x
Szpital (907)

Szpital

sezon 13 odc. 907

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Do doktor Gajdy trafia 33-latka z trzema synami. Najmłodszy zatruł się lekami. Doktor Morawski przyjmuje 16-latka, u którego podejrzewa się genetyczną chorobę krwi. Jego ojciec neguje diagnozę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Pod opieką zespołu, którym kieruje doktor Piotr Wójtowicz, znajdują się setki chorych, rannych i potrzebujących pomocy. Każda postawiona przez lekarzy diagnoza musi być trafna, ale też szybka, ponieważ ludzkie życie jest tutaj największą wartością. W kolejnym sezonie personel medyczny szpitala zostanie postawiony w stan gotowości, gdy na oddział trafią uczniowie i nauczyciel z bydgoskiej szkoły. Grupa nawdychała się gazu paraliżującego, który został rozpylony przez szkolnego chuligana podczas dyskoteki. Pracownicy szpitala będą musieli zmierzyć się również z historią ciężarnej samotnej matki, która została pobita przez swojego 16-letniego syna. Pacjentem placówki będzie też mężczyzna, który przez przypadek połknął pierścionek zaręczynowy.

W tym odcinku

Do doktor Dominiki Gajdy trafia 33-latka z trzema synami. Najmłodszy zatruł się lekami. Kobieta sama opiekuje się chłopcami, dlatego jest przemęczona. Wstydzi się do tego przyznać przed przepracowanym partnerem. Lekarz mówi pacjentce, że zaszła w ciążę i urodzi bliźniaki. Matka 33-latki postanawia powiedzieć zięciowi prawdę. Doktor Michał Morawski przyjmuje 16-latka, u którego podejrzewa się genetyczną chorobę krwi. Jego ojciec neguje diagnozę, ponieważ żaden członek ich rodziny nie miał podobnych objawów. Mężczyzna nie wie, że nie jest biologicznym ojcem pacjenta. Pod wpływem emocji żona wyznaje prawdę - zdradziła go z kolegą, który cierpiał na to schorzenie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także