra
13:50chochliki telewizyjne
zdjęcieCzarownice z Salem
14:20dramat obyczajowy
Potwory to tacy interesujący ludzie
16:20film krótkometrażowy
Nowa Tonacja
16:40magazyn muzyczny
CANAL+ Family
Łapu-capu extra
od 12:40chochliki telewizyjne
Jaskiniowiec
13:10film animowany
Nie przegap
14:35magazyn informacyjny
Łapu-capu
14:45chochliki telewizyjne
Granice wytrzymałości
15:55film krótkometrażowy
Śmieszny ślub
16:10komedia
CANAL+ Film
Siostry przyrodnie
od 12:15komedia
Nie przegap
15:45magazyn informacyjny
Twój Simon
15:55komediodramat
CANAL+ Seriale
Gwiazdy wesela (9)
od 12:55serial komediowy
Gwiazdy wesela (10)
13:40serial komediowy
Biuro szpiegów 4 (9)
16:10serial szpiegowski
CBS Europa
Za drzwiami Trzeciej Rzeszy (1/2)
od 12:00dramat historyczny
Podróż do Bountiful
16:45dramat obyczajowy
HBO
Dom wygranych
od 12:55komedia kryminalna
Terminal
14:25komedia romantyczna
HBO 2
Emotki. Film
od 12:20film animowany
Nocna jazda
13:45komedia
Thor
15:10film przygodowy
HBO 3
Ant-Man i Osa
od 12:50film sensacyjny
Brexit
14:45dramat biograficzny
Cudotwórcy (2)
16:20serial komediowy
Prawo Artura (2)
16:45serial komediowy
Kino Polska
Komediantka
od 12:00film obyczajowy
Projekt dziecko
14:20komedia obyczajowa
Nowy Kabaretowy Rejs (6)
15:55program rozrywkowy
Janosik. Prawdziwa historia (4)
16:50serial przygodowy
Kino TV
Kopalnie króla Salomona (1/2)
od 12:50film przygodowy
Przygody Merlina (13)
14:45serial fantasy
Przygody Merlina 2 (1)
15:45serial fantasy
Pies prezydenta
16:50film familijny
Polsat Film
Fałszywa dwunastka
od 11:30komedia
Ratatuj
13:35film animowany
Uczeń czarnoksiężnika
15:55film przygodowy
Stopklatka TV
Shockwave
13:30thriller SF
Fenomen
15:15komediodramat
TNT
Szpiedzy tacy jak my
od 11:25komedia sensacyjna
Akademia policyjna
13:30komedia

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 12:30mecz: Górnik Zabrze - Wisła Kraków
Super Piątek
14:30magazyn piłkarski
nSport+
Premiera: Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
13:00mecz: Wisła Płock - Arka Gdynia
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
15:10mecz: Korona Kielce - Miedź Legnica
Polsat Sport
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
od 12:30mecz ćwierćfinałowy fazy play-off
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
14:45mecz o 3. miejsce
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Estoril
od 11:354. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Estoril
16:001. mecz półfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Hiszpanii
13:002. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Hiszpanii
13:304. sesja treningowa w klasie MotoGP
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Hiszpanii
14:101. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Hiszpanii
14:352. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Hiszpanii
15:051. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Hiszpanii
15:302. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2
TVP Sport
Tenis: Turniej WTA w Pradze
od 11:00mecz finałowy gry pojedynczej
Stan futbolu
13:10magazyn piłkarski

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!