x
Teraz albo nigdy! (1)

Teraz albo nigdy!

sezon 1 odc. 1

serial obyczajowy Polska 2008   od 12 lat
Występują:Marta Żmuda Trzebiatowska, Agata Buzek, Katarzyna Maciąg, Mateusz Damięcki
Reżyseria:Urszula Urbaniak
W skrócie:W samolocie lecącym na Maderę spotykają się Marek i Basia, Marta i jej mąż Robert, Julia Michał oraz Andrzej. Następnego dnia wszyscy znóww się spotykają i razem spędzają czas.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy grupy przyjaciół, młodych ludzi, którzy prowadzą dynamiczne życie i mają ciekawą pracę. Każdy z nich jest na życiowym zakręcie. Wszyscy próbują poukładać sobie ważne sprawy od nowa. Romantyczka Barbara (Katarzyna Maciąg) pracuje jako dziennikarka w kolorowym plotkarskim tygodniku. Jest związana z redakcyjnym kolegą Markiem (Adam Krawczyk). Jej przyjaciółka Marta (Marta Żmuda Trzebiatowska) to energiczna i zaradna farmaceutka, która od pięciu lat jest żoną Roberta (Bartek Kasprzykowski). Z kolei Julia (Agata Buzek) po powrocie z USA próbuje odzyskać pogodę ducha po smutnych przeżyciach. Andrzej (Mateusz Damięcki) jest studentem, który w niekonwencjonalny sposób dorabia sobie w nocnym klubie. Michał (Rafał Królikowski) zaś osiągnął duży sukces zawodowy, ale obecna praca nie daje mu satysfakcji. Zamierza odejść z korporacji i poświęcić się swojej prawdziwej pasji. Wszyscy spotykają się podczas sylwestra na portugalskiej wyspie Maderze. Tam też zaczyna się historia ich przyjaźni. Wyjazd ten odmieni ich losy.

W tym odcinku

Marek (Adam Krawczyk) proponuje Basi (Katarzyna Maciąg) wyjazd na sylwestra na Maderę. Marta domyśla się, że chłopak chce się tam oświadczyć jej przyjaciółce. Tymczasem Andrzej (Mateusz Damięcki) dowiaduje się, że przedłużono dzierżawę lokalu, który chciał wynająć na siedzibę swojego klubu. Na pocieszenie przyjaciel, Marcin (Jan Wieczorkowski), proponuje mu, żeby skorzystał z jego biletu na wyjazd sylwestrowy. On zaś w tym czasie zamierza prowadzić audycję radiową. Ojciec namawia Julię (Agata Buzek), żeby poleciała z nim do Indii. Ona jednak odmawia. Jola (Olga Bołądź) odwozi Michała (Rafał Królikowski) na lotnisko. W drodze mówi mu, że nie będzie mogła do niego dolecieć. Michał denerwuje się, nie może jednak nic zrobić. W jednym samolocie spotykają się: Basia, Marta i jej mąż Robert (Bartek Kasprzykowski), Julia i Marek oraz Andrzej. Następnego dnia wszyscy spędzają razem czas. Andrzej jest zauroczony Basią. Kłamie jej, że zarabia na giełdzie. Basia i Marta próbują dowiedzieć się czegoś o Julii. Okazuje się, że Michał przyjechał z dwiema córkami. Pod wpływem Marty wpada na pomysł, jak może zmienić swoje życie. Marek rozstaje z Basią.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także